Akvaristika forum
Pretraga • Pravilnik • Album • Profil • Proveri privatne poruke • Lista članova • Registruj se Uloguj se
 akvarijum.org • Baza biljaka • Slike • Tekstovi • Video • Kalkulator • Kontakt • Marketing
 Dajana Basic Pogledaj sledeću temu
Pogledaj prethodnu temu
Napiši novu temuOdgovori na poruku
Objavi na Facebook
Autor Poruka
veverica
Akvarista



Registrovan: 15 Sep 2012
Poruke: 26
Lokacija: Kragujevac

PorukaPoslao: Ned Nov 04, 2012 10:28 pm Snimi Poruku Odgovoriti sa citatomNazad na vrh

DAJANA BASIC

Evo da predstavimo jednu visoko proteinsku hranu za veliki broj akvarijumskih riba. Smeša od sedam vrsta pahuljica, sa uravnoteženim odnosom vitamina, minerala koji poboljšavaju imunološki sistem i pozitivno utiču na rast riba.
Sastav: biljni proteiski koncentrat, morski produkti, alge, ribe i riblji derivati, žitarice, sušeni kvasac, alga spirulina, masti, lecitin, antioksidanti.

Proteini 47 %
Vlakna 1.5%
Mast 7%
Vlažnost 8%
Pepeo 7%

Vitamin A (IU/kg) 25000
Vitamin D3 (IU/kg) 1500
Vitamin C (mg/kg) 450
Vitamin E (mg/kg) 100

Made in Czech Republic

Kakva su vasa iskustva sa ovom hranom?

Image
Pogledaj profil korisnikaPošalji privatnu poruku
AquaShop
Sponzor






PorukaPoslao: Ned Nov 04, 2012 10:28 pm Snimi Poruku Nazad na vrh

Fiber
Urednik
Urednik



Registrovan: 21 Avg 2011
Poruke: 1272
Lokacija: Beograd, Vozdovac

PorukaPoslao: Pon Nov 05, 2012 11:37 am Snimi Poruku Odgovoriti sa citatomNazad na vrh

Od Dajaninih proizvoda za sada sam koristio samo spirulinu i mogu reci da sam zadovoljan odnosom cena/kolicina/kvalitet. Pretpostavljam da je takav slucaj i sa drugi Dajaninim proizvodima.
Pogledaj profil korisnikaPošalji privatnu poruku
surcinac
Koristan akvarista



Registrovan: 28 Dec 2011
Poruke: 442
Lokacija: Beograd (Surcin)

PorukaPoslao: Pon Nov 05, 2012 2:06 pm Snimi Poruku Odgovoriti sa citatomNazad na vrh

Ja sa koristio njihvu artemiju (susenu u kockama ) i veoma sam zadovoljan bio sa njom.
Pogledaj profil korisnikaPošalji privatnu poruku
usdp
Akvarista



Registrovan: 11 Sep 2012
Poruke: 120
Lokacija: Smederevo

PorukaPoslao: Pon Nov 05, 2012 3:16 pm Snimi Poruku Odgovoriti sa citatomNazad na vrh

za 400 din koliko sam platio veliko pakovanje, s druge strane je lako lomljiva, ne muti vodu i vole je. preporuka.
Pogledaj profil korisnikaPošalji privatnu poruku
TeoDos
Akvarista



Registrovan: 30 Dec 2011
Poruke: 1014
Lokacija: Beograd

PorukaPoslao: Pon Nov 05, 2012 3:27 pm Snimi Poruku Odgovoriti sa citatomNazad na vrh

Kada se covek navuce na Tetrine proizvode kao sto je moj primer, onda mu sve druge deluju veoma lose.
Probao sam Dajaninu Spirulinu, ni piblizno nije dobra kao Tetrina. Tabletice su veoma tvrde i jako sporo se razlazu, dok Tetrinu uspeju sve ribice da konzumiraju jer se lepo razlozi i ne muti vodu.
Doduse, uvek je bilo koliko para, toliko muzike.
Pogledaj profil korisnikaPošalji privatnu porukuPoseti sajt autora
usdp
Akvarista



Registrovan: 11 Sep 2012
Poruke: 120
Lokacija: Smederevo

PorukaPoslao: Pon Nov 05, 2012 3:38 pm Snimi Poruku Odgovoriti sa citatomNazad na vrh

ja imam tetrinu i serinu hranu pored dajanine, ovo mi se ucinilo jeftinim pa reko ajde da probam i sa ovim nema problema, a spirulinu kupujem na komad pa ne znam ko je proizvodjac.
Pogledaj profil korisnikaPošalji privatnu poruku
surcinac
Koristan akvarista



Registrovan: 28 Dec 2011
Poruke: 442
Lokacija: Beograd (Surcin)

PorukaPoslao: Pon Nov 05, 2012 3:56 pm Snimi Poruku Odgovoriti sa citatomNazad na vrh

Tetra je po meni previse velicana hrana ,jer na nasem trzistu prodavci forsiraju bas nju,medjutim kod nas ima mnogo kvalitetnije hrane od tetrine kao na primer tropicalova koja je i jeftinija , a i ima je siri izbor.
Tetra je kao golf u Srbiji ,znaci ako je golf 1 bio odlican onda je i golf5 e pa malo sutra,tako da ja verujem da je Dajana dobra hrana za ribe ,ali nije popularana ,bas zato sto nije neko zvucno ime u akvaristici ,ali samim tim sto su cesi proizvodjaci ,koji su vrhunski akvaristi ,tako da moj je pozitivan glas za Dajanu.pozz
Pogledaj profil korisnikaPošalji privatnu poruku
veverica
Akvarista



Registrovan: 15 Sep 2012
Poruke: 26
Lokacija: Kragujevac

PorukaPoslao: Pon Nov 05, 2012 4:28 pm Snimi Poruku Odgovoriti sa citatomNazad na vrh

Ja sam Dajanom hranio moje Malawce i jako sam zadovoljan doduse oni bi mogli i masnu krpu da pojedu al ajde.

