Akvaristika forum
Pretraga • Pravilnik • Album • Profil • Proveri privatne poruke • Lista članova • Registruj se Uloguj se
 akvarijum.org • Baza biljaka • Slike • Tekstovi • Video • Kalkulator • Kontakt • Marketing
 Corydoras paleatus - razmnozavanje Pogledaj sledeću temu
Pogledaj prethodnu temu
Napiši novu temuOdgovori na poruku
Objavi na Facebook
Autor Poruka
reventon
Akvarista



Registrovan: 03 Jun 2012
Poruke: 2004
Lokacija: Beograd, Banovo Brdo

PorukaPoslao: Uto Nov 13, 2012 3:30 pm Snimi Poruku Odgovoriti sa citatomNazad na vrh

Tako sam i mislio Sad . Problem je sto nisam imao gde da ih odvojim za vreme mresta, a akvarijum je dobro ubiljen, tako da nema sanse da nadjem ikru...
Pogledaj profil korisnikaPošalji privatnu poruku
AquaShop
Sponzor






PorukaPoslao: Uto Nov 13, 2012 3:30 pm Snimi Poruku Nazad na vrh

krlle83
Akvarista


Opomene: 1
Registrovan: 02 Jan 2012
Poruke: 614
Lokacija: Nis

PorukaPoslao: Pet Nov 16, 2012 11:44 am Snimi Poruku Odgovoriti sa citatomNazad na vrh

Ikru koju bace kod mene je odmah bele boje mada to mozda zavisi i od vrste,moji su Trilineatusi.

I da li mora da se zamraci akvarijum i zasto?
Pogledaj profil korisnikaPošalji privatnu porukuMSN Messenger
Bojan
Vlasnik
Vlasnik



Registrovan: 25 Feb 2009
Poruke: 6720
Lokacija: Novi Sad

PorukaPoslao: Sub Nov 17, 2012 10:55 pm Snimi Poruku Odgovoriti sa citatomNazad na vrh

Osvetljenje koje imamo obicno smeta ikri tako da onda ubrzo propadne. Zato se zamraci akvarijum u kom se nalazi ikra.
Pogledaj profil korisnikaPošalji privatnu porukuPošalji emailPoseti sajt autora
krlle83
Akvarista


Opomene: 1
Registrovan: 02 Jan 2012
Poruke: 614
Lokacija: Nis

PorukaPoslao: Ned Nov 18, 2012 11:03 am Snimi Poruku Odgovoriti sa citatomNazad na vrh

Bojane da ne otvaram novu temu....nije mi samo jasno od kad je moj par Corija bacio prvi put pre otprilike 2 nedelje sada bacaju na svakih 2 dana !?! Nisam lud,znam sta zateknem svako drugo jutro na zidu i po biljkama.
Pogledaj profil korisnikaPošalji privatnu porukuMSN Messenger
ghoust86
Slučajni Prolaznik



Registrovan: 12 Nov 2012
Poruke: 9
Lokacija: sevojno

PorukaPoslao: Pon Nov 19, 2012 7:42 pm Snimi Poruku Odgovoriti sa citatomNazad na vrh

Novi sam ovde,od pre godinu dana imam akvarium,pratio sam dosta vasa pitanja i odgovore,pa sam svasta pokusavao i uspevao zahvaljujuci vama...
imam par coridorasa koje sam odvojio u manji akvarium od 9l,par dana su tu,i danas se pojavljuju tackice po staklu,ima samo pet na jednom mestu,da li ce zenka izbacivati jos ili ne kako da znam,a mnogo je velika,da li ce uspeti samo jedan muzijak da je oplodi? i on je poveci...
Pogledaj profil korisnikaPošalji privatnu poruku
Bojan
Vlasnik
Vlasnik



Registrovan: 25 Feb 2009
Poruke: 6720
Lokacija: Novi Sad

PorukaPoslao: Uto Nov 20, 2012 9:14 am Snimi Poruku Odgovoriti sa citatomNazad na vrh

Zenka bi rebala vise komada ikre da zalepi za staklo a moze i jedan muzjak da oplodi. Meni je jedan dasa odradjivao posao.
Pogledaj profil korisnikaPošalji privatnu porukuPošalji emailPoseti sajt autora
ghoust86
Slučajni Prolaznik



Registrovan: 12 Nov 2012
Poruke: 9
Lokacija: sevojno

PorukaPoslao: Uto Nov 20, 2012 9:34 pm Snimi Poruku Odgovoriti sa citatomNazad na vrh

izgleda mi je propala kombinacija sad ikra mi je pospadala sa stakla ne vidim je vise nigde
Pogledaj profil korisnikaPošalji privatnu poruku
ghoust86
Slučajni Prolaznik



