Akvaristika forum
Pretraga • Pravilnik • Album • Profil • Proveri privatne poruke • Lista članova • Registruj se Uloguj se
 akvarijum.org • Baza biljaka • Slike • Tekstovi • Video • Kalkulator • Kontakt • Marketing
 Clea helena u akciji Pogledaj sledeću temu
Pogledaj prethodnu temu
Napiši novu temuOdgovori na poruku
Objavi na Facebook
Autor Poruka
No 1
Akvarista



Registrovan: 17 Avg 2009
Poruke: 3517
Lokacija: Belgrade

PorukaPoslao: Čet Nov 29, 2012 12:18 am Snimi Poruku Odgovoriti sa citatomNazad na vrh

Clea helena у акцији.
Данас у току дана , случајно приметих да је пуж хелена убила козицу. И покушала да је поједе. Трајало је то једно одприлике пола сата. После безспешног покушаја , вероватно крупног залогаја ,оде - види се на последњој слици.

Image

Image

Image

Image

Image

Image

Image

Image
Pogledaj profil korisnikaPošalji privatnu poruku
AquaShop
Sponzor






PorukaPoslao: Čet Nov 29, 2012 12:18 am Snimi Poruku Nazad na vrh

nikouro
Urednik
Urednik



Registrovan: 14 Feb 2010
Poruke: 6529
Lokacija: Beograd - Urosevac 19.12.1973g.

PorukaPoslao: Čet Nov 29, 2012 12:21 am Snimi Poruku Odgovoriti sa citatomNazad na vrh

Sto to nisi stapom po glavi !!!! A kozica ko iz Raja da je izasla ! Uffff ... ti znas za taj slucaj, al da spomenem. Meni je helena lovila mladj ancistrusa. Da nisam video svojim ocima kako guta ripce, ne bih verovao da to moze da se dogodi.
Pogledaj profil korisnikaPošalji privatnu poruku
No 1
Akvarista



Registrovan: 17 Avg 2009
Poruke: 3517
Lokacija: Belgrade

PorukaPoslao: Čet Nov 29, 2012 12:25 am Snimi Poruku Odgovoriti sa citatomNazad na vrh

Bogaimi i ja do danas dok ne vide nisam mogao ni da poverujem, sta ces, covek se uci na svojim greskama. Moram ja da pojacam hranu, da mi ne pobiju i ovo malo crvenih kozica a i da se medjusobno ne poubijaju, ali opet akvarijum je prica za sebe. D a pojacanim hranjenjem i ne nahranim alge hahahhaha.
Pogledaj profil korisnikaPošalji privatnu poruku
nesha barajevac
Urednik
Urednik



Registrovan: 20 Sep 2012
Poruke: 1731
Lokacija: Novi Zeland

PorukaPoslao: Čet Nov 29, 2012 12:29 am Snimi Poruku Odgovoriti sa citatomNazad na vrh

Nisam znao da je helena tako opasna. Hvala za info , trebaće
Pogledaj profil korisnikaPošalji privatnu poruku
No 1
Akvarista



Registrovan: 17 Avg 2009
Poruke: 3517
Lokacija: Belgrade

PorukaPoslao: Čet Nov 29, 2012 12:30 am Snimi Poruku Odgovoriti sa citatomNazad na vrh

Ma svata nesto ovde na forumu moze da se procita !
Pogledaj profil korisnikaPošalji privatnu poruku
nikouro
Urednik
Urednik



Registrovan: 14 Feb 2010
Poruke: 6529
Lokacija: Beograd - Urosevac 19.12.1973g.

PorukaPoslao: Čet Nov 29, 2012 12:32 am Snimi Poruku Odgovoriti sa citatomNazad na vrh

No 1 ::
Bogaimi i ja do danas dok ne vide nisam mogao ni da poverujem, sta ces, covek se uci na svojim greskama. Moram ja da pojacam hranu, da mi ne pobiju i ovo malo crvenih kozica a i da se medjusobno ne poubijaju, ali opet akvarijum je prica za sebe. D a pojacanim hranjenjem i ne nahranim alge hahahhaha.


Bice kod mene ..dace Bog a i Priroda Bravo Bravo
Pogledaj profil korisnikaPošalji privatnu poruku
Zhorz
Akvarista


Opomene: 1
Registrovan: 15 Sep 2012
Poruke: 907
Lokacija: Beograd, Karaburma

PorukaPoslao: Čet Nov 29, 2012 12:44 am Snimi Poruku Odgovoriti sa citatomNazad na vrh

pa kako je stize??!! ili je ovo prica o zecu i kornjaci.......
Pogledaj profil korisnikaPošalji privatnu poruku
No 1
Akvarista



Registrovan: 17 Avg 2009
Poruke: 3517
Lokacija: Belgrade

PorukaPoslao: Čet Nov 29, 2012 12:49 am Snimi Poruku Odgovoriti sa citatomNazad na vrh

Nema sta da je stize. Jednostavno se namestila tamo gde ne treba. Sta ces, gledao sam svojim ocima kako c.helena ,,usmrcuje,, ramshorn puza, bez problema. Ma sekund uboda i puz je usmrcen ili onesvescen to ne znam, znam samo da ga posle nekog vremena nema u skoljci. Bukvalno ga isisa.
Pogledaj profil korisnikaPošalji privatnu poruku
netcrush
Akvarista



