Akvaristika forum
Pretraga • Pravilnik • Album • Profil • Proveri privatne poruke • Lista članova • Registruj se Uloguj se
 akvarijum.org • Baza biljaka • Slike • Tekstovi • Video • Kalkulator • Kontakt • Marketing
 neočekivani malci Pogledaj sledeću temu
Pogledaj prethodnu temu
Napiši novu temuOdgovori na poruku
Objavi na Facebook
Autor Poruka
lauking
Akvarista



Registrovan: 03 Jul 2012
Poruke: 42
Lokacija: Beograd

PorukaPoslao: Sub Dec 01, 2012 7:14 pm Snimi Poruku Odgovoriti sa citatomNazad na vrh

jutros sam se probudio upalio svetlo i eto iznenađenja malci gupike koliko sam prebrojao ima ih tri ali sam ja uspeo uhvatiti samo jednog ove ostale ne (ili se kriju ili pojedeni)
imam pitanje čime da ih hranim i da li mogu da prežive u mrežici koja je stavljena da pluta po aq
Pogledaj profil korisnikaPošalji privatnu poruku
AquaShop
Sponzor






PorukaPoslao: Sub Dec 01, 2012 7:14 pm Snimi Poruku Nazad na vrh

nemanjask
Urednik
Urednik



Registrovan: 29 Nov 2010
Poruke: 2451
Lokacija: Beograd

PorukaPoslao: Sub Dec 01, 2012 7:52 pm Snimi Poruku Odgovoriti sa citatomNazad na vrh

Usitni običnu hranu dobro i daj im, imaš o tome sigurno 20 postova na forumu, prolisatj malo i koristi pretragu.
Pogledaj profil korisnikaPošalji privatnu poruku
gotika
Akvarista



Registrovan: 14 Feb 2012
Poruke: 887
Lokacija: zemun

PorukaPoslao: Ned Dec 02, 2012 5:37 pm Snimi Poruku Odgovoriti sa citatomNazad na vrh

kao sto ti je rekao nemanjask imas o tome masu postova a sto se tice mrezice ne nemogu u njoj da prezive !!!!!!!!!!!!!!
Pogledaj profil korisnikaPošalji privatnu poruku
Lex
Akvarista



Registrovan: 03 Nov 2012
Poruke: 53
Lokacija: Novi Sad

PorukaPoslao: Ned Dec 02, 2012 6:31 pm Snimi Poruku Odgovoriti sa citatomNazad na vrh

Verovatno je okotila vise od 10 pa su ostali pojedeni.
Ja sam stavio svojih 12 u flasu koju sam izbusio i koja se nalazi u akvarijumu.

Dajem im sitno umrvljenu lisnatu hranu, usitnjene larve komaraca i zumance sam im davao, ali to tesko jedu jer su bas mali pa ostaje dosta.
POvremeno im menjam vodu iako je izbusena flasa i cistim flasu od ostataka hrane.

Danas im je 10ti dan, i primeti se da su vec dosta porasli, svi su zivi i zdravi i jedu kao ludi.


Poslednji izmenio Lex dana Ned Dec 02, 2012 6:31 pm, izmenjeno ukupno 1 puta
Pogledaj profil korisnikaPošalji privatnu poruku
Prikaži poruke iz poslednjih:      
Napiši novu temuOdgovori na poruku
 Skoči na:   

Srodne Teme
Tema Autor Forum Odgovori Poslao
Nema novih poruka Malci gupija Rooster Tražnja 0 Sre Maj 18, 2022 4:50 pm Pogledaj zadnje poruke
Nema novih poruka Gupike malci shpider Na poklon 3 Čet Dec 16, 2021 12:55 am Pogledaj zadnje poruke
Nema novih poruka Neočekivani gost nenad.dragisic Ribe 2 Uto Feb 02, 2021 5:43 pm Pogledaj zadnje poruke
Nema novih poruka Malci gupika genetika ili nesto drugo popindeed Bolest 9 Uto Feb 11, 2020 10:21 pm Pogledaj zadnje poruke
Nema novih poruka Malci ramireza u zajedničkom akvariju... Totia Razmnožavanje 6 Sub Jan 11, 2020 1:21 pm Pogledaj zadnje poruke

Linkovi: MyCity  Moj biljni akvarijum  Vaš Sajt  Pirane  Vaš Sajt  Vaš Sajt 




eXTReMe Tracker
Powered by Akvaristika
rss
Creative Commons License