Akvaristika forum
Pretraga • Pravilnik • Album • Profil • Proveri privatne poruke • Lista članova • Registruj se Uloguj se
 akvarijum.org • Baza biljaka • Slike • Tekstovi • Video • Kalkulator • Kontakt • Marketing
 Poruka koja vas je dobro nasmejala.... :-) Pogledaj sledeću temu
Pogledaj prethodnu temu
Napiši novu temuOdgovori na poruku
Objavi na Facebook
Autor Poruka
Blue
Urednik
Urednik



Registrovan: 21 Jul 2009
Poruke: 2756
Lokacija: Beograd

PorukaPoslao: Čet Nov 08, 2012 11:02 am Snimi Poruku Odgovoriti sa citatomNazad na vrh

Vodite racuna da ovo ne ispadne tema za podsmeh, ne bi bilo u redu.
Pogledaj profil korisnikaPošalji privatnu poruku
AquaShop
Sponzor






PorukaPoslao: Čet Nov 08, 2012 11:02 am Snimi Poruku Nazad na vrh

TeoDos
Akvarista



Registrovan: 30 Dec 2011
Poruke: 1014
Lokacija: Beograd

PorukaPoslao: Čet Nov 08, 2012 11:14 am Snimi Poruku Odgovoriti sa citatomNazad na vrh

Sto se tice ove teme sa munjama, cudima, m...ma, vozovi, podmornice, laseri, poreklo para... Citao sam je i nisam mogao da verujem! Ne, ne.. to nije za smeh i podsmeh to je za specijalisticke ustanove. Shocked
Pogledaj profil korisnikaPošalji privatnu porukuPoseti sajt autora
BranislavK
Akvarista



Registrovan: 24 Sep 2012
Poruke: 63
Lokacija: BiH, Tuzla

PorukaPoslao: Čet Nov 08, 2012 11:19 am Snimi Poruku Odgovoriti sa citatomNazad na vrh

za lazu Mr. Green
Pogledaj profil korisnikaPošalji privatnu poruku
Svarog
Akvarista



Registrovan: 22 Avg 2012
Poruke: 87
Lokacija: Rakovac

PorukaPoslao: Čet Nov 08, 2012 12:43 pm Snimi Poruku Odgovoriti sa citatomNazad na vrh

Tema by l1a1z1a1r1

"Interesuje me jedno pitanje"

smeh
Pogledaj profil korisnikaPošalji privatnu poruku
chikavili
Koristan akvarista



Registrovan: 10 Sep 2012
Poruke: 2151
Lokacija: Zemun/Novi Beograd

PorukaPoslao: Čet Nov 08, 2012 5:53 pm Snimi Poruku Odgovoriti sa citatomNazad na vrh

ut1d0t ::
Jedna zebrica mi je vec mesec dana debela. Problem je sto sam je pre tri dana odvoijo u mrestilicu kako bi je drzao na dijeti ali joj je stomak i dalje toliko veliki da deluje kao da ce da eksplodira. Rekli su mi da joj dam malo spiruline kako bi je proteralo ali mrka kapa. Jel ima neko ideju sta da radim s njom? Jako bih voleo da je spasem od eksplodiranja Smile

Kapiram da povod nije smesan, ali covek se sam nasalio na svoj/ribicin racun Very Happy
Pogledaj profil korisnikaPošalji privatnu poruku
jovica
Urednik
Urednik



Registrovan: 13 Maj 2012
Poruke: 2547
Lokacija: Smederevo

PorukaPoslao: Čet Nov 08, 2012 6:19 pm Snimi Poruku Odgovoriti sa citatomNazad na vrh

Blue ::
Vodite racuna da ovo ne ispadne tema za podsmeh, ne bi bilo u redu.

U prvu si! Malo sam preterao, ali je ovo druga dimenzija vestackih ukrasa u akvarijumu. Do sad su bili dvorci, ali ovo je previse. Shocked
Pogledaj profil korisnikaPošalji privatnu poruku
TeoDos
Akvarista



Registrovan: 30 Dec 2011
Poruke: 1014
Lokacija: Beograd

PorukaPoslao: Pet Nov 09, 2012 9:52 am Snimi Poruku Odgovoriti sa citatomNazad na vrh

Smile
jovica ::
dacu ti ja bure, samo da pojedemo kupus! Smile
Pogledaj profil korisnikaPošalji privatnu porukuPoseti sajt autora
jovica
Urednik
Urednik



Registrovan: 13 Maj 2012
Poruke: 2547
Lokacija: Smederevo

PorukaPoslao: Pet Nov 09, 2012 7:00 pm Snimi Poruku Odgovoriti sa citatomNazad na vrh

TeoDos ::
Smile
jovica ::
dacu ti ja bure, samo da pojedemo kupus! Smile

smeh smeh smeh smeh
Pogledaj profil korisnikaPošalji privatnu poruku
nazzia
Akvarista



