Akvaristika forum
Pretraga • Pravilnik • Album • Profil • Proveri privatne poruke • Lista članova • Registruj se Uloguj se
 akvarijum.org • Baza biljaka • Slike • Tekstovi • Video • Kalkulator • Kontakt • Marketing
 Pecinica od bloka Pogledaj sledeću temu
Pogledaj prethodnu temu
Napiši novu temuOdgovori na poruku
Objavi na Facebook
Autor Poruka
Blue
Urednik
Urednik



Registrovan: 21 Jul 2009
Poruke: 2756
Lokacija: Beograd

PorukaPoslao: Uto Nov 13, 2012 10:26 pm Snimi Poruku Odgovoriti sa citatomNazad na vrh

Dobro, je l' vi stvarno mislite da je to rastvorljivo u vodi toliko koliko pisete?
Pogledaj profil korisnikaPošalji privatnu poruku
AquaShop
Sponzor






PorukaPoslao: Uto Nov 13, 2012 10:26 pm Snimi Poruku Nazad na vrh

sumi
Akvarista



Registrovan: 05 Apr 2012
Poruke: 736
Lokacija: Beograd-Rakovica(4.2.1986)

PorukaPoslao: Uto Nov 13, 2012 10:38 pm Snimi Poruku Odgovoriti sa citatomNazad na vrh

Blue ::
Dobro, je l' vi stvarno mislite da je to rastvorljivo u vodi toliko koliko pisete?


??? zato sam ga i pitao jel probao da znam. Siporeks sigurno ne bi stavljao zbok kreca koji je jedan od osnovnih satojaka..... ti bi stavio?

za ostalo stvarno ne znam zato sam i pitao jel probao
Pogledaj profil korisnikaPošalji privatnu porukuPošalji email
VURDOK
Akvarista



Registrovan: 30 Jan 2012
Poruke: 275
Lokacija: Novi Beograd

PorukaPoslao: Uto Nov 13, 2012 11:39 pm Snimi Poruku Odgovoriti sa citatomNazad na vrh

Silikatan blok sastojci -Krec, cement, pesak,voda, tradicionalne sirovine.Ne sadrzi stetne zagadjivace.To je materijal koji ne izlucuje stetne materije.Pri kaljenju betona u atoklaviu u sredi zasicenja pare na temperaturi 195C makar i slucajno da upadne organska necistoca,izgorece na toj temperaturi.Zato dati proizvod nije nosioc opasnih materija i ne izlucu ih u periodu razlicitih unutrasnjih i spoljasnjih fakrota.

Kada stavite u akvarijum vremenom ce dobiti braonkasto zelene nijanse.
Sajt sa kog sam preveo je bas ozbiljan,sa 19993 registrovanih clanova i sa rekordom koliko je ljudi bilo u istom trenutku 3435.

Temu ovu koju sam preveo ima 10571pregleda i samo 1 komentar negativan ako to moze da se nazove negativan.Rekao je da on nebi preporucio ovaj kamen u biljni akvarijum jer je bolji za akvarijume sa ciklidima.Eto to je sve
Ostali su se zahvaljivali,decko koji je ovo kao izmislio dobio je 172 zahvalnice


Poslednji put izmenio VURDOK dana Sre Nov 14, 2012 5:31 am, izmenio ukupno 2 puta
Pogledaj profil korisnikaPošalji privatnu porukuPoseti sajt autora
sumi
Akvarista



Registrovan: 05 Apr 2012
Poruke: 736
Lokacija: Beograd-Rakovica(4.2.1986)

PorukaPoslao: Sre Nov 14, 2012 12:57 am Snimi Poruku Odgovoriti sa citatomNazad na vrh

ok ako je bezbedan onda je ovo super meni se svidja samo sam bio malo sumljicav ybog bezbednosti Smile
Pogledaj profil korisnikaPošalji privatnu porukuPošalji email
VURDOK
Akvarista



Registrovan: 30 Jan 2012
Poruke: 275
Lokacija: Novi Beograd

PorukaPoslao: Sre Nov 14, 2012 1:12 am Snimi Poruku Odgovoriti sa citatomNazad na vrh

sumi vidi se da volis svoje ljubimce i treba tako Bravo
Ne brini nista,ovo je provereneno,ipak od tih 10571 pregleda da nesto nije u redu administratori bi izbrisali temu.
Pogledaj profil korisnikaPošalji privatnu porukuPoseti sajt autora
Lex
Akvarista



Registrovan: 03 Nov 2012
Poruke: 53
Lokacija: Novi Sad

PorukaPoslao: Sre Nov 14, 2012 9:36 am Snimi Poruku Odgovoriti sa citatomNazad na vrh

Moracu da vidim za ovaj blok penobetona gde ima da se nabavi, moj brat ima stovariste gradj.materijala ali ne drzi ove blokove. A siporex ionako nema sanse jer se kruni u vodi.
Pogledaj profil korisnikaPošalji privatnu poruku
VURDOK
Akvarista



