Akvaristika forum
Pretraga • Pravilnik • Album • Profil • Proveri privatne poruke • Lista članova • Registruj se Uloguj se
 akvarijum.org • Baza biljaka • Slike • Tekstovi • Video • Kalkulator • Kontakt • Marketing
 Makroelementi Pogledaj sledeću temu
Pogledaj prethodnu temu
Ovaj forum je zaključan i ne možete pisati, odgovoriti ili menjati teme
Objavi na Facebook
Autor Poruka
Srky Boy
Akvarista



Registrovan: 28 Okt 2012
Poruke: 155
Lokacija: Velika Greda (Vršac)

PorukaPoslao: Uto Nov 27, 2012 10:04 am Snimi Poruku Odgovoriti sa citatomNazad na vrh

Posto sam presao na EI sistem doziranja, ostali su mi makroelementi smuckani za PPS-pro sistem doziranja. Napravljeni u 500 ml destilovane vode od KNO3, KH2PO4 i K2SO4. 1ml rastvora iz flasice KNO3 dodaje 1 ppm nitrata (NO3), 1ml iz flasice KH2PO4 dodaje 0,1 ppm fosfata (PO4), i 1 ml iz flasice K2SO4 dodaje 0,5 ppm kalijuma (K) na 100 L akvarijumske vode. Sva tri za 500 din. a pojedinacno po dogovoru.


Image

Juce sam u NS-u kupio dva panja sunkenroota i ispostavilo se da su mi ne mogu obadva stati u akvarijum. Panj je nov, nikada nije bio u vodi.

Cena 1400 din.

Isti panj razliciti uglovi.

Image

Image

Image

I 7-8 izdanaka ludwigie glandulose duzine oko 12cm

Sve za 300 din.

Image

Dogovor na PP.


Poslednji put izmenio Srky Boy dana Ned Dec 02, 2012 8:42 pm, izmenio ukupno 3 puta
Pogledaj profil korisnikaPošalji privatnu poruku
AquaShop
Sponzor






PorukaPoslao: Uto Nov 27, 2012 10:04 am Snimi Poruku Nazad na vrh

Srky Boy
Akvarista



Registrovan: 28 Okt 2012
Poruke: 155
Lokacija: Velika Greda (Vršac)

PorukaPoslao: Ned Dec 02, 2012 8:44 pm Snimi Poruku Odgovoriti sa citatomNazad na vrh

Panj otisao, kao i biljke, ostali makro - elementi, nova cena 400 din. za sve tri flasice
Pogledaj profil korisnikaPošalji privatnu poruku
Prikaži poruke iz poslednjih:      
Ovaj forum je zaključan i ne možete pisati, odgovoriti ili menjati teme
 Skoči na:   

Srodne Teme
Tema Autor Forum Odgovori Poslao
Nema novih poruka mikro i makroelementi Glavash Arhiva Malih Oglasa 0 Pet Maj 23, 2014 12:33 am Pogledaj zadnje poruke
Ovaj forum je zaključan i ne možete menjati teme ili odgovarati Makroelementi Redzinald Arhiva Malih Oglasa 0 Čet Feb 27, 2014 10:25 pm Pogledaj zadnje poruke
Nema novih poruka Makroelementi za PPS - ok ili ...? mdacha80 Hemija 1 Sub Mar 19, 2011 8:01 pm Pogledaj zadnje poruke
Nema novih poruka Makroelementi za prihranu akv. biljaka mdacha80 Biljke 6 Uto Mar 15, 2011 8:40 am Pogledaj zadnje poruke
Nema novih poruka Makroelementi i mikroelementi banjala Arhiva Malih Oglasa 1 Uto Jan 18, 2011 3:18 pm Pogledaj zadnje poruke

Linkovi: MyCity  Moj biljni akvarijum  Vaš Sajt  Pirane  Vaš Sajt  Vaš Sajt 




eXTReMe Tracker
Powered by Akvaristika
rss
Creative Commons License