Registrovan: 02 Jun 2012
Poruke: 402
Lokacija: Arandjelovac

PorukaPoslao: Pet Nov 09, 2012 7:09 pm Snimi Poruku Odgovoriti sa citatomNazad na vrh

dioda majstor
citat
evo neke male fantazije http://www.youtube.com/watch?v=lk52onCh9XA
RC submarine u akvarijumu,dalje ugradi se bezicna cmos kamera sa malim napajanjem i istrazuje se po akvarijumu,kolko citam forum neki puzevi ?,el mogu ti puzevi da se porokaju laserom nekim ili sta ti ja znam,jer ideja sa podmornicom je ekstra,joystick u ruke i u jurnjavu puzeva,deluje ko fantastika ali to sam pre vidjao kod kineza,odradi se brushless motorce sa propelerom,i kormilo levo-desno,jer rc obican ima 4kanala.
Na strani gde je fontana zelim da dletom i sds burgijom probijem zid,trazim mini lokomotivu sa vagonima i sinama,da ne bude ni malo ni veliko ali da sine budu dosta dugacke ili mi dajte neki link gde se to moze kupiti,3-5m duzine sina.
http://www.youtube.com/watch?v.....re=related
evo jednog prelepog prizora http://www.youtube.com/watch?v.....re=related

morao sam iz ove teme da izdvoim ovo...
bas me zanima da li je ovo zavrsio i kako izgleda to sa vozovima, podmornicama...
Pogledaj profil korisnikaPošalji privatnu poruku
VURDOK
Akvarista



Registrovan: 30 Jan 2012
Poruke: 275
Lokacija: Novi Beograd

PorukaPoslao: Pet Nov 09, 2012 8:29 pm Snimi Poruku Odgovoriti sa citatomNazad na vrh

Hahhahahahahahahahahahaaahhahahhahahahah smeh smeh smeh smeh smeh smeh smeh smeh smeh smeh smeh smeh smeh smeh
Pogledaj profil korisnikaPošalji privatnu porukuPoseti sajt autora
jovica
Urednik
Urednik



Registrovan: 13 Maj 2012
Poruke: 2547
Lokacija: Smederevo

PorukaPoslao: Ned Nov 11, 2012 6:17 am Snimi Poruku Odgovoriti sa citatomNazad na vrh

Citat:
i sve ostavio bratu na cuvanje...od toga nije ispalo nista, zapravo ispalo je gomila algi i milijardu gupika ali svetla strana svega toga je da dve godine provedene u Sibiru nisu ugusile moju strast prema akvaristici, naprotiv iz rusije sam doneo neke lepe opreme Smile))


Poslednji put izmenio jovica dana Ned Nov 11, 2012 6:18 am, izmenio ukupno 2 puta
Pogledaj profil korisnikaPošalji privatnu poruku
carpforever
Akvarista



Registrovan: 25 Maj 2012
Poruke: 422
Lokacija: Zemun

PorukaPoslao: Ned Nov 11, 2012 8:30 pm Snimi Poruku Odgovoriti sa citatomNazad na vrh

Image
Pogledaj profil korisnikaPošalji privatnu poruku
carpforever
Akvarista



Registrovan: 25 Maj 2012
Poruke: 422
Lokacija: Zemun

PorukaPoslao: Ned Nov 11, 2012 8:35 pm Snimi Poruku Odgovoriti sa citatomNazad na vrh

Image
Pogledaj profil korisnikaPošalji privatnu poruku
TeoDos
Akvarista



Registrovan: 30 Dec 2011
Poruke: 1014
Lokacija: Beograd

PorukaPoslao: Pon Nov 12, 2012 12:22 am Snimi Poruku Odgovoriti sa citatomNazad na vrh

Ovo je ziva istina koja je na veoma orginalan i duhovit nacin napisana. Smile

nemanjask ::
I da se vratimo na početak, Ancistrus je pretežno biljojed koji uglavnom kidiše na diskus futer ili na listiće koji su pali na pologu... Nemojte se opterećivati ishranm ancistrusa, vremennom počinje da jede sve što mu padne pred nos, alge vešto izbegava jer čeka kupovnu hranu koja mu je mnoooogo "jeftinija" i korisnija Laughing
Pogledaj profil korisnikaPošalji privatnu porukuPoseti sajt autora
BranislavK
Akvarista



Registrovan: 24 Sep 2012
Poruke: 63
Lokacija: BiH, Tuzla

PorukaPoslao: Sub Nov 17, 2012 11:48 pm Snimi Poruku Odgovoriti sa citatomNazad na vrh

Akvaristika forum » Ponuda
Tema: vinova loza http://www.akvarijum.org/forum.....11771.html

Bojan ::
Da li su na prodaju papuce sa druge slike i koji su broj?



smeh smeh smeh


Poslednji izmenio BranislavK dana Sub Nov 17, 2012 11:49 pm, izmenjeno ukupno 1 puta
Pogledaj profil korisnikaPošalji privatnu poruku
Prikaži poruke iz poslednjih:      
Napiši novu temuOdgovori na poruku
 Skoči na:   

Srodne Teme
Tema Autor Forum Odgovori Poslao
Nema novih poruka Koja vrsta je najlepsa? Mirela Početak u akvaristici 4 Uto Jan 31, 2023 12:34 pm Pogledaj zadnje poruke
Nema novih poruka Dobro vece dobri ljudi namilax Upoznavanje 0 Čet Nov 10, 2022 12:44 am Pogledaj zadnje poruke
Nema novih poruka Koja je ovo riba? pubicna__kost Razno 4 Sub Mar 19, 2022 6:16 pm Pogledaj zadnje poruke
Nema novih poruka Koja je hrana? Uros Kg Ishrana 2 Ned Maj 16, 2021 6:31 pm Pogledaj zadnje poruke
Nema novih poruka Koja je ovo riba Milorad Ribe 2 Sub Mar 27, 2021 10:06 pm Pogledaj zadnje poruke

Linkovi: MyCity  Moj biljni akvarijum  Vaš Sajt  Pirane  Vaš Sajt  Vaš Sajt 




eXTReMe Tracker
Powered by Akvaristika
rss
Creative Commons License