Akvaristika forum
Pretraga • Pravilnik • Album • Profil • Proveri privatne poruke • Lista članova • Registruj se Uloguj se
 akvarijum.org • Baza biljaka • Slike • Tekstovi • Video • Kalkulator • Kontakt • Marketing
 Co2 Regulator Pogledaj sledeću temu
Pogledaj prethodnu temu
Napiši novu temuOdgovori na poruku
Objavi na Facebook
Autor Poruka
coolbac
Akvarista



Registrovan: 20 Mar 2012
Poruke: 39
Lokacija: Bac

PorukaPoslao: Čet Avg 23, 2012 7:29 pm Snimi Poruku Odgovoriti sa citatomNazad na vrh

Pozdrav

Imam Bocu co2 od 4 Kg,(menjao sam vecu koju sam imao iz kafica od tocilice za pivo u meseru za ovu).

Pitanje koje sad vec pred kupovinu Co2 Regulatora sa e- bay zelim da potvrdim sa vama je sto nisam siguran da li su svi regulatori za iste pritiske boce,i da li je to sigurno drzati u kuci.Regulator je >

http://www.ebay.com/itm/230614.....1438.l2649

t.j. da li to moze tako?

Unapred Hvala
Pogledaj profil korisnikaPošalji privatnu porukuPoseti sajt autoraMSN Messenger
AquaShop
Sponzor






PorukaPoslao: Čet Avg 23, 2012 7:29 pm Snimi Poruku Nazad na vrh

coolbac
Akvarista



Registrovan: 20 Mar 2012
Poruke: 39
Lokacija: Bac

PorukaPoslao: Pet Avg 24, 2012 9:13 am Snimi Poruku Odgovoriti sa citatomNazad na vrh

IC,NICH...

Inace boca ima atest,ima li neko iskustvo i volje za pomoc?
Pogledaj profil korisnikaPošalji privatnu porukuPoseti sajt autoraMSN Messenger
Ch.e.d.a.
Akvarista



Registrovan: 07 Jun 2012
Poruke: 91
Lokacija: Irig

PorukaPoslao: Pet Avg 24, 2012 6:59 pm Snimi Poruku Odgovoriti sa citatomNazad na vrh

Pazi,sve vrste boca pod pritiskom su opasne u kuci(ako si gledao mythbasterse skontaces),ali ako je boca atestirana i regulatok kvalitetan nema potrebe za puno brige.Moj savet ti je da kontaktiras prodavca na ebay-u i od njega sve detalje saznas(i vidis prvenstveno,da li salju za srbiju).Ja koliko sam skontao aquashop ima dosta proizvoda firme Up-aqua,tako da neverujem da su neki teski krsh i moze i mora bar 40-50 bara da drzi...
Pogledaj profil korisnikaPošalji privatnu poruku
Blue
Urednik
Urednik



Registrovan: 21 Jul 2009
Poruke: 2756
Lokacija: Beograd

PorukaPoslao: Pet Avg 24, 2012 10:40 pm Snimi Poruku Odgovoriti sa citatomNazad na vrh

Da, to je ono sto ti treba, a da li ces se odluciti bas za taj ili nekog drugog proizvodjaca, tvoj izbor.
Pogledaj profil korisnikaPošalji privatnu poruku
coolbac
Akvarista



Registrovan: 20 Mar 2012
Poruke: 39
Lokacija: Bac

PorukaPoslao: Sub Avg 25, 2012 10:26 am Snimi Poruku Odgovoriti sa citatomNazad na vrh

Hvala na odgovoru,mislio sam bas taj da porucim i jos cu kontaktirati prodavca za njegovo misljenje.Pozzz
Pogledaj profil korisnikaPošalji privatnu porukuPoseti sajt autoraMSN Messenger
Zhorz
Akvarista


Opomene: 1
Registrovan: 15 Sep 2012
Poruke: 907
Lokacija: Beograd, Karaburma

PorukaPoslao: Čet Nov 08, 2012 12:58 am Snimi Poruku Odgovoriti sa citatomNazad na vrh

da ne otvaram novu temu, ovaj sto ja gledam je jednostavniji od coolbacovog
a da li moze sa ovim da se vrsi lepa regulacija ili moram da nadjem neki drugi
ima podesavanje u Litrima na minut

Image


Poslednji izmenio Zhorz dana Čet Nov 08, 2012 12:58 am, izmenjeno ukupno 1 puta
Pogledaj profil korisnikaPošalji privatnu poruku
carpforever
Akvarista



Registrovan: 25 Maj 2012
Poruke: 422
Lokacija: Zemun

PorukaPoslao: Čet Nov 08, 2012 1:23 am Snimi Poruku Odgovoriti sa citatomNazad na vrh

ovaj je ok,jeftin i ublazice pritisak iz boce ali nema fino podesavanje...... uzmas njega i kupis neki iglicasti ventil kvalitetan za fino podesavanje


Image


Poslednji izmenio carpforever dana Čet Nov 08, 2012 1:26 am, izmenjeno ukupno 1 puta
Pogledaj profil korisnikaPošalji privatnu poruku
Blue
Urednik
Urednik



Registrovan: 21 Jul 2009
Poruke: 2756
Lokacija: Beograd

PorukaPoslao: Čet Nov 08, 2012 8:09 am Snimi Poruku Odgovoriti sa citatomNazad na vrh

Rucica, kotur, ventil, slavina, kako god fizicki izgledalo i bilo nazivano to na regulatoru, sluzi za podesavanje izlaznog (radnog) pritiska, obavezno dodaj iglicasti ventil radi regulacije protoka.
Pogledaj profil korisnikaPošalji privatnu poruku
Prikaži poruke iz poslednjih:      
Napiši novu temuOdgovori na poruku
 Skoči na:   

Srodne Teme
Tema Autor Forum Odgovori Poslao
Nema novih poruka JBL CO2 Regulator pritiska Baia Ponuda 1 Sre Apr 12, 2023 8:36 am Pogledaj zadnje poruke
Nema novih poruka Regulator pritiska za co2 Malina Arhiva Malih Oglasa 4 Sub Jan 18, 2020 5:08 pm Pogledaj zadnje poruke
Nema novih poruka Manometar i regulator pritiska DejanM1980 Ostala oprema 1 Uto Dec 17, 2019 8:57 am Pogledaj zadnje poruke
Nema novih poruka Co2 regulator Aco83 Ostala oprema 0 Pet Sep 27, 2019 9:34 pm Pogledaj zadnje poruke
Nema novih poruka HITNO potreban čep za cev-regulator z... Pecinac Arhiva Malih Oglasa 15 Pon Dec 11, 2017 10:36 pm Pogledaj zadnje poruke

Linkovi: MyCity  Moj biljni akvarijum  Vaš Sajt  Pirane  Vaš Sajt  Vaš Sajt 




eXTReMe Tracker
Powered by Akvaristika
rss
Creative Commons License