Akvaristika forum
Pretraga • Pravilnik • Album • Profil • Proveri privatne poruke • Lista članova • Registruj se Uloguj se
 akvarijum.org • Baza biljaka • Slike • Tekstovi • Video • Kalkulator • Kontakt • Marketing
 Poruka koja vas je dobro nasmejala.... :-) Pogledaj sledeću temu
Pogledaj prethodnu temu
Napiši novu temuOdgovori na poruku
Objavi na Facebook
Autor Poruka
TeoDos
Akvarista



Registrovan: 30 Dec 2011
Poruke: 1014
Lokacija: Beograd

PorukaPoslao: Uto Okt 23, 2012 12:29 pm Snimi Poruku Odgovoriti sa citatomNazad na vrh

Ne znam da li ce administracija foruma dozvoliti ovu temu ali evo da pokusam da pokrenem i nesto neobavezno gde cemo se nasaliti tj. citirati neki post koji nas je slatko nasmejao.
Ovo mi je sad palo napamet jer sam se slatko ismejao na sledecu poruku koja je orginalna, hahaha...

carpforever ::
izvini ako sam nepristojan ali nije mi jasno sta trazis ....... jel to pezo 305 benzinac sa hidro podizacima ?


p.s. Napominjem da sam poruku shvatio kao salu, nikako da je napisana iz ozbiljnih namera. Smile


Poslednji izmenio Blue dana Uto Nov 11, 2014 1:18 pm, izmenjeno ukupno 1 puta
Pogledaj profil korisnikaPošalji privatnu porukuPoseti sajt autora
AquaShop
Sponzor






PorukaPoslao: Uto Okt 23, 2012 12:29 pm Snimi Poruku Nazad na vrh

TeoDos
Akvarista



Registrovan: 30 Dec 2011
Poruke: 1014
Lokacija: Beograd

PorukaPoslao: Čet Okt 25, 2012 2:59 pm Snimi Poruku Odgovoriti sa citatomNazad na vrh

smejanje

krlle83 ::
A kakve veze ima Kajsija sa Podlogom ? Pored toliko vrsta drva koje mogu ti si se uhvatio za kajsiju....


Znas kako, kajsijevaca je jedna od boljih domacih rakija. Very Happy
Pogledaj profil korisnikaPošalji privatnu porukuPoseti sajt autora
TeoDos
Akvarista



Registrovan: 30 Dec 2011
Poruke: 1014
Lokacija: Beograd

PorukaPoslao: Sre Nov 07, 2012 9:45 pm Snimi Poruku Odgovoriti sa citatomNazad na vrh

Ocigledno da nikome nije ova tema zanimljiva ali ja cu da skupljam dobre poruke. Smile

RORY ::
Ako zivis u Beogradu jedna je cena. A ako zivis u Parizu ili Kuala Lumpuru sigurno je druga. Wink
Pogledaj profil korisnikaPošalji privatnu porukuPoseti sajt autora
Blue
Urednik
Urednik



Registrovan: 21 Jul 2009
Poruke: 2756
Lokacija: Beograd

PorukaPoslao: Sre Nov 07, 2012 10:12 pm Snimi Poruku Odgovoriti sa citatomNazad na vrh

Zanimljiva je tema, samo brinemo da se neki od autora ne naljute. Smile

Dakle, ako smatrate da je ova tema neprimerena, recite, brisemo odmah.

U medjuvremenu:

Balkan: Mozda je to samo granitna mrlja.Ali opet ne znam,sacekaj druge odgovore!

oki moki (chat): vi idete na bazen samo da pisate? evo na adi i pisaju i seru svaki dan

Raka: osralo jos 20komada

panda: od ribica zivotarke i neonkice drzim


Poslednji izmenio Blue dana Sre Nov 07, 2012 10:13 pm, izmenjeno ukupno 1 puta

Razlog izmene Blue: Dopuna.
Pogledaj profil korisnikaPošalji privatnu poruku
TeoDos
Akvarista



Registrovan: 30 Dec 2011
Poruke: 1014
Lokacija: Beograd

PorukaPoslao: Sre Nov 07, 2012 10:15 pm Snimi Poruku Odgovoriti sa citatomNazad na vrh

Vodim racuna da postavim samo one postove koji su sa sigurnoscu napisani u saljivom tonu. Ako si mislio da nekoga zelim da podsmevam, grdno si se prevario. Wink

A sto se tice cika Rake, on je LEGENDA forumskih bisera. Smile
Pogledaj profil korisnikaPošalji privatnu porukuPoseti sajt autora
VURDOK
Akvarista



Registrovan: 30 Jan 2012
Poruke: 275
Lokacija: Novi Beograd

PorukaPoslao: Sre Nov 07, 2012 10:18 pm Snimi Poruku Odgovoriti sa citatomNazad na vrh

TeoDos za Raku si upravu Laughing Laughing Laughing Laughing Laughing bas sam ujutru citao njegove komentare Laughing Laughing Laughing
Pogledaj profil korisnikaPošalji privatnu porukuPoseti sajt autora
jovica
Urednik
Urednik



Registrovan: 13 Maj 2012
Poruke: 2547
Lokacija: Smederevo

PorukaPoslao: Sre Nov 07, 2012 10:18 pm Snimi Poruku Odgovoriti sa citatomNazad na vrh

