Akvaristika forum
Pretraga • Pravilnik • Album • Profil • Proveri privatne poruke • Lista članova • Registruj se Uloguj se
 akvarijum.org • Baza biljaka • Slike • Tekstovi • Video • Kalkulator • Kontakt • Marketing
 Polomljeni grejac Pogledaj sledeću temu
Pogledaj prethodnu temu
Napiši novu temuOdgovori na poruku
Objavi na Facebook
Autor Poruka
Stevica1
Akvarista



Registrovan: 26 Nov 2012
Poruke: 43
Lokacija: Trst,Italija

PorukaPoslao: Ned Dec 09, 2012 12:00 am Snimi Poruku Odgovoriti sa citatomNazad na vrh

Ne znam da li ovakva tema vec postoji ali imam strasan problem. Danas sam menjao vodu u akvarijumu i ne znam zasto sam izvadio grejac koji je pao sa komode i pukao.. Do 15tog nista od novca za kupovinu drugog. Sta da radim? puklo je samo malo na dnu,jel moze da se zameni ili zakrpi provremeno? Unapred hvala
Pogledaj profil korisnikaPošalji privatnu poruku
AquaShop
Sponzor






PorukaPoslao: Ned Dec 09, 2012 12:00 am Snimi Poruku Nazad na vrh

chikavili
Koristan akvarista



Registrovan: 10 Sep 2012
Poruke: 2151
Lokacija: Zemun/Novi Beograd

PorukaPoslao: Ned Dec 09, 2012 12:03 am Snimi Poruku Odgovoriti sa citatomNazad na vrh

Nemoj da se zezas pa da pobijes sve u akvarijumu!!!
Pozajmi pare, kupi drugi grejac. Ako ti temperatura u stanu ne pada mnogo, mozes i da izdrzis do 15-tog. Zavisi i koje ribe imas.
Pogledaj profil korisnikaPošalji privatnu poruku
nesha barajevac
Urednik
Urednik



Registrovan: 20 Sep 2012
Poruke: 1731
Lokacija: Novi Zeland

PorukaPoslao: Ned Dec 09, 2012 12:15 am Snimi Poruku Odgovoriti sa citatomNazad na vrh

zavisi i od temperature u Trstu i kako im radi grejanje, he he. Sa puknutim grejačem nema zezanja
Pogledaj profil korisnikaPošalji privatnu poruku
Stevica1
Akvarista



Registrovan: 26 Nov 2012
Poruke: 43
Lokacija: Trst,Italija

PorukaPoslao: Ned Dec 09, 2012 1:23 am Snimi Poruku Odgovoriti sa citatomNazad na vrh

Oke. Hvala svima. Ma ne pada,trenutno je 22 posto sam sve pomerio blizu radijatora. Nadam se da ce da izdrzi. Hvala jos jednom
Pogledaj profil korisnikaPošalji privatnu poruku
Prikaži poruke iz poslednjih:      
Napiši novu temuOdgovori na poruku
 Skoči na:   

Srodne Teme
Tema Autor Forum Odgovori Poslao
Nema novih poruka Grejac Trixie 25w menjam za grejac od... kikii77 Tražnja 2 Uto Nov 17, 2020 3:25 pm Pogledaj zadnje poruke
Nema novih poruka Polovan grejac Stasheetza Arhiva Malih Oglasa 0 Uto Okt 31, 2017 8:44 pm Pogledaj zadnje poruke
Nema novih poruka Mali grejac Turtle Arhiva Malih Oglasa 0 Sub Sep 16, 2017 1:50 pm Pogledaj zadnje poruke
Nema novih poruka Grejac za 175l? ludidzora Grejanje i hladjenje 3 Sub Mar 11, 2017 1:06 pm Pogledaj zadnje poruke
Nema novih poruka Grejac 300W reventon Arhiva Malih Oglasa 0 Sub Maj 21, 2016 4:20 pm Pogledaj zadnje poruke

Linkovi: MyCity  Moj biljni akvarijum  Vaš Sajt  Pirane  Vaš Sajt  Vaš Sajt 




eXTReMe Tracker
Powered by Akvaristika
rss
Creative Commons License