Mislim da su ljudi tetrinu i serinu hranu sa neke strane i preforsirali, trziste je odradilo svoje. O ovim dvema hranama se najvise drobi po forumima.

Ja smatram da Tropicalova hrana guta i Seru i Tetru, ali na kraju svako ima svog favorita sto se tice hrane.


Ali evo jedno primera, pre neki dan sam u ishrani stavio ovu hranu Raggio di sole fish nature, evo linka

http://www.akvarijum.org/forum.....11574.html

Na netu sam nasao da ova hrana ima vise spiruline nego Sera Flora, a sera flora je u ogrmnoj meri zastupljenija od ove hrane.


Poslednji put izmenio veverica dana Pon Nov 05, 2012 4:31 pm, izmenio ukupno 4 puta
Pogledaj profil korisnikaPošalji privatnu poruku
TeoDos
Akvarista



Registrovan: 30 Dec 2011
Poruke: 1014
Lokacija: Beograd

PorukaPoslao: Pon Nov 05, 2012 4:29 pm Snimi Poruku Odgovoriti sa citatomNazad na vrh

Ja sam ljubitelj Francuza, tako da mi Golf i nije neki reper za dobar auto.
Da li je Tetra izvikana ili ne, mene ribice obozavaju a i cine mi se kanda lepe i sa puni' stomaci'. Smile
Pogledaj profil korisnikaPošalji privatnu porukuPoseti sajt autora
surcinac
Koristan akvarista



Registrovan: 28 Dec 2011
Poruke: 442
Lokacija: Beograd (Surcin)

PorukaPoslao: Pon Nov 05, 2012 4:36 pm Snimi Poruku Odgovoriti sa citatomNazad na vrh

TeoDos ::
Ja sam ljubitelj Francuza, tako da mi Golf i nije neki reper za dobar auto.
Da li je Tetra izvikana ili ne, mene ribice obozavaju a i cine mi se kanda lepe i sa puni' stomaci'. Smile


Hhaha ,ma ja sam sam o dao primer.
Naravno da je obozavaju ,jer tetra je dobra hrana ,ali malo vise je podignuta nego sto zasluzuje,a naravno da te ribice obozavaju jer ih ti hranis Wink poz
Pogledaj profil korisnikaPošalji privatnu poruku
Blue
Urednik
Urednik



Registrovan: 21 Jul 2009
Poruke: 2756
Lokacija: Beograd

PorukaPoslao: Pon Nov 05, 2012 7:06 pm Snimi Poruku Odgovoriti sa citatomNazad na vrh

Koristio sam jednokratno ovu Tropica Basic, kao i tablete spiruline i to 2 vrste, neke manje, nepravilnog oblika, i vece, kao aspirin. Generalno sam zadovoljan odnosom ulozeno/dobijeno, mada mi se cini da spirulina malo vise boji vodu od konkurencije viseg cenovnog ranga.
Pogledaj profil korisnikaPošalji privatnu poruku
lifad
Akvarista



Registrovan: 18 Apr 2012
Poruke: 21
Lokacija: Sombor, Backi Gracac

PorukaPoslao: Uto Nov 06, 2012 12:19 am Snimi Poruku Odgovoriti sa citatomNazad na vrh

Koristim dajana wafer discs mix, za ribe dna i jako sam zadovoljan 100ml odnosno oko 40grama, oko 200 din, nije skupo... jedu ko blesavi.. imam i spirulinu dajaninu, slabo je i dajem pored ove hrane, nema potrebe...
Pogledaj profil korisnikaPošalji privatnu poruku
Prikaži poruke iz poslednjih:      
Napiši novu temuOdgovori na poruku
 Skoči na:   

Srodne Teme
Tema Autor Forum Odgovori Poslao
Nema novih poruka Dajana Bioicht milan64586 Bolest 0 Sre Feb 01, 2017 2:20 pm Pogledaj zadnje poruke
Nema novih poruka Poklanjamo macropodus opercularis i D... tiberi Arhiva Malih Oglasa 0 Pet Mar 25, 2016 9:52 pm Pogledaj zadnje poruke
Nema novih poruka Dajana ProFlor slavkobg Hemija 12 Uto Maj 27, 2014 5:16 pm Pogledaj zadnje poruke
Nema novih poruka Katalog hrane i preparata - Dajana mdacha80 Razno 2 Sre Sep 21, 2011 5:51 pm Pogledaj zadnje poruke

Linkovi: MyCity  Moj biljni akvarijum  Vaš Sajt  Pirane  Vaš Sajt  Vaš Sajt 




eXTReMe Tracker
Powered by Akvaristika
rss
Creative Commons License