Akvaristika forum
Pretraga • Pravilnik • Album • Profil • Proveri privatne poruke • Lista članova • Registruj se Uloguj se
 akvarijum.org • Baza biljaka • Slike • Tekstovi • Video • Kalkulator • Kontakt • Marketing
 Razmena Kikinda i okolina Pogledaj sledeću temu
Pogledaj prethodnu temu
Napiši novu temuOdgovori na poruku
Objavi na Facebook
Autor Poruka
Djura Vujanic
Akvarista



Registrovan: 05 Jan 2012
Poruke: 29
Lokacija: Mokrin

PorukaPoslao: Ned Maj 27, 2012 2:53 pm Snimi Poruku Odgovoriti sa citatomNazad na vrh

Ko sta ima ovde moze menjati


Poslednji izmenio Bojan dana Sre Jun 27, 2012 7:28 am, izmenjeno ukupno 1 puta

Razlog izmene Bojan: Izdvajam temu
Pogledaj profil korisnikaPošalji privatnu poruku
AquaShop
Sponzor






PorukaPoslao: Ned Maj 27, 2012 2:53 pm Snimi Poruku Nazad na vrh

cricket79
Akvarista



Registrovan: 07 Maj 2012
Poruke: 16
Lokacija: Kikinda

PorukaPoslao: Sre Maj 30, 2012 8:04 am Snimi Poruku Odgovoriti sa citatomNazad na vrh

Pozdravljam sve forumaše! Imam tri crne tetre, kod mene su nekih dva meseca,lepi primerci veličine su oko 2-3 cm. Hteo bi ih menjati za neke živorotke,naprimer Gupi,Moli Nov sam u akvaristici i ove ikrašice mi baš i neodgovaraju za neka početnička iskustva!
Sada trenutno nisam u mogućnosti da ih uslikam, ali čim osposobim foto aparat postaviću koju slikicu da vidite kakve su!
Ako neko ima nešto iz bliže okoline nek se javi na PP.

Stižu slikice da vidite crne tetre, pa ako nekog interesuje ima nešto za menjažu neka mi se javi.

Image

Image


Image


Poslednji put izmenio cricket79 dana Sre Maj 30, 2012 3:41 pm, izmenio ukupno 2 puta

Razlog izmene cricket79: ispravka
Pogledaj profil korisnikaPošalji privatnu poruku
pedjaki
Akvarista



Registrovan: 01 Mar 2011
Poruke: 29
Lokacija: Kikinda

PorukaPoslao: Čet Maj 31, 2012 6:49 pm Snimi Poruku Odgovoriti sa citatomNazad na vrh

Cao Kikindjani! Ima li neko nekih crvenih biljaka, neonki, ili nekih drugih riba za zamenu. Ja imam dosta cokota vinove loze...
Pogledaj profil korisnikaPošalji privatnu poruku
Djura Vujanic
Akvarista



Registrovan: 05 Jan 2012
Poruke: 29
Lokacija: Mokrin

PorukaPoslao: Čet Maj 31, 2012 10:41 pm Snimi Poruku Odgovoriti sa citatomNazad na vrh

Vinova loza za razno.
Pogledaj profil korisnikaPošalji privatnu poruku
ddejan
Akvarista



Registrovan: 20 Jan 2012
Poruke: 20
Lokacija: Kikinda

PorukaPoslao: Čet Jun 14, 2012 5:24 pm Snimi Poruku Odgovoriti sa citatomNazad na vrh

Nešto gupika raznih veličina za razno.
E sad kribenzis mužjak oko 4 cm, takođe bih ga menjao ili mi treba ženka slična.
Ko je zainteresovan neka se javi da se dogovorimo.


Poslednji izmenio ddejan dana Uto Jun 19, 2012 4:30 pm, izmenjeno ukupno 1 puta
Pogledaj profil korisnikaPošalji privatnu porukuPošalji email
cricket79
Akvarista



Registrovan: 07 Maj 2012
Poruke: 16
Lokacija: Kikinda

PorukaPoslao: Sub Jun 16, 2012 6:16 pm Snimi Poruku Odgovoriti sa citatomNazad na vrh

Otišle crne Tetrice!
Pogledaj profil korisnikaPošalji privatnu poruku
cricket79
Akvarista



Registrovan: 07 Maj 2012
Poruke: 16
Lokacija: Kikinda

PorukaPoslao: Pon Jun 25, 2012 10:44 am Snimi Poruku Odgovoriti sa citatomNazad na vrh

Pozdrav svim forumašima! imam puno "Riccia fluitans"

Image

Jedna od retkih plutajucih biljaka, koja moze i da se veze za kamen ili panj vec kako vise volite ili zelite, osim sto voli puno
svetlosti, pa ju je potrebno staviti na osvetljeno mesto u akvarijumu, biljka nije zahtevna a veoma je dekorativna, mozete sa njom
pokriti velike povrsine kamaena veoma brzo, a ako ima dovoljno svetlosti brzo ce napredovati. Biljku je prilikom stavljanja na
kamen potrabno vezati koncem ili najlonom za pecanje.

Imam i Malejzijske puževe!

Menjao bi za razno, naprimer drugu vrstu bilja, ili neku pumpu za vazduh!

pa koga interesuje nek me kontaktira na PP.