Ili naj lapsus! Smile
Pogledaj profil korisnikaPošalji privatnu poruku
nemanjask
Urednik
Urednik



Registrovan: 29 Nov 2010
Poruke: 2451
Lokacija: Beograd

PorukaPoslao: Sre Nov 07, 2012 10:20 pm Snimi Poruku Odgovoriti sa citatomNazad na vrh

Raka je legenda u svakom pogledu, jedan od pionira akvaristike na ovom području, malo se frlja sa padeži i pravopis ali zna znanje!
Pogledaj profil korisnikaPošalji privatnu poruku
TeoDos
Akvarista



Registrovan: 30 Dec 2011
Poruke: 1014
Lokacija: Beograd

PorukaPoslao: Sre Nov 07, 2012 10:27 pm Snimi Poruku Odgovoriti sa citatomNazad na vrh

uh.... Da nisam bio kod cika Rake pa da i kazem nesto. Ali posto sam bio domacinski docekan, sve pohvale za njegovu gostoprimljivost. Ostalo necu da komentarisem.
Pogledaj profil korisnikaPošalji privatnu porukuPoseti sajt autora
VURDOK
Akvarista



Registrovan: 30 Jan 2012
Poruke: 275
Lokacija: Novi Beograd

PorukaPoslao: Sre Nov 07, 2012 10:43 pm Snimi Poruku Odgovoriti sa citatomNazad na vrh

Nisam ja rekao da je Raka los covek,nego sam rekao da su mi smesni njegovi komentari Laughing
Pogledaj profil korisnikaPošalji privatnu porukuPoseti sajt autora
TeoDos
Akvarista



Registrovan: 30 Dec 2011
Poruke: 1014
Lokacija: Beograd

PorukaPoslao: Sre Nov 07, 2012 11:12 pm Snimi Poruku Odgovoriti sa citatomNazad na vrh

Ja lepo kazem, LEGENDA forumasenja. Smile
Pogledaj profil korisnikaPošalji privatnu porukuPoseti sajt autora
Novak
Akvarista



Registrovan: 19 Nov 2011
Poruke: 110
Lokacija: Arandjelovac

PorukaPoslao: Sre Nov 07, 2012 11:17 pm Snimi Poruku Odgovoriti sa citatomNazad na vrh

Ovo je extra tema ko se ljuti ne poznaje salu.
Pogledaj profil korisnikaPošalji privatnu poruku
TeoDos
Akvarista



Registrovan: 30 Dec 2011
Poruke: 1014
Lokacija: Beograd

PorukaPoslao: Sre Nov 07, 2012 11:19 pm Snimi Poruku Odgovoriti sa citatomNazad na vrh

Pa to mi je i bila poenta otvaranja, zar je ruzno citirati ono sto vas je dovelo do smeha. Smile

A ima i ono rimovanje, ko se ljuti....... Smile
Pogledaj profil korisnikaPošalji privatnu porukuPoseti sajt autora
nazzia
Akvarista



Registrovan: 02 Jun 2012
Poruke: 402
Lokacija: Arandjelovac

PorukaPoslao: Čet Nov 08, 2012 4:51 am Snimi Poruku Odgovoriti sa citatomNazad na vrh

Ja sam ovde citao jednu temu sa podmornicama i ubijanjem puzeva istom. Tema je bio neki hajtek akvarijum. Umirao sam od smeha. Molim upravu ako zna ime teme da citira neke izjqve.
Pogledaj profil korisnikaPošalji privatnu poruku
jovica
Urednik
Urednik



Registrovan: 13 Maj 2012
Poruke: 2547
Lokacija: Smederevo

PorukaPoslao: Čet Nov 08, 2012 8:51 am Snimi Poruku Odgovoriti sa citatomNazad na vrh

RORY ::
To je ovo: http://www.akvarijum.org/forum.....t9497.html

Nikad nista cudnije u vezi akvaristike nisam procitao

Znaci neverujem! Podmornice, cuda, jos fali elektro godzila sa pogonom na sva cetiri peraja! loool Smile
Pogledaj profil korisnikaPošalji privatnu poruku
Prikaži poruke iz poslednjih:      
Napiši novu temuOdgovori na poruku
 Skoči na:   

Srodne Teme
Tema Autor Forum Odgovori Poslao
Nema novih poruka Koja vrsta je najlepsa? Mirela Početak u akvaristici 4 Uto Jan 31, 2023 12:34 pm Pogledaj zadnje poruke
Nema novih poruka Dobro vece dobri ljudi namilax Upoznavanje 0 Čet Nov 10, 2022 12:44 am Pogledaj zadnje poruke
Nema novih poruka Koja je ovo riba? pubicna__kost Razno 4 Sub Mar 19, 2022 6:16 pm Pogledaj zadnje poruke
Nema novih poruka Koja je hrana? Uros Kg Ishrana 2 Ned Maj 16, 2021 6:31 pm Pogledaj zadnje poruke
Nema novih poruka Koja je ovo riba Milorad Ribe 2 Sub Mar 27, 2021 10:06 pm Pogledaj zadnje poruke

Linkovi: MyCity  Moj biljni akvarijum  Vaš Sajt  Pirane  Vaš Sajt  Vaš Sajt 




eXTReMe Tracker
Powered by Akvaristika
rss
Creative Commons License