Registrovan: 23 Jul 2011
Poruke: 193
Lokacija: Sombor/Beograd

PorukaPoslao: Čet Nov 29, 2012 1:19 am Snimi Poruku Odgovoriti sa citatomNazad na vrh

pa jel kozica usmrćena ili onesvešćena? tj jel se oporavila nakon ovoga ili je završila svoju životnu priču?
Pogledaj profil korisnikaPošalji privatnu porukuPoseti sajt autora
Cyrix
Akvarista



Registrovan: 18 Nov 2011
Poruke: 298
Lokacija: Kraljevo

PorukaPoslao: Čet Nov 29, 2012 1:48 am Snimi Poruku Odgovoriti sa citatomNazad na vrh

evo i ja se nosim mislju sta sa helenama. kupih na oglasu one sarene amazaonce i posle par sati plavi nadrljao. ja razdvojio ali nema sile, gotov.
Pogledaj profil korisnikaPošalji privatnu porukuPoseti sajt autoraMSN Messenger
nesha barajevac
Urednik
Urednik



Registrovan: 20 Sep 2012
Poruke: 1731
Lokacija: Novi Zeland

PorukaPoslao: Čet Nov 29, 2012 2:49 am Snimi Poruku Odgovoriti sa citatomNazad na vrh

Ja razmišljam da nabavim 1-2 Helene, pa da ih selim iz jednog u drugi aq. Kad malo prorede Ramshorne (a bogami i malezijce) u velikom da ih ubacim u nano, pa tako u krug. Samo žao mi koza. Ne znam, da li napadaju kozice samo kad ostanu bez osnovne hrane, puževa, ili to onako šta naiđe ?
Pogledaj profil korisnikaPošalji privatnu poruku
CTale
Akvarista



Registrovan: 28 Jul 2010
Poruke: 481
Lokacija: Beograd

PorukaPoslao: Čet Nov 29, 2012 9:03 am Snimi Poruku Odgovoriti sa citatomNazad na vrh

Od pre nekog vremena sam počeo da sumnjam na to da mi Helene nekako smanjuju broj kozica, sada sam siguran u to.
Pogledaj profil korisnikaPošalji privatnu poruku
No 1
Akvarista



Registrovan: 17 Avg 2009
Poruke: 3517
Lokacija: Belgrade

PorukaPoslao: Čet Nov 29, 2012 9:56 am Snimi Poruku Odgovoriti sa citatomNazad na vrh

Ma kod mene se smanjio u predhodnom akvarijumu i broj kozica i ribica. Nije da nije bilo hrane, bilo je u izobilju.Ali eto,...
Pogledaj profil korisnikaPošalji privatnu poruku
Zhorz
Akvarista


Opomene: 1
Registrovan: 15 Sep 2012
Poruke: 907
Lokacija: Beograd, Karaburma

PorukaPoslao: Čet Nov 29, 2012 10:28 am Snimi Poruku Odgovoriti sa citatomNazad na vrh

vidim ja da ce hellene da ostanu o ovom malom aq
tek dobih mlade kozice .......sunce im zarkovo
Pogledaj profil korisnikaPošalji privatnu poruku
chikavili
Koristan akvarista



Registrovan: 10 Sep 2012
Poruke: 2151
Lokacija: Zemun/Novi Beograd

PorukaPoslao: Čet Nov 29, 2012 10:31 am Snimi Poruku Odgovoriti sa citatomNazad na vrh

Mozda smo mi sve vreme u zabludi posto je jednostavno doslo u nekom trenutku do greske u prevodu - Neko je "Assassin snail" preveo kao "Ubica puzeva" umesto "Puz ubica" Very Happy
Pogledaj profil korisnikaPošalji privatnu poruku
Prikaži poruke iz poslednjih:      
Napiši novu temuOdgovori na poruku
 Skoči na:   

Srodne Teme
Tema Autor Forum Odgovori Poslao
Nema novih poruka Poklanjam nekoliko malih Helena puzeva UrosB Na poklon 0 Sre Jul 28, 2021 2:25 pm Pogledaj zadnje poruke
Nema novih poruka Puzevi Helena i Amazonac (jabucar) sa... Spavalica13 Razmnožavanje 5 Sre Apr 22, 2020 1:09 am Pogledaj zadnje poruke
Nema novih poruka puž Helena chaosad Arhiva Malih Oglasa 1 Čet Feb 27, 2020 3:03 pm Pogledaj zadnje poruke
Nema novih poruka Helena puzevi nikouro Arhiva Malih Oglasa 3 Sre Dec 12, 2018 3:51 pm Pogledaj zadnje poruke
Nema novih poruka Clea Helena i Malezijski puzevi. Skybuffalo Arhiva Malih Oglasa 0 Pon Apr 23, 2018 12:08 pm Pogledaj zadnje poruke

Linkovi: MyCity  Moj biljni akvarijum  Vaš Sajt  Pirane  Vaš Sajt  Vaš Sajt 




eXTReMe Tracker
Powered by Akvaristika
rss
Creative Commons License