Akvaristika forum
Pretraga • Pravilnik • Album • Profil • Proveri privatne poruke • Lista članova • Registruj se Uloguj se
 akvarijum.org • Baza biljaka • Slike • Tekstovi • Video • Kalkulator • Kontakt • Marketing
 Pirane-Pygocentrus Nattereri Pogledaj sledeću temu
Pogledaj prethodnu temu
Napiši novu temuOdgovori na poruku
Objavi na Facebook
Autor Poruka
Vasa14Piranha
Slučajni Prolaznik



Registrovan: 06 Nov 2012
Poruke: 4
Lokacija: Pančevo

PorukaPoslao: Uto Nov 06, 2012 9:48 pm Snimi Poruku Odgovoriti sa citatomNazad na vrh

Otvorio sam ovu temu da bih opet oziveo neke nove price i iskustva oko ovih divnih riba Smile I hteo bih da vidim koliko akvarista na forumu poseduje prave pirane posto meni stizu 7 malih nattereria za 10ak dana,pa da cujem nesto novo o njima i pokupim koji savet Wink Inace nov sam na forumu,tako da ljudi pozdrav Laughing
Pogledaj profil korisnikaPošalji privatnu poruku
AquaShop
Sponzor






PorukaPoslao: Uto Nov 06, 2012 9:48 pm Snimi Poruku Nazad na vrh

No 1
Akvarista



Registrovan: 17 Avg 2009
Poruke: 3517
Lokacija: Belgrade

PorukaPoslao: Uto Nov 06, 2012 10:03 pm Snimi Poruku Odgovoriti sa citatomNazad na vrh

Dobrodosao, prvenstveno i nadamo se da ces podeliti svoja iskustva sa nama ,kad budu pristigli tvoji ljubimci, dotele, pozabavi se malo citanjem...
http://www.akvarijum.org/forum.....ght=pirane
Pogledaj profil korisnikaPošalji privatnu poruku
Vasa14Piranha
Slučajni Prolaznik



Registrovan: 06 Nov 2012
Poruke: 4
Lokacija: Pančevo

PorukaPoslao: Uto Nov 06, 2012 10:08 pm Snimi Poruku Odgovoriti sa citatomNazad na vrh

Hvala drugar...procitano je sve sto se moze naci na google kao i sve sto je Sale postavljao Smile
Pogledaj profil korisnikaPošalji privatnu poruku
No 1
Akvarista



Registrovan: 17 Avg 2009
Poruke: 3517
Lokacija: Belgrade

PorukaPoslao: Uto Nov 06, 2012 11:19 pm Snimi Poruku Odgovoriti sa citatomNazad na vrh

Prema tome ,ocekujemo uskoro tvoje pirane i slike, srecno!
Pogledaj profil korisnikaPošalji privatnu poruku
Vasa14Piranha
Slučajni Prolaznik



Registrovan: 06 Nov 2012
Poruke: 4
Lokacija: Pančevo

PorukaPoslao: Uto Nov 06, 2012 11:32 pm Snimi Poruku Odgovoriti sa citatomNazad na vrh

Trebalo bih da stignu za 15ak dana,cim stignu slike ce biti postavljene,hvala Smile
Pogledaj profil korisnikaPošalji privatnu poruku
TeoDos
Akvarista



Registrovan: 30 Dec 2011
Poruke: 1014
Lokacija: Beograd

PorukaPoslao: Sre Nov 07, 2012 12:04 am Snimi Poruku Odgovoriti sa citatomNazad na vrh

Pretpostavljam da si im vec pripremio staniste. Da li moze neka fotka i malo opisa u vezi akvarijuma?
Pogledaj profil korisnikaPošalji privatnu porukuPoseti sajt autora
Vasa14Piranha
Slučajni Prolaznik



Registrovan: 06 Nov 2012
Poruke: 4
Lokacija: Pančevo

PorukaPoslao: Sre Nov 07, 2012 8:30 am Snimi Poruku Odgovoriti sa citatomNazad na vrh

Nisam jos,ali ovih dana cu.Akvarijum ima 100 litara i za 7 malih pirana od 4cm ce biti dovoljno dok ne porastu jos koji centimetar.A do tada ce im biti spreman aq od 400/500 litara Smile Podloga ce biti sitni kvarcni pesak,ubacicu im mangrove panjeve i biće dosta ubiljen da bih mogle da se sakrivaju(Anubijom i slično)...Stanovnici sa njima biće par puzeva(Amazonaca),jedan veliki plehostomus i brdo malih koridorasa...Od opreme tu je jedna jaka neonka,unutrašnji sunjdjer filter i jedan manji kanister filter,rasprsivac i grejac
.Sada u tom aq imam barbus,ksifo,koridorase i pleha...mogu da ubacim slike kako sada izgleda ako neko želi da vidi,a cim ga sredim za amazonke ubacujem slike Smile
Pogledaj profil korisnikaPošalji privatnu poruku
TeoDos
Akvarista



Registrovan: 30 Dec 2011
Poruke: 1014
Lokacija: Beograd

PorukaPoslao: Sre Nov 07, 2012 10:53 am Snimi Poruku Odgovoriti sa citatomNazad na vrh

