Akvaristika forum
Pretraga • Pravilnik • Album • Profil • Proveri privatne poruke • Lista članova • Registruj se Uloguj se
 akvarijum.org • Baza biljaka • Slike • Tekstovi • Video • Kalkulator • Kontakt • Marketing
 Akvarijum Popaj Pogledaj sledeću temu
Pogledaj prethodnu temu
Napiši novu temuOdgovori na poruku
Objavi na Facebook
Autor Poruka
gotika
Akvarista



Registrovan: 14 Feb 2012
Poruke: 887
Lokacija: zemun

PorukaPoslao: Ned Apr 22, 2012 9:15 am Snimi Poruku Odgovoriti sa citatomNazad na vrh

bravo majstore ovo je stvarno prelepo svaka cast polovina avarista sanja o ovakvom akvarijumu!!!!!!!!!!!!!!!
Pogledaj profil korisnikaPošalji privatnu poruku
AquaShop
Sponzor






PorukaPoslao: Ned Apr 22, 2012 9:15 am Snimi Poruku Nazad na vrh

Popaj
Akvarista



Registrovan: 06 Apr 2011
Poruke: 940
Lokacija: Beograd

PorukaPoslao: Ned Apr 22, 2012 9:43 am Snimi Poruku Odgovoriti sa citatomNazad na vrh

Sada je grejač isključen, oko 26*.Preko noći se spusti stepen dole.
Hvala svima na pohvalama, ali voleo bih da čujem i neku kritiku, tj. predlog kako dalje.
Pogledaj profil korisnikaPošalji privatnu poruku
Bojan
Vlasnik
Vlasnik



Registrovan: 25 Feb 2009
Poruke: 6720
Lokacija: Novi Sad

PorukaPoslao: Ned Apr 22, 2012 10:26 am Snimi Poruku Odgovoriti sa citatomNazad na vrh

Lepo, lepo. Levi kraj akvarijuma mi se posebno svidja. Malo me plasi ehinodorus kako ce sve izgledati kad on poraste i rasiri se. Alternatera ce se morati drzati pod kontrolom jer brze raste u odnosu na ostale biljke. Lokacija kamena mi se nekako bas ne uklapa. Sve u svemu jako lepo ali verujem da bi uz neke korekcije jos lepse izgledalo.
Pogledaj profil korisnikaPošalji privatnu porukuPošalji emailPoseti sajt autora
Popaj
Akvarista



Registrovan: 06 Apr 2011
Poruke: 940
Lokacija: Beograd

PorukaPoslao: Ned Apr 22, 2012 3:06 pm Snimi Poruku Odgovoriti sa citatomNazad na vrh

Hvala Bojane.Sve sto si rekao i mene muči.Mada od kada sam premestio ehinodorus, kao da je stao.Mislim da ima dva meseca.Kamen se i meni ne sviđa, moraću tu nešto da promenim. Skoro sam pustio bocu u rad pa će verovatno biti posla.
Pogledaj profil korisnikaPošalji privatnu poruku
srki boy
Slučajni Prolaznik



Registrovan: 13 Apr 2012
Poruke: 4
Lokacija: stara pazova

PorukaPoslao: Ned Apr 22, 2012 3:22 pm Snimi Poruku Odgovoriti sa citatomNazad na vrh

extraaa druze,samo napred
Pogledaj profil korisnikaPošalji privatnu poruku
Popaj
Akvarista



Registrovan: 06 Apr 2011
Poruke: 940
Lokacija: Beograd

PorukaPoslao: Uto Dec 18, 2012 1:17 am Snimi Poruku Odgovoriti sa citatomNazad na vrh

Posto sam "parkirao" ladju u zimovnik moci cu vise da se posvetim akvarijumu.
Danas sam pocupao dosta bilja i izbacio neko kamenje i drvo posto se nahvatala zelena alga.
Da izadjem malo iz guzve pa cu verovatno drugu postavku.Evo malo slika.

Oktobar,

Image

Imagehttp://www.akvarijum.org/forum/upload/

Image
Novembar,

Image

Image
Danas slikano,


Image

Image

Image
Pogledaj profil korisnikaPošalji privatnu poruku
deki022
Akvarista


Opomene: 1
Registrovan: 24 Nov 2010
Poruke: 552
Lokacija: Nova pazova

PorukaPoslao: Uto Dec 18, 2012 3:51 am Snimi Poruku Odgovoriti sa citatomNazad na vrh

Lepo pravi tepih cuba jos malo cini se i prekrice ceo prednji plan,samo napred.Generalno lep akvarijum,svaka cast
Pogledaj profil korisnikaPošalji privatnu poruku
Popaj
Akvarista



Registrovan: 06 Apr 2011
Poruke: 940
Lokacija: Beograd

PorukaPoslao: Uto Dec 18, 2012 9:57 am Snimi Poruku Odgovoriti sa citatomNazad na vrh