Poslednji put izmenio cricket79 dana Pon Jun 25, 2012 11:00 am, izmenio ukupno 4 puta
Pogledaj profil korisnikaPošalji privatnu poruku
cricket79
Akvarista



Registrovan: 07 Maj 2012
Poruke: 16
Lokacija: Kikinda

PorukaPoslao: Sre Jun 27, 2012 2:32 am Snimi Poruku Odgovoriti sa citatomNazad na vrh

Puževa više nema,za sada!
Ostalo je još Riccie,ako nekog možda još interesuje,može razmena za razno!
Pogledaj profil korisnikaPošalji privatnu poruku
cricket79
Akvarista



Registrovan: 07 Maj 2012
Poruke: 16
Lokacija: Kikinda

PorukaPoslao: Čet Jul 19, 2012 6:56 pm Snimi Poruku Odgovoriti sa citatomNazad na vrh

Pozdrav!
Imam 10 do 15 komada malih crvenih platika!
Ako nekog možda interesuje za razmenu za razno,biljke ...itd...
Pogledaj profil korisnikaPošalji privatnu poruku
Djura Vujanic
Akvarista



Registrovan: 05 Jan 2012
Poruke: 29
Lokacija: Mokrin

PorukaPoslao: Pet Avg 24, 2012 9:56 pm Snimi Poruku Odgovoriti sa citatomNazad na vrh

Ako neko ima zenku ancitrusa da mu netreba nek javi.
Pogledaj profil korisnikaPošalji privatnu poruku
Djura Vujanic
Akvarista



Registrovan: 05 Jan 2012
Poruke: 29
Lokacija: Mokrin

PorukaPoslao: Uto Sep 18, 2012 7:22 pm Snimi Poruku Odgovoriti sa citatomNazad na vrh

Menjam dva skalara za razno.
Pogledaj profil korisnikaPošalji privatnu poruku
cricket79
Akvarista



Registrovan: 07 Maj 2012
Poruke: 16
Lokacija: Kikinda

PorukaPoslao: Pet Okt 19, 2012 11:32 am Snimi Poruku Odgovoriti sa citatomNazad na vrh

Imam puno Malejziskih puzeva za razmenu,ako nekom mozda treba I ima nesto za razmenu,kozice,ribice,biljke...itd.
Pogledaj profil korisnikaPošalji privatnu poruku
pedjaki
Akvarista



Registrovan: 01 Mar 2011
Poruke: 29
Lokacija: Kikinda

PorukaPoslao: Sub Nov 03, 2012 11:59 pm Snimi Poruku Odgovoriti sa citatomNazad na vrh

Kikindjani, ima li ko biljaka u ponudi i Helena puzeva?
Pogledaj profil korisnikaPošalji privatnu poruku
ludidzora
Akvarista



Registrovan: 18 Avg 2012
Poruke: 78
Lokacija: Qawra (Malta)

PorukaPoslao: Pon Nov 26, 2012 10:04 am Snimi Poruku Odgovoriti sa citatomNazad na vrh

Menjam 5 Trihogastera, 3 zuta i dva ova druga sa slika. Zamena za zebrice ili neonke..


Image[/URL]


P.S. Izvinjavam se za dva pista za redom, slao sam sa fona, i prilikom izmene se nesto desilo i duplirao ga je, refresh stranice sa izmenom ili nesti drugo... Neka se ovaj post brise...


Poslednji put izmenio ludidzora dana Pon Nov 26, 2012 11:05 pm, izmenio ukupno 3 puta
Pogledaj profil korisnikaPošalji privatnu porukuPošalji emailPoseti sajt autora
ludidzora
Akvarista



Registrovan: 18 Avg 2012
Poruke: 78
Lokacija: Qawra (Malta)

PorukaPoslao: Pon Nov 26, 2012 10:35 am Snimi Poruku Odgovoriti sa citatomNazad na vrh

Menjam 5 Trihogastera, 3 zlatna i dva ova druga sa slika. Zamena za zebrice ili neonke... Ili neku travu, prednost neka tepih biljka, nesto gusto sa uskim listovima nalik najobicnijoj travi...


Image


Image


Image


Poslednji put izmenio ludidzora dana Ned Dec 02, 2012 8:47 pm, izmenio ukupno 7 puta
Pogledaj profil korisnikaPošalji privatnu porukuPošalji emailPoseti sajt autora
Prikaži poruke iz poslednjih:      
Napiši novu temuOdgovori na poruku
 Skoči na:   

Srodne Teme
Tema Autor Forum Odgovori Poslao
Nema novih poruka Razmena Plivac Razmena 0 Pet Maj 26, 2023 8:10 pm Pogledaj zadnje poruke
Nema novih poruka Razmena Beograd Dragan996 Arhiva Malih Oglasa 1 Pon Dec 02, 2019 9:47 pm Pogledaj zadnje poruke
Nema novih poruka Ancistrusi Nis i okolina Milan91 Arhiva Malih Oglasa 0 Čet Apr 25, 2019 12:37 am Pogledaj zadnje poruke
Nema novih poruka razmena chaosad Arhiva Malih Oglasa 0 Uto Feb 12, 2019 9:12 pm Pogledaj zadnje poruke
Ovaj forum je zaključan i ne možete menjati teme ili odgovarati Razmena NS njanja Arhiva Malih Oglasa 1 Sub Jan 26, 2019 3:14 pm Pogledaj zadnje poruke

Linkovi: MyCity  Moj biljni akvarijum  Vaš Sajt  Pirane  Vaš Sajt  Vaš Sajt 




eXTReMe Tracker
Powered by Akvaristika
rss
Creative Commons License