Akvaristika forum
Pretraga • Pravilnik • Album • Profil • Proveri privatne poruke • Lista članova • Registruj se Uloguj se
 akvarijum.org • Baza biljaka • Slike • Tekstovi • Video • Kalkulator • Kontakt • Marketing
 rotala....propada.... Pogledaj sledeću temu
Pogledaj prethodnu temu
Napiši novu temuOdgovori na poruku
Objavi na Facebook
Autor Poruka
tasa13
Akvarista



Registrovan: 03 Apr 2010
Poruke: 254
Lokacija: BEOGRAD

PorukaPoslao: Uto Jun 15, 2010 1:33 am Snimi Poruku Odgovoriti sa citatomNazad na vrh

e ovako imam akv od 35l...20w.....podloga bez dohrane....standardna....sve ostale biljke su ok..a njoj kao da se smezuraju listovi...i imajy braon pecate.....sta da radim....???? izvinjavam se ako sam dala malo informacija...vi me opomenite..ako bude trebalo jos nesto...posto nemam trenutno mogucnosti da postavim slike bicu zahvalna na bilo kakvoj pomoci.... hvala unapred.... Smile
Pogledaj profil korisnikaPošalji privatnu porukuPošalji email
AquaShop
Sponzor






PorukaPoslao: Uto Jun 15, 2010 1:33 am Snimi Poruku Nazad na vrh

nikouro
Urednik
Urednik



Registrovan: 14 Feb 2010
Poruke: 6529
Lokacija: Beograd - Urosevac 19.12.1973g.

PorukaPoslao: Uto Jun 15, 2010 10:17 am Snimi Poruku Odgovoriti sa citatomNazad na vrh

prva pomisao pada na jacinu svetla ( pojacati osvetljenje za 10 w).....
da ne bih trazio postove o tvom aq, pitacu jednostavno ;
da li ubacujes co2, koji je foto period, da li su u pitanju stedise ili neonke ( i koje ) ....
da ti pecati ne izgledaju kao alge ????
Pogledaj profil korisnikaPošalji privatnu poruku
tasa13
Akvarista



Registrovan: 03 Apr 2010
Poruke: 254
Lokacija: BEOGRAD

PorukaPoslao: Uto Jun 15, 2010 3:59 pm Snimi Poruku Odgovoriti sa citatomNazad na vrh

oo hvala...ne....ne izgledaju kao alge...a co2 ne ubacujem.....pucecu.....koristim stedljivu.....
Pogledaj profil korisnikaPošalji privatnu porukuPošalji email
nikouro
Urednik
Urednik



Registrovan: 14 Feb 2010
Poruke: 6529
Lokacija: Beograd - Urosevac 19.12.1973g.

PorukaPoslao: Uto Jun 15, 2010 4:49 pm Snimi Poruku Odgovoriti sa citatomNazad na vrh

bez prihrane, bez hranljive podloge, bez co2 .... hmmmmm i pored toga sa osvetljenjem od 0.57w/l .... pojacaj osvetljenje i pocni da doziras co2 .... pa nam javi sta i kako je stanje ....
sta je sa ostalim biljkama, koje su ostale biljke, koliku potrebu za osvetljenjem one imaju. pretrazi malo po forumu , uporedi potrebe i ostale detalje ....
u svakom slucaju mozda se javi jos neko pa doda jos koji savet, jer nisu sve mogucnosti date u ovom postu ... postoje i bolesti bilja puuuu puuuu puuuuuu ali treba razmotriti i tu mogucnost....
Pogledaj profil korisnikaPošalji privatnu poruku
diefaust
Akvarista



Registrovan: 14 Jan 2010
Poruke: 219
Lokacija: Kragujevac

PorukaPoslao: Sre Jun 16, 2010 5:41 am Snimi Poruku Odgovoriti sa citatomNazad na vrh

Pogledaj koju stedljivu sijalicu imas... Imas ovde jedan prilicno dobar tekst o rasveti... Lepo je objasnjeno sve o tome... 20 W moze sasvim korektno da osvetli toliki akvarijum, moje misljenje je samo da je sijalica neodgovarajuca, ima premalo lumena... bla, bla, bla... Da ne trucam o tome, nadji tekst i procitaj sve je lepo objasnjeno.
p.s.- rotala je biljka koja je prilicno laka za odrzavanje i mislim da je suludo ubacivati CO2 u 35 litara vode....
Pogledaj profil korisnikaPošalji privatnu poruku
Prikaži poruke iz poslednjih:      
Napiši novu temuOdgovori na poruku
 Skoči na:   

Srodne Teme
Tema Autor Forum Odgovori Poslao
Nema novih poruka Puzevima propada kicica gotika Ostali Stanovnici 4 Čet Mar 03, 2022 5:22 pm Pogledaj zadnje poruke
Nema novih poruka Ponuda Rotala rotundifolia Gangster Ponuda 1 Sre Mar 24, 2021 12:52 pm Pogledaj zadnje poruke
Nema novih poruka Bucrphlandra Sp Blue, Prosperinaca Cu... boskonet Ponuda 1 Čet Nov 12, 2020 11:36 am Pogledaj zadnje poruke
Nema novih poruka Ponuda Anubia nana i Rotala rotundifolia Gangster Ponuda 1 Pon Jun 29, 2020 10:21 am Pogledaj zadnje poruke
Nema novih poruka Rotala Rotundifolia Ch.e.d.a. Arhiva Malih Oglasa 1 Sre Jan 22, 2020 12:09 am Pogledaj zadnje poruke

Linkovi: MyCity  Moj biljni akvarijum  Vaš Sajt  Pirane  Vaš Sajt  Vaš Sajt 




eXTReMe Tracker
Powered by Akvaristika
rss
Creative Commons License