Registrovan: 30 Jan 2012
Poruke: 275
Lokacija: Novi Beograd

PorukaPoslao: Sre Nov 14, 2012 9:40 am Snimi Poruku Odgovoriti sa citatomNazad na vrh

Pa vidi ali ja nesto ne razumem zasto svi pominju siporex kad ja nista o tom bloku nisam napisao ja sam pomenuo Silikatan blok za fasadu i blok za gradjevinu penobeton Question


Poslednji izmenio VURDOK dana Sre Nov 14, 2012 9:41 am, izmenjeno ukupno 1 puta
Pogledaj profil korisnikaPošalji privatnu porukuPoseti sajt autora
Lex
Akvarista



Registrovan: 03 Nov 2012
Poruke: 53
Lokacija: Novi Sad

PorukaPoslao: Sre Nov 14, 2012 9:46 am Snimi Poruku Odgovoriti sa citatomNazad na vrh

Neko je ranije pomenuo siporex, on je kod nas najcesci, mislim da ga svako ima kuci. A silikatan i penoblok ja jos nisam ni video nigde, nadam se da moze da se nadje na nekom stovaristu.
Pogledaj profil korisnikaPošalji privatnu poruku
sumi
Akvarista



Registrovan: 05 Apr 2012
Poruke: 736
Lokacija: Beograd-Rakovica(4.2.1986)

PorukaPoslao: Sre Nov 14, 2012 9:48 am Snimi Poruku Odgovoriti sa citatomNazad na vrh

VURDOK ::
sumi vidi se da volis svoje ljubimce i treba tako Bravo
Ne brini nista,ovo je provereneno,ipak od tih 10571 pregleda da nesto nije u redu administratori bi izbrisali temu.


hvala trudim se da im bude lepo SmileSmile Smile
Pogledaj profil korisnikaPošalji privatnu porukuPošalji email
VURDOK
Akvarista



Registrovan: 30 Jan 2012
Poruke: 275
Lokacija: Novi Beograd

PorukaPoslao: Sre Nov 14, 2012 10:02 am Snimi Poruku Odgovoriti sa citatomNazad na vrh

Lex moze da se nadje 100% Bravo proveravao sam i znam da moze zop

sumi na trudu se poznaju junaci Very Happy
Pogledaj profil korisnikaPošalji privatnu porukuPoseti sajt autora
Blue
Urednik
Urednik



Registrovan: 21 Jul 2009
Poruke: 2756
Lokacija: Beograd

PorukaPoslao: Sre Nov 14, 2012 10:39 pm Snimi Poruku Odgovoriti sa citatomNazad na vrh

Siporex, Ytong, porobeton, kako god ga zvali... Smile
Pogledaj profil korisnikaPošalji privatnu poruku
VURDOK
Akvarista



Registrovan: 30 Jan 2012
Poruke: 275
Lokacija: Novi Beograd

PorukaPoslao: Sre Nov 14, 2012 10:53 pm Snimi Poruku Odgovoriti sa citatomNazad na vrh

Laughing zop
Pogledaj profil korisnikaPošalji privatnu porukuPoseti sajt autora
Zhorz
Akvarista


Opomene: 1
Registrovan: 15 Sep 2012
Poruke: 907
Lokacija: Beograd, Karaburma

PorukaPoslao: Čet Nov 15, 2012 8:21 am Snimi Poruku Odgovoriti sa citatomNazad na vrh

Blue ::
Siporex, Ytong, porobeton, kako god ga zvali... Smile


nono nono nono nono nono
ne mesaj siporex i penobeton
Pogledaj profil korisnikaPošalji privatnu poruku
Prikaži poruke iz poslednjih:      
Napiši novu temuOdgovori na poruku
 Skoči na:   

Srodne Teme
Tema Autor Forum Odgovori Poslao
Nema novih poruka Kinezi iz bloka 70 Slepi_Putnik Tražnja 0 Pon Sep 13, 2021 5:31 pm Pogledaj zadnje poruke
Ovaj forum je zaključan i ne možete menjati teme ili odgovarati Potrebna pecinica za akvarijum! Vladica Arsic Arhiva Malih Oglasa 11 Sre Sep 11, 2013 5:35 pm Pogledaj zadnje poruke
Nema novih poruka Pecinica od morskih kamencica za cory... VURDOK Uradi Sam (DIY) 7 Pon Nov 12, 2012 5:57 am Pogledaj zadnje poruke
Nema novih poruka pecinica Sijam king Razno 2 Čet Avg 16, 2012 11:08 pm Pogledaj zadnje poruke

Linkovi: MyCity  Moj biljni akvarijum  Vaš Sajt  Pirane  Vaš Sajt  Vaš Sajt 




eXTReMe Tracker
Powered by Akvaristika
rss
Creative Commons License