Akvaristika forum
Pretraga • Pravilnik • Album • Profil • Proveri privatne poruke • Lista članova • Registruj se Uloguj se
 akvarijum.org • Baza biljaka • Slike • Tekstovi • Video • Kalkulator • Kontakt • Marketing
 Crno oko kod zlatne Molly? Pogledaj sledeću temu
Pogledaj prethodnu temu
Napiši novu temuOdgovori na poruku
Objavi na Facebook
Autor Poruka
gvatanamo
Slučajni Prolaznik



Registrovan: 29 Nov 2009
Poruke: 5
Lokacija: Niš, Srbija

PorukaPoslao: Pon Jun 21, 2010 2:57 pm Snimi Poruku Odgovoriti sa citatomNazad na vrh

Imam dve zlatne molly i obe imaju po jedno crno oko. Da li je neka bolest u pitanju? Normalno se ponašaju, stare su oko 3-4 meseca.
Pogledaj profil korisnikaPošalji privatnu poruku
AquaShop
Sponzor






PorukaPoslao: Pon Jun 21, 2010 2:57 pm Snimi Poruku Nazad na vrh

panta93
Akvarista



Registrovan: 27 Dec 2009
Poruke: 299
Lokacija: KRAGUJEVAC

PorukaPoslao: Pon Jun 21, 2010 5:14 pm Snimi Poruku Odgovoriti sa citatomNazad na vrh

Nije bolest ne brini se i ja imam isto takve zute ili kako kazes zlatne mole,to im je tako genetski.
Pogledaj profil korisnikaPošalji privatnu porukuPošalji email
v!KTOR
Akvarista



Registrovan: 19 Maj 2010
Poruke: 316
Lokacija: ELEMIR(ZRENjANIN)

PorukaPoslao: Pon Jun 21, 2010 11:00 pm Snimi Poruku Odgovoriti sa citatomNazad na vrh

da,da to je genetski!!!jer je i meni moja zuta zenka ima kao flurescentno plavo oko!!!ja sam se toga plasio,,da ne crkne jer jako lepo izgleda,ali joj je kasnije sve bilo u redu!!!nece joj biti nista ne brini!!
Pogledaj profil korisnikaPošalji privatnu porukuICQ broj
panta93
Akvarista



Registrovan: 27 Dec 2009
Poruke: 299
Lokacija: KRAGUJEVAC

PorukaPoslao: Pon Jun 21, 2010 11:06 pm Snimi Poruku Odgovoriti sa citatomNazad na vrh

To su inace kvalitetnije ribice ko misli da ih razmnozava te sto imaju jedno crno a jedno normalno oko.Bas su zbog toga cenjenije i kad ih neko kupuje ko se razume u te ribe on bas njih uzima.Eto vam na poklon jedna vrlo bitna informacija!
Pogledaj profil korisnikaPošalji privatnu porukuPošalji email
nikouro
Urednik
Urednik



Registrovan: 14 Feb 2010
Poruke: 6529
Lokacija: Beograd - Urosevac 19.12.1973g.

PorukaPoslao: Pon Jun 21, 2010 11:19 pm Snimi Poruku Odgovoriti sa citatomNazad na vrh

Image zaista korisna informacija Image
Pogledaj profil korisnikaPošalji privatnu poruku
panta93
Akvarista



Registrovan: 27 Dec 2009
Poruke: 299
Lokacija: KRAGUJEVAC

PorukaPoslao: Uto Jun 22, 2010 5:39 pm Snimi Poruku Odgovoriti sa citatomNazad na vrh

Nema na cemu i drugi put.
Pogledaj profil korisnikaPošalji privatnu porukuPošalji email
gvatanamo
Slučajni Prolaznik



Registrovan: 29 Nov 2009
Poruke: 5
Lokacija: Niš, Srbija

PorukaPoslao: Čet Jun 24, 2010 2:11 pm Snimi Poruku Odgovoriti sa citatomNazad na vrh

Uh dobro je Razz , baš su lepe tako da bi šteta bilo da su bolesne. Inače i u google images ima dosta takvih.
Pogledaj profil korisnikaPošalji privatnu poruku
panta93
Akvarista



Registrovan: 27 Dec 2009
Poruke: 299
Lokacija: KRAGUJEVAC

PorukaPoslao: Čet Jun 24, 2010 8:12 pm Snimi Poruku Odgovoriti sa citatomNazad na vrh

Hehe znam,imam ih ja citavu gomilu.
Pogledaj profil korisnikaPošalji privatnu porukuPošalji email
aca77
Akvarista



Registrovan: 05 Nov 2009
Poruke: 255

PorukaPoslao: Sre Jun 30, 2010 4:46 pm Snimi Poruku Odgovoriti sa citatomNazad na vrh

Zlatne moli su dobijene kontrolisanim parenjem i selekcijum blek molija. Crno oko ili crna šara na telu zlatne moli nije ništa drugo nego ispoljavanje pojedinih osobina koje one genetski nasleđuju od svojih predaka blek molija. Ribice su ti verovatno zdrave. Ja ih lično imam dosta, baš takvih kao što su tvoje i vrlo su mi drage jer upotpunjuju kolorit u kavarijumu, s obzirom da ima jako malo vrsta akvarijumskih riba koje imaju takvu izrazito žutu boju. Ukoliko neko želi da ih ima neka se javi na pp.
Pogledaj profil korisnikaPošalji privatnu poruku
Prikaži poruke iz poslednjih:      
Napiši novu temuOdgovori na poruku
 Skoči na:   

Srodne Teme
Tema Autor Forum Odgovori Poslao
Nema novih poruka Žute moli (yellow lyra molly) chaosad Ponuda 0 Pet Nov 11, 2022 12:27 pm Pogledaj zadnje poruke
Nema novih poruka Molike crno/zute/sarene Dukisef Na poklon 0 Pon Jun 27, 2022 10:19 pm Pogledaj zadnje poruke
Nema novih poruka Black molly sa oteklim škrgama Psychofedex Ribe 0 Ned Jun 26, 2022 9:54 pm Pogledaj zadnje poruke
Nema novih poruka Gupike i molly Djole011 Tražnja 0 Sub Apr 02, 2022 4:52 pm Pogledaj zadnje poruke
Nema novih poruka Pomoć oko zlatne ribice Maki_83 Početak u akvaristici 9 Pon Jul 27, 2020 11:01 am Pogledaj zadnje poruke

Linkovi: MyCity  Moj biljni akvarijum  Vaš Sajt  Pirane  Vaš Sajt  Vaš Sajt 




eXTReMe Tracker
Powered by Akvaristika
rss
Creative Commons License