Akvaristika forum
Pretraga • Pravilnik • Album • Profil • Proveri privatne poruke • Lista članova • Registruj se Uloguj se
 akvarijum.org • Baza biljaka • Slike • Tekstovi • Video • Kalkulator • Kontakt • Marketing
 Japanka -pocepano peraje?! Pogledaj sledeću temu
Pogledaj prethodnu temu
Napiši novu temuOdgovori na poruku
Objavi na Facebook
Autor Poruka
Bane<3Ika
Slučajni Prolaznik



Registrovan: 02 Okt 2012
Poruke: 5
Lokacija: Beograd

PorukaPoslao: Uto Okt 30, 2012 12:47 am Snimi Poruku Odgovoriti sa citatomNazad na vrh

jedno od zadnjih peraja male japankice koju imam vec mesec dana je pocelo da se cepa...tacnije pocepano je...vec tri dana je tako
nzm sta da radim...
danas se pojavilo nesto belo na tom mestu...
nzm da li je to od rane ili je nesto drugo...
uglavno to peraje je i dalje pocepano..
ako neko moze da mi pomogne....hvla vam...
stvarno ne znam sta da radim Sad(
Pogledaj profil korisnikaPošalji privatnu poruku
AquaShop
Sponzor






PorukaPoslao: Uto Okt 30, 2012 12:47 am Snimi Poruku Nazad na vrh

OchA
Akvarista



Registrovan: 17 Apr 2012
Poruke: 68
Lokacija: Ruma

PorukaPoslao: Uto Okt 30, 2012 11:39 am Snimi Poruku Odgovoriti sa citatomNazad na vrh

Ja imam 5 japanki i od toga 4 imaju pocepana (zacepana) peraja. Sve ribice su mi hvala Bogu ok, jedu i plivaju bez problema tako da ne trebas da imas bojazni oko toga. Sto se tice tog belog to ne znam sta je. Ako ti se ribica ponasa normalno ne trebas da imas bojazni da ce nesto da se desi
Pogledaj profil korisnikaPošalji privatnu poruku
anubiasbarteri
Banovan
Banovan


Opomene: 1
Registrovan: 24 Okt 2012
Poruke: 54
Lokacija: Beograd

PorukaPoslao: Uto Okt 30, 2012 9:47 pm Snimi Poruku Odgovoriti sa citatomNazad na vrh

Održavaj higijenu dobro i peraje će da zaraste, ali treba malo više vremena nego kod, recimo, gupika. Kod japanki se rascepano peraje između žbica spoji u dužini od 1cm za nedelju dana. Probaj da otkriješ zbog čega je peraje pocepano. Ako je u pitanju napad neke druge ribe, moraćeš da ih razdvajaš, jer će im i dalje cepati peraja.
Pogledaj profil korisnikaPošalji privatnu poruku
Bane<3Ika
Slučajni Prolaznik



Registrovan: 02 Okt 2012
Poruke: 5
Lokacija: Beograd

PorukaPoslao: Uto Okt 30, 2012 10:05 pm Snimi Poruku Odgovoriti sa citatomNazad na vrh

ona je sama...sto odbacuje mogucnost da joj je neka ribica pocepala peraje....
sto mi ostavlja jedino mogucnost da je neka bolest ? Sad
valjda ce biti ok...
ako to ne zaraste za nedelju dana da je vodim negde?
Pogledaj profil korisnikaPošalji privatnu poruku
wooxa
Akvarista



Registrovan: 09 Dec 2010
Poruke: 19
Lokacija: Beograd

PorukaPoslao: Sre Nov 21, 2012 11:48 pm Snimi Poruku Odgovoriti sa citatomNazad na vrh

Da nisu u pitanju bele tackice,koje lice na griz?
Pogledaj profil korisnikaPošalji privatnu poruku
Prikaži poruke iz poslednjih:      
Napiši novu temuOdgovori na poruku
 Skoči na:   

Srodne Teme
Tema Autor Forum Odgovori Poslao
Nema novih poruka Japanka Ranchu Mikid Bolest 0 Uto Jan 10, 2023 9:03 pm Pogledaj zadnje poruke
Nema novih poruka Bolest ili ne? Leđno peraje kod Mollya CvijetinAq Na poklon 1 Čet Nov 25, 2021 2:13 pm Pogledaj zadnje poruke
Nema novih poruka Barbus Tetrazona - repno peraje Amy Bolest 1 Ned Maj 16, 2021 4:30 pm Pogledaj zadnje poruke
Nema novih poruka Japanka jede rep od drugih japanki (m... Boki2000 Početak u akvaristici 3 Uto Nov 17, 2020 11:52 pm Pogledaj zadnje poruke
Nema novih poruka Japanka dobija crne fleke sofijaxs Bolest 0 Pet Maj 29, 2020 5:44 pm Pogledaj zadnje poruke

Linkovi: MyCity  Moj biljni akvarijum  Vaš Sajt  Pirane  Vaš Sajt  Vaš Sajt 




eXTReMe Tracker
Powered by Akvaristika
rss
Creative Commons License