Hvala Deki.Cuba bi bila i bolja da nisam letos ostavio aq. 20 dana u mraku.Čudno ali nije dosta stradala za razliku od glose koja je izrasla do pola akvarijuma.Od tada se nije oporavila.
Pogledaj profil korisnikaPošalji privatnu poruku
chikavili
Koristan akvarista



Registrovan: 10 Sep 2012
Poruke: 2151
Lokacija: Zemun/Novi Beograd

PorukaPoslao: Uto Dec 18, 2012 10:18 am Snimi Poruku Odgovoriti sa citatomNazad na vrh

Izgleda da joj bas prija kod tebe kad je prezivela toliko bez svetla Very Happy

Inace, akvarijum ko bombonica, samo fali jos malo zelenisa da razbije ovoliko crvene (ili tako samo deluje na fotkama)


Poslednji izmenio chikavili dana Uto Dec 18, 2012 10:19 am, izmenjeno ukupno 1 puta
Pogledaj profil korisnikaPošalji privatnu poruku
TeoDos
Akvarista



Registrovan: 30 Dec 2011
Poruke: 1014
Lokacija: Beograd

PorukaPoslao: Uto Dec 18, 2012 11:45 am Snimi Poruku Odgovoriti sa citatomNazad na vrh

Nema sta, super skockano.
Pogledaj profil korisnikaPošalji privatnu porukuPoseti sajt autora
Popaj
Akvarista



Registrovan: 06 Apr 2011
Poruke: 940
Lokacija: Beograd

PorukaPoslao: Uto Dec 18, 2012 8:58 pm Snimi Poruku Odgovoriti sa citatomNazad na vrh

@chikavili, samo tako izgleda na fotkama, u prirodi je zeleniji.Pre par dana sam izbacio punu kesu (zelenih biljaka).
@Teodos hvala.Bio bi verovatno i bolji ali sam letos pred put hteo da smanjim foto period i akvarijum ostao u mraku.Zeznuo sam tajmer.Savet svima, u sličnim situacijama takve i slične stvari radite bar
24 časa pred put.Neko bilje je propalo, ali na sreću nije bila velika šteta.
Ne dodajem ništa od hemije, samo co2 iz boce dok traje foto period 12 sati.Novembar je bio bez
co2(nisam stigao da napunim bocu).Videlo se da im nije prijalo i tada mi se pojavila zelena alga samo po kamenju i na grani.Prestala je pojava istih kada sam ponovo uključio co2.Nije co2 "lek",
za zelenu.Verovatno zbog nagle promene.
Baš sam se raspisao.
Ćao !
Pogledaj profil korisnikaPošalji privatnu poruku
Popaj
Akvarista



Registrovan: 06 Apr 2011
Poruke: 940
Lokacija: Beograd

PorukaPoslao: Sub Feb 16, 2013 7:07 pm Snimi Poruku Odgovoriti sa citatomNazad na vrh

Skoro da se nista nije desavalo.

Image

Image

Image

Image

Image

Glosa se jedva jos malo drzi. Predhodno sam naveo razloge njenog stradanja, ali je dodatno dotukla ova
velika kripta iza nane. pusta pelcere svuda po akvarijumu. Skoro sam za komsiju nacupo punu kesu.Ja bi je skroz izvadio i na njeno mesto zasadio
neku rotalu.Ili dajte pedloge za nesto drugo.
Skoro sam dodao ispred nane malo Stauroyne.
Cuba je u razlicitim fazama krene pa stane.Cini mi se da je pregusta.Kao da sama sebe gusi.Ne znam da li je pametno da je presadim.Razmisljao sam cak i o novoj postavci, ali mislim da je rano .
Bilje je stvarno zdravo.Mnogo lepse izgleda u prirodi.I dalje dodajem samo Co2.
Dajte neke predloge.
Pogledaj profil korisnikaPošalji privatnu poruku
Prikaži poruke iz poslednjih:      
Napiši novu temuOdgovori na poruku
 Skoči na:   

Srodne Teme
Tema Autor Forum Odgovori Poslao
Nema novih poruka Potpuni početnik i moj prvi akvarijum Popac86 Početak u akvaristici 1 Čet Mar 07, 2024 9:37 pm Pogledaj zadnje poruke
Nema novih poruka Filtracije vode u akvarijum Viktor Kotor Početak u akvaristici 2 Čet Dec 14, 2023 9:39 pm Pogledaj zadnje poruke
Nema novih poruka Preporuka za led rasvjetu akvarijum o... brankorad Rasveta 2 Ned Okt 01, 2023 10:33 am Pogledaj zadnje poruke
Nema novih poruka Oprema za akvarijum srki.acs Ponuda 1 Uto Avg 08, 2023 4:47 pm Pogledaj zadnje poruke
Nema novih poruka fabricki akvarijum ljiki Akvarijumi 2 Uto Avg 01, 2023 7:57 am Pogledaj zadnje poruke

Linkovi: MyCity  Moj biljni akvarijum  Vaš Sajt  Pirane  Vaš Sajt  Vaš Sajt 




eXTReMe Tracker
Powered by Akvaristika
rss
Creative Commons License