Akvaristika forum
Pretraga • Pravilnik • Album • Profil • Proveri privatne poruke • Lista članova • Registruj se Uloguj se
 akvarijum.org • Baza biljaka • Slike • Tekstovi • Video • Kalkulator • Kontakt • Marketing
 potraznja za ribicama Pogledaj sledeću temu
Pogledaj prethodnu temu
Ovaj forum je zaključan i ne možete pisati, odgovoriti ili menjati teme
Objavi na Facebook
Autor Poruka
mungos
Akvarista



Registrovan: 31 Maj 2010
Poruke: 47
Lokacija: vrci

PorukaPoslao: Uto Jun 22, 2010 10:28 pm Snimi Poruku Odgovoriti sa citatomNazad na vrh

imam par ribica koje su mi se swidele al nemam gde da ih nadjem jel zna neko gde mogu da ih kupim?

Image

ovo je jedna od njih a druga je silver shark

zeleo bih nesto vise o njima i gde da ih nabavimm?
Pogledaj profil korisnikaPošalji privatnu porukuPošalji email
AquaShop
Sponzor






PorukaPoslao: Uto Jun 22, 2010 10:28 pm Snimi Poruku Nazad na vrh

chicaan
Akvarista



Registrovan: 30 Maj 2010
Poruke: 400
Lokacija: Zemun, BGD

PorukaPoslao: Uto Jun 22, 2010 11:06 pm Snimi Poruku Odgovoriti sa citatomNazad na vrh

Ja znam u Bg jednu radnju koja drži silver sharkove (bar ih je bilo), samo ne znam gde ćeš ih, jedino ako imaš jedno 250-300l pa da se ne gužvaju Very Happy Very Happy Very Happy . Mnogo veliki porastu, šteta bi bilo držati ih u malom prostoru, za ribe je to samo mučenje...
Pogledaj profil korisnikaPošalji privatnu porukuPošalji email
garda011
Akvarista



Registrovan: 29 Jan 2010
Poruke: 244
Lokacija: beograd, resnik

PorukaPoslao: Uto Jun 22, 2010 11:09 pm Snimi Poruku Odgovoriti sa citatomNazad na vrh

mama je 100% u pravu za sharkove
Pogledaj profil korisnikaPošalji privatnu poruku
mungos
Akvarista



Registrovan: 31 Maj 2010
Poruke: 47
Lokacija: vrci

PorukaPoslao: Uto Jun 22, 2010 11:24 pm Snimi Poruku Odgovoriti sa citatomNazad na vrh

ma ja bih drzao jednog ili par.....pa akvarijum mi je 90 cm duzine moglo bi?
koja im je cena odprilike?
Pogledaj profil korisnikaPošalji privatnu porukuPošalji email
mungos
Akvarista



Registrovan: 31 Maj 2010
Poruke: 47
Lokacija: vrci

PorukaPoslao: Uto Jun 22, 2010 11:24 pm Snimi Poruku Odgovoriti sa citatomNazad na vrh

a neznate koja je owo gore ribica?
Pogledaj profil korisnikaPošalji privatnu porukuPošalji email
panta93
Akvarista



Registrovan: 27 Dec 2009
Poruke: 299
Lokacija: KRAGUJEVAC

PorukaPoslao: Uto Jun 22, 2010 11:27 pm Snimi Poruku Odgovoriti sa citatomNazad na vrh

Ovo je takozvani Kuli.
Pogledaj profil korisnikaPošalji privatnu porukuPošalji email
chicaan
Akvarista



Registrovan: 30 Maj 2010
Poruke: 400
Lokacija: Zemun, BGD

PorukaPoslao: Uto Jun 22, 2010 11:28 pm Snimi Poruku Odgovoriti sa citatomNazad na vrh

Ovo gore je kuli kuli (pangio khuli na lat.). Šarkovi nisu bili nešto skupi zato što su mali(oko 4-5 cm). I ispravi post, ne piše lepo koliki je aq, piše 0 cm Very Happy
Pogledaj profil korisnikaPošalji privatnu porukuPošalji email
mungos
Akvarista



Registrovan: 31 Maj 2010
Poruke: 47
Lokacija: vrci

PorukaPoslao: Uto Jun 22, 2010 11:38 pm Snimi Poruku Odgovoriti sa citatomNazad na vrh

sta mislite jel dovoljan to akvarijum za 1 ili par?



