Akvaristika forum
Pretraga • Pravilnik • Album • Profil • Proveri privatne poruke • Lista članova • Registruj se Uloguj se
 akvarijum.org • Baza biljaka • Slike • Tekstovi • Video • Kalkulator • Kontakt • Marketing
 sera floredepot Pogledaj sledeću temu
Pogledaj prethodnu temu
Napiši novu temuOdgovori na poruku
Objavi na Facebook
Autor Poruka
boomiri
Akvarista



Registrovan: 18 Jul 2012
Poruke: 178
Lokacija: Sremska Mitrovica

PorukaPoslao: Sub Dec 15, 2012 11:02 pm Snimi Poruku Odgovoriti sa citatomNazad na vrh

sera floredepot
03375 sera floredepot 2400g int

A good basis for successful plant care

sera floredepot is placed underneath the actual bottom ground (sand, gravel) when setting up the aquarium. The balanced blend of sand, peat, essential nutrients and trace elements allows plants to grow on quickly. Also, the plants are supplied with nutrients during the first phase (4 – 6 weeks). The formation of strong roots is supported by the special structure of the bottom ground.


skinuto sa njihovog site-a, a ja se pitam zasto mi vec posle mesec dana biljke pokazuju znake nedostatka elemenata Evil or Very Mad

Ukoliko je neko koristio ovu podlogu molim vas da napisete svoja iskustva sa njom da znam sta mi je ciniti Sad
Pogledaj profil korisnikaPošalji privatnu poruku
AquaShop
Sponzor






PorukaPoslao: Sub Dec 15, 2012 11:02 pm Snimi Poruku Nazad na vrh

Srky Boy
Akvarista



Registrovan: 28 Okt 2012
Poruke: 155
Lokacija: Velika Greda (Vršac)

PorukaPoslao: Sub Dec 15, 2012 11:08 pm Snimi Poruku Odgovoriti sa citatomNazad na vrh

boomiri ::
the plants are supplied with nutrients during the first phase (4 – 6 weeks).


a ja se pitam zasto mi vec posle mesec dana biljke pokazuju znake nedostatka elemenata


Koliko ja razumem engleski pise da snabdeva biljke sa nutrijentima tokom prve faze koja traje 4-6 nedelja.
Pogledaj profil korisnikaPošalji privatnu poruku
boomiri
Akvarista



Registrovan: 18 Jul 2012
Poruke: 178
Lokacija: Sremska Mitrovica

PorukaPoslao: Sub Dec 15, 2012 11:15 pm Snimi Poruku Odgovoriti sa citatomNazad na vrh

pa to i pise, samo mi je neverovatno da neko moze da napravi osnovnu podlogu koja traje mesec dana a posle toga cvrc....
do duse jos mi je neverovatnije da neko ( na primer ja) moze da je stavi u akvarijum a da prethodno ne procita da postaje inertna posle mesec dana ...

sve se nadam da nije bas tako lose kao sto pise pa sam zato i pitao jel je neko koristio pa da cujem iz necijeg licnog iskustva


Poslednji izmenio boomiri dana Sub Dec 15, 2012 11:16 pm, izmenjeno ukupno 1 puta
Pogledaj profil korisnikaPošalji privatnu poruku
tomaNG
Akvarista



Registrovan: 27 Feb 2012
Poruke: 63

PorukaPoslao: Ned Dec 16, 2012 12:08 am Snimi Poruku Odgovoriti sa citatomNazad na vrh

pa ja ju imam barem 6 mjeseci i sasvim mi je sve normalno uz naravno dodatak co2 dodajes li co2
Pogledaj profil korisnikaPošalji privatnu poruku
boomiri
Akvarista



Registrovan: 18 Jul 2012
Poruke: 178
Lokacija: Sremska Mitrovica

PorukaPoslao: Ned Dec 16, 2012 2:14 pm Snimi Poruku Odgovoriti sa citatomNazad na vrh

dodajem co2, a izgleda da cu morati i npk i mikro preko vodene kolone
Pogledaj profil korisnikaPošalji privatnu poruku
rainforest
Akvarista



Registrovan: 04 Jan 2011
Poruke: 600
Lokacija: Sombor

PorukaPoslao: Sre Dec 19, 2012 2:03 am Snimi Poruku Odgovoriti sa citatomNazad na vrh

To je samo dodat NPK u podlogu da da start biljkama. Resenje za tebe je osmocote.
Pogledaj profil korisnikaPošalji privatnu porukuPošalji emailPoseti sajt autora
Prikaži poruke iz poslednjih:      
Napiši novu temuOdgovori na poruku
 Skoči na:   

Srodne Teme
Tema Autor Forum Odgovori Poslao
Nema novih poruka Hrana za ribe - SERA KOI Professional Gangster Ponuda 0 Ned Nov 15, 2020 10:16 am Pogledaj zadnje poruke
Nema novih poruka Sera Costapur/Baktopur Alexa777 Arhiva Malih Oglasa 3 Uto Okt 09, 2018 10:42 am Pogledaj zadnje poruke
Nema novih poruka Sera Aquatan denza025 Hemija 16 Pet Jun 01, 2018 10:00 am Pogledaj zadnje poruke
Nema novih poruka Sera Siporax mboban Arhiva Malih Oglasa 2 Sre Mar 21, 2018 1:39 pm Pogledaj zadnje poruke
Nema novih poruka Sera Siporax Bio Active Proffesional PAN Filteri i pumpe 4 Pon Okt 23, 2017 2:02 pm Pogledaj zadnje poruke

Linkovi: MyCity  Moj biljni akvarijum  Vaš Sajt  Pirane  Vaš Sajt  Vaš Sajt 




eXTReMe Tracker
Powered by Akvaristika
rss
Creative Commons License