Ako je tako, onda cekamo da stignu vodene nemani i da vidimo kako ce se to kod tebe razvijati posto sam od sale75bgd sasvim nesto drugo gledao i slusao o njima i njihovim uslovima. Wink
Pogledaj profil korisnikaPošalji privatnu porukuPoseti sajt autora
Vasa14Piranha
Slučajni Prolaznik



Registrovan: 06 Nov 2012
Poruke: 4
Lokacija: Pančevo

PorukaPoslao: Sre Nov 07, 2012 11:15 am Snimi Poruku Odgovoriti sa citatomNazad na vrh

Kako mislis sasvim drugo o njihovim uslovima?
Pogledaj profil korisnikaPošalji privatnu poruku
TeoDos
Akvarista



Registrovan: 30 Dec 2011
Poruke: 1014
Lokacija: Beograd

PorukaPoslao: Sre Nov 07, 2012 11:25 am Snimi Poruku Odgovoriti sa citatomNazad na vrh

Ne znam ali kazes da ces kasnije raditi akvarijum i dalje pricas nekako o planovima, a ribice su vec "na putu" ka tebi. Zar nije bolje da si vec sad krenuo sa pripremom njihovog konacnog stanista ako si se vec opredelio za njih.
Na takav nacin i sebi olaksas a imas odmah resenje za njihovo prebacivanje. Biljke i sve ostalo sto postavis u novi akvarijum treba da prodje cikliranje i sve ostalo sto ide uz nov akvarijum. Ne mogu sad da tvrdim jer se ne secam tacno ali nisu one bas ribice koje veoma sporo rastu. Za cas prodje vreme kad ces morati da ih prebacis u veci a opet u akvaristici treba strpljenja i vremena.
Ovo moje misljenje se ne odnosi sad striktno na Pirane, vec na svaki malo veci poduhvat.
Nadam se da sam sad bio precizniji? Smile
Pogledaj profil korisnikaPošalji privatnu porukuPoseti sajt autora
Vasa14Piranha
Slučajni Prolaznik



Registrovan: 06 Nov 2012
Poruke: 4
Lokacija: Pančevo

PorukaPoslao: Sre Nov 07, 2012 11:43 am Snimi Poruku Odgovoriti sa citatomNazad na vrh

Aha,razumem te skroz...Upravu si...Tražim mesto u kući gde bih mogao da ga stavim,sto mi sad nije jednostavno jer se macujem stalno sa mojima koji su čak protiv toga jer imam 300 ljubimaca...Od hrcka,papagaja,akvarijum,3 psa...pa mi stalno gunđaju kako je to velika obaveza za mene Smile Nisam mislio da ih tu držim godinu dana...nego max 2 meseca dok ne formiram veliki ak...narucujem ga za nekih mesec/dva...Malecne su one,biće im super u 100 litara Smile
Pogledaj profil korisnikaPošalji privatnu poruku
TeoDos
Akvarista



Registrovan: 30 Dec 2011
Poruke: 1014
Lokacija: Beograd

PorukaPoslao: Sre Nov 07, 2012 11:46 am Snimi Poruku Odgovoriti sa citatomNazad na vrh

O.k. Kad ti tako kazes, sa srecom.
Pogledaj profil korisnikaPošalji privatnu porukuPoseti sajt autora
Vasa14Piranha
Slučajni Prolaznik



Registrovan: 06 Nov 2012
Poruke: 4
Lokacija: Pančevo

PorukaPoslao: Sre Nov 07, 2012 12:09 pm Snimi Poruku Odgovoriti sa citatomNazad na vrh

Hvala drugar,potrudicu se maximalno Smile
Pogledaj profil korisnikaPošalji privatnu poruku
zokizoki011




Registrovan: 13 Apr 2012
Poruke: 2
Lokacija: beograd

PorukaPoslao: Sre Jan 16, 2013 4:48 pm Snimi Poruku Odgovoriti sa citatomNazad na vrh

Jel su stigle te nemani?
Pogledaj profil korisnikaPošalji privatnu poruku
Prikaži poruke iz poslednjih:      
Napiši novu temuOdgovori na poruku
 Skoči na:   

Srodne Teme
Tema Autor Forum Odgovori Poslao
Nema novih poruka Otišle pirane biljojedi sad mi trebaj... kidloco Arhiva Malih Oglasa 0 Sre Dec 07, 2016 2:50 pm Pogledaj zadnje poruke
Ovaj forum je zaključan i ne možete menjati teme ili odgovarati pacu pirane paja patak Arhiva Malih Oglasa 0 Pet Jan 01, 2016 7:42 pm Pogledaj zadnje poruke
Ovaj forum je zaključan i ne možete menjati teme ili odgovarati Pirane - Pygocentrus nattereri Stanko79 Arhiva Malih Oglasa 0 Sre Jul 16, 2014 11:48 pm Pogledaj zadnje poruke
Nema novih poruka Pirane Predawr Arhiva Malih Oglasa 1 Uto Jan 22, 2013 4:31 pm Pogledaj zadnje poruke
Nema novih poruka vise vrsta pirana, roda pygocentrus i... kotoranin Arhiva Malih Oglasa 1 Pon Nov 19, 2012 12:26 am Pogledaj zadnje poruke

Linkovi: MyCity  Moj biljni akvarijum  Vaš Sajt  Pirane  Vaš Sajt  Vaš Sajt 




eXTReMe Tracker
Powered by Akvaristika
rss
Creative Commons License