a ovo ribicu kuli kuli sam nasao na netu sta je to?
predpostavljam neki cistac?
i dal nju mogu negde da nabavim?
Pogledaj profil korisnikaPošalji privatnu porukuPošalji email
panta93
Akvarista



Registrovan: 27 Dec 2009
Poruke: 299
Lokacija: KRAGUJEVAC

PorukaPoslao: Uto Jun 22, 2010 11:39 pm Snimi Poruku Odgovoriti sa citatomNazad na vrh

Ima kulija u Kragujevcu a i sarkova samo nisu veci od 5-6 santimetara.
Pogledaj profil korisnikaPošalji privatnu porukuPošalji email
deak
Urednik
Urednik



Registrovan: 13 Maj 2010
Poruke: 1533
Lokacija: Becej

PorukaPoslao: Uto Jun 22, 2010 11:41 pm Snimi Poruku Odgovoriti sa citatomNazad na vrh

Kulija ako kupis vidis ga prvi dan i nikad vise barem je meni bilo tako nakon odredjenog vremena kad sam rastavljao akv bogami iznenadio se i on i ja bio je ogroman i napravio je tunele medju kamencicima i samo nocu je izlazio.
Pogledaj profil korisnikaPošalji privatnu poruku
mungos
Akvarista



Registrovan: 31 Maj 2010
Poruke: 47
Lokacija: vrci

PorukaPoslao: Uto Jun 22, 2010 11:46 pm Snimi Poruku Odgovoriti sa citatomNazad na vrh

kazu da je extra cistac uzeo bih par komada nego neznam gde u bg da ih nabavim?
Pogledaj profil korisnikaPošalji privatnu porukuPošalji email
joca93knj
Akvarista



Registrovan: 19 Mar 2010
Poruke: 770
Lokacija: Knjazevac

PorukaPoslao: Sre Jun 23, 2010 11:49 am Snimi Poruku Odgovoriti sa citatomNazad na vrh

ima kod nas u knj...msm bar ih je bilo...ali kao sto je rekao deak retko se vidja u aq...pogotovo ako ima dosta mesta za skrivanje...ja isto kad sam ga kupio i ubacio u aq i nisam ga video 2-3 nedelje i posle je nekim cudom presao u filter... Very Happy
Pogledaj profil korisnikaPošalji privatnu porukuMSN Messenger
Nigros
Akvarista



Registrovan: 28 Feb 2010
Poruke: 1214
Lokacija: Novi Sad/Indjija

PorukaPoslao: Sre Jun 23, 2010 9:37 pm Snimi Poruku Odgovoriti sa citatomNazad na vrh

Ja imam smedje kuli, dobio ih na poklon pre 5-6 godina i odmah su se zavukle u filter gde zive i dan danas.
A sarkovi vole da su u jatu i da imaju dosta prostora za plivanje, a rastu 30+ cm. Ne preporucujem ti da ih kupujes ako nemas akvarijum barem 120 cm u duzinu.
Pogledaj profil korisnikaPošalji privatnu porukuPoseti sajt autoraMSN Messenger
Prikaži poruke iz poslednjih:      
Ovaj forum je zaključan i ne možete pisati, odgovoriti ili menjati teme
 Skoči na:   

Srodne Teme
Tema Autor Forum Odgovori Poslao
Nema novih poruka Ember tetra potraznja popindeed Tražnja 3 Uto Nov 17, 2020 2:50 am Pogledaj zadnje poruke
Nema novih poruka Izgled betonske fontane sa ribicama i... ivanhoe Početak u akvaristici 30 Sre Jul 25, 2018 7:03 pm Pogledaj zadnje poruke
Nema novih poruka Fontana sa ribicama i biljkama - save... ivanhoe Vrtna Jezerca 19 Čet Jul 05, 2018 4:43 pm Pogledaj zadnje poruke
Nema novih poruka potraznja valisnerija vedad Arhiva Malih Oglasa 0 Čet Nov 17, 2016 8:19 am Pogledaj zadnje poruke
Nema novih poruka Problem sa ribicama duduk stevan Bolest 20 Sub Maj 23, 2015 6:06 pm Pogledaj zadnje poruke

Linkovi: MyCity  Moj biljni akvarijum  Vaš Sajt  Pirane  Vaš Sajt  Vaš Sajt 




eXTReMe Tracker
Powered by Akvaristika
rss
Creative Commons License