Akvaristika forum
Pretraga • Pravilnik • Album • Profil • Proveri privatne poruke • Lista članova • Registruj se Uloguj se
 akvarijum.org • Baza biljaka • Slike • Tekstovi • Video • Kalkulator • Kontakt • Marketing
 SIVE MOLIKE Pogledaj sledeću temu
Pogledaj prethodnu temu
Napiši novu temuOdgovori na poruku
Objavi na Facebook
Autor Poruka
v!KTOR
Akvarista



Registrovan: 19 Maj 2010
Poruke: 316
Lokacija: ELEMIR(ZRENjANIN)

PorukaPoslao: Čet Jun 10, 2010 7:42 pm Snimi Poruku Odgovoriti sa citatomNazad na vrh

DALI NEKO ZANA KAKO DA MRESTIM SIVE MOLIKE TREBA MI POMOC OKO TOGA ZENKA JE SMRESNA,A CUO SAM DA KADA TREBA DA SE OMRESTI UBACIM U VODU MALO KRECNJAKA,DALI JE TO ISTINA??????javascript:emoticon('Very Happy')javascript:emoticon('Very Happy')
Pogledaj profil korisnikaPošalji privatnu porukuICQ broj
AquaShop
Sponzor






PorukaPoslao: Čet Jun 10, 2010 7:42 pm Snimi Poruku Nazad na vrh

Bojan
Vlasnik
Vlasnik



Registrovan: 25 Feb 2009
Poruke: 6720
Lokacija: Novi Sad

PorukaPoslao: Čet Jun 10, 2010 10:53 pm Snimi Poruku Odgovoriti sa citatomNazad na vrh

Na kakve sive molike mislis?
Pogledaj profil korisnikaPošalji privatnu porukuPošalji emailPoseti sajt autora
panta93
Akvarista



Registrovan: 27 Dec 2009
Poruke: 299
Lokacija: KRAGUJEVAC

PorukaPoslao: Čet Jun 10, 2010 11:39 pm Snimi Poruku Odgovoriti sa citatomNazad na vrh

Viktore ti mislis na silver mole jel da???
Pogledaj profil korisnikaPošalji privatnu porukuPošalji email
v!KTOR
Akvarista



Registrovan: 19 Maj 2010
Poruke: 316
Lokacija: ELEMIR(ZRENjANIN)

PorukaPoslao: Pet Jun 11, 2010 4:08 pm Snimi Poruku Odgovoriti sa citatomNazad na vrh

da.
tek sam ih kupio cuo sam da su retke,a zato pitam dali je tesko mrestiti ih posto mi je prvi put da ih imam
Pogledaj profil korisnikaPošalji privatnu porukuICQ broj
panta93
Akvarista



Registrovan: 27 Dec 2009
Poruke: 299
Lokacija: KRAGUJEVAC

PorukaPoslao: Sre Jun 16, 2010 9:11 am Snimi Poruku Odgovoriti sa citatomNazad na vrh

Nije ih tesko mrestiti imam ih ja.Zivorotka kao i svaka druga samo moras da imas iskustva sa ribama inace jer znaju da prevare kad treba da se okote.Ti mislis nece riba da se koti jos a ona izbaci mlade sasvim nenadano.Znaci nije kao kod gupija npr.kad vidis da se zenka toliko rasirila da hoce da pukne da je prebacis u kotilicu nego znaju da se okote kad izgledaju i onako polupune.Ima i fora kako da sacuvaju onu njihovu srebrnu boju da ti ne potamne ali o tome drugi put.
Pogledaj profil korisnikaPošalji privatnu porukuPošalji email
v!KTOR
Akvarista



Registrovan: 19 Maj 2010
Poruke: 316
Lokacija: ELEMIR(ZRENjANIN)

PorukaPoslao: Sre Jun 16, 2010 3:04 pm Snimi Poruku Odgovoriti sa citatomNazad na vrh

hvala na odovogru!!
Pogledaj profil korisnikaPošalji privatnu porukuICQ broj
Prikaži poruke iz poslednjih:      
Napiši novu temuOdgovori na poruku
 Skoči na:   

Srodne Teme
Tema Autor Forum Odgovori Poslao
Nema novih poruka Molike crno/zute/sarene Dukisef Na poklon 0 Pon Jun 27, 2022 10:19 pm Pogledaj zadnje poruke
Nema novih poruka Na poklon crne molike trenutno stare ... Dukisef Na poklon 0 Sre Sep 08, 2021 5:42 pm Pogledaj zadnje poruke
Nema novih poruka [ns]Djoram gupike i molike lordofinsomnia Arhiva Malih Oglasa 4 Sub Maj 20, 2017 3:26 pm Pogledaj zadnje poruke
Nema novih poruka Poklanjam MOlike, i to zute :) nikouro Arhiva Malih Oglasa 4 Pon Sep 12, 2016 1:59 pm Pogledaj zadnje poruke
Ovaj forum je zaključan i ne možete menjati teme ili odgovarati botie, skalar, ksifoi, molike, altisp... simici789 Arhiva Malih Oglasa 0 Uto Okt 13, 2015 8:18 pm Pogledaj zadnje poruke

Linkovi: MyCity  Moj biljni akvarijum  Vaš Sajt  Pirane  Vaš Sajt  Vaš Sajt 




eXTReMe Tracker
Powered by Akvaristika
rss
Creative Commons License