Registrovan: 12 Nov 2012
Poruke: 9
Lokacija: sevojno

PorukaPoslao: Uto Nov 20, 2012 9:37 pm Snimi Poruku Odgovoriti sa citatomNazad na vrh

sacekacu desetak dana da vidim da li ce se pojaviti coji malac negde ako ne onda cu ponoviti proces Smile
Pogledaj profil korisnikaPošalji privatnu poruku
mitra019
Akvarista



Registrovan: 11 Okt 2012
Poruke: 49
Lokacija: zajecar

PorukaPoslao: Sre Nov 21, 2012 11:45 pm Snimi Poruku Odgovoriti sa citatomNazad na vrh

sa koliko su coridorusi polno zreli
Pogledaj profil korisnikaPošalji privatnu poruku
ghoust86
Slučajni Prolaznik



Registrovan: 12 Nov 2012
Poruke: 9
Lokacija: sevojno

PorukaPoslao: Pet Nov 30, 2012 11:09 pm Snimi Poruku Odgovoriti sa citatomNazad na vrh

a opet je bacila ikru ima je mnogo,odmah sam ih izvadio iz akvariuma sad ostaje samo cekanje Smile))))
Pogledaj profil korisnikaPošalji privatnu poruku
ghoust86
Slučajni Prolaznik



Registrovan: 12 Nov 2012
Poruke: 9
Lokacija: sevojno

PorukaPoslao: Pet Nov 30, 2012 11:13 pm Snimi Poruku Odgovoriti sa citatomNazad na vrh

da li moze da se ikra izvede bez sredsta protiv plesni?
nemam,a i nemam gde da nabavim
Pogledaj profil korisnikaPošalji privatnu poruku
Soulsack
Akvarista



Registrovan: 05 Maj 2012
Poruke: 197
Lokacija: Heilbronn

PorukaPoslao: Uto Dec 04, 2012 8:35 pm Snimi Poruku Odgovoriti sa citatomNazad na vrh

Evo slike zenki, najlakse je da se razlikuju kada ih gledas od gore, muzjaci su tanji i manji.

Image
Pogledaj profil korisnikaPošalji privatnu porukuPoseti sajt autora
No 1
Akvarista



Registrovan: 17 Avg 2009
Poruke: 3517
Lokacija: Belgrade

PorukaPoslao: Uto Dec 04, 2012 9:54 pm Snimi Poruku Odgovoriti sa citatomNazad na vrh

Cudan ti ovaj metod razlikovanja polova ali ajd ok sto se kaze. Najjednostavnija i prepoznatljiva razlika je sto muzjak ima gornje ledjno peraje u oblliku spica , a zenka zaobljeno. Pa tek onda po velicini ,zenka krupnija ,veca ,muzjak manji, sitniji.
Pogledaj profil korisnikaPošalji privatnu poruku
Soulsack
Akvarista



Registrovan: 05 Maj 2012
Poruke: 197
Lokacija: Heilbronn

PorukaPoslao: Sre Dec 05, 2012 11:03 am Snimi Poruku Odgovoriti sa citatomNazad na vrh

@ No 1 - Da svakako, zaboravio da dodam i to, gornje ledjno peraje u oblliku spica , a zenka zaobljeno.
Pogledaj profil korisnikaPošalji privatnu porukuPoseti sajt autora
chikavili
Koristan akvarista



Registrovan: 10 Sep 2012
Poruke: 2151
Lokacija: Zemun/Novi Beograd

PorukaPoslao: Sre Dec 05, 2012 11:27 am Snimi Poruku Odgovoriti sa citatomNazad na vrh

Da li to sa ledjnim perajem vazi za sve korije ili samo za paleatusa?
Pogledaj profil korisnikaPošalji privatnu poruku
Prikaži poruke iz poslednjih:      
Napiši novu temuOdgovori na poruku
 Skoči na:   

Srodne Teme
Tema Autor Forum Odgovori Poslao
Nema novih poruka Borci, razmnozavanje Mikicaaaa Početak u akvaristici 0 Sub Jan 06, 2024 3:22 pm Pogledaj zadnje poruke
Nema novih poruka Dimenzije akvarijuma za razmnozavanje... Milivoje Lampa Akvarijumi 2 Pet Apr 01, 2022 8:50 am Pogledaj zadnje poruke
Nema novih poruka coridoras paleatus nikola791 Bolest 0 Sub Maj 01, 2021 4:35 pm Pogledaj zadnje poruke
Nema novih poruka Corydoras black Venezuela Tibor Ribe 2 Sub Dec 12, 2020 2:02 pm Pogledaj zadnje poruke
Nema novih poruka Corydoras Pygmaeus, sakura red, malez... Veverac Tražnja 5 Uto Nov 10, 2020 8:13 pm Pogledaj zadnje poruke

Linkovi: MyCity  Moj biljni akvarijum  Vaš Sajt  Pirane  Vaš Sajt  Vaš Sajt 




eXTReMe Tracker
Powered by Akvaristika
rss
Creative Commons License