Akvaristika forum
Pretraga • Pravilnik • Album • Profil • Proveri privatne poruke • Lista članova • Registruj se Uloguj se
 akvarijum.org • Baza biljaka • Slike • Tekstovi • Video • Kalkulator • Kontakt • Marketing
 Da li je ovo bolest Pogledaj sledeću temu
Pogledaj prethodnu temu
Napiši novu temuOdgovori na poruku
Objavi na Facebook
Autor Poruka
EMKA
Akvarista


Opomene: 1
Registrovan: 21 Jun 2010
Poruke: 247
Lokacija: Paracin

PorukaPoslao: Uto Jun 22, 2010 11:44 pm Snimi Poruku Odgovoriti sa citatomNazad na vrh

zao mi je nemogu nikako da slikam ribicu radi se o cistacu stakla koji ima preko 20cm cini mi se da mu se neka peraja cepaju ali veoma malo i cini mi se da na nekim mestima mu je koza malo pobledela da li je to od sarosti posto je star nekoliko godina i preziveo je vise ledenig doba Very Happy jeno vreme je sam bio u aqva sa 5 litra vode bez grejaca i hrane mozda 20 dana ali je izdrzao to i sad ima sve i lep zivot i hranu i grejac i sve sto mu treba ali vratimo se na predkodnu temu da li je to bolest ?
Pogledaj profil korisnikaPošalji privatnu poruku
AquaShop
Sponzor






PorukaPoslao: Uto Jun 22, 2010 11:44 pm Snimi Poruku Nazad na vrh

deak
Urednik
Urednik



Registrovan: 13 Maj 2010
Poruke: 1533
Lokacija: Becej

PorukaPoslao: Sre Jun 23, 2010 12:17 am Snimi Poruku Odgovoriti sa citatomNazad na vrh

Rep ako je malo iscepkan jos i ne znaci da je bolestan al bele fleke to bas i nije dobro. Reci mi o kojoj vrsti algara se radi jel dosta njih malo menja boju pod drugacijim svetlom da bi se kamuflirao, al ako mu je uvek ista bela ondak mi opisi kako to zapravo izgleda.
Pogledaj profil korisnikaPošalji privatnu poruku
milanpop
Akvarista



Registrovan: 09 Mar 2010
Poruke: 132
Lokacija: Beograd/Umka

PorukaPoslao: Sre Jun 23, 2010 12:20 am Snimi Poruku Odgovoriti sa citatomNazad na vrh

najbolje bi bilo neku sliku da postavis ako imas,pola problema je reseno sa slikom
Pogledaj profil korisnikaPošalji privatnu poruku
deak
Urednik
Urednik



Registrovan: 13 Maj 2010
Poruke: 1533
Lokacija: Becej

PorukaPoslao: Sre Jun 23, 2010 12:22 am Snimi Poruku Odgovoriti sa citatomNazad na vrh

pa da slika je slika bez slike samo nagadjanje ... al ako ne moze ondak ipak nekako da pomognemo
Pogledaj profil korisnikaPošalji privatnu poruku
milanpop
Akvarista



Registrovan: 09 Mar 2010
Poruke: 132
Lokacija: Beograd/Umka

PorukaPoslao: Sre Jun 23, 2010 12:25 am Snimi Poruku Odgovoriti sa citatomNazad na vrh

verovatno nije to u pitanju ali sa kojim je ribama u aq?ja sam imao pleca od preko 20cm ali su ga ciklidi toliko maltretirali da je brzo zavrsio Sad
Pogledaj profil korisnikaPošalji privatnu poruku
EMKA
Akvarista


Opomene: 1
Registrovan: 21 Jun 2010
Poruke: 247
Lokacija: Paracin

PorukaPoslao: Sre Jun 23, 2010 1:31 am Snimi Poruku Odgovoriti sa citatomNazad na vrh

malo detaljine nisu to fleke vec sama koza je dubinski promenila boju ja mislim da je doslo do toga jer kako sam malocas rekao da je stajao u aqva bez svega pa je moguce posto je io i bez svetla da je poceo da bledi
Pogledaj profil korisnikaPošalji privatnu poruku
nikouro
Urednik
Urednik



Registrovan: 14 Feb 2010
Poruke: 6529
Lokacija: Beograd - Urosevac 19.12.1973g.

PorukaPoslao: Sre Jun 23, 2010 9:42 am Snimi Poruku Odgovoriti sa citatomNazad na vrh

ajd lepo napisi ko ja je to ribica ( jel algara ima dosta a neki od njih i menjaju boju sto opet zavisi od kvaliteta vode ). napisi nam i koja ti je temperatura u aq, i koje ribice imas u aq i koliko cesto menjas vodu kao i kakvu vodu sipas pri zameni i koji je odnos te zamene ......Smile
Pogledaj profil korisnikaPošalji privatnu poruku
EMKA
Akvarista


Opomene: 1
Registrovan: 21 Jun 2010
Poruke: 247
Lokacija: Paracin

PorukaPoslao: Sre Jun 23, 2010 4:05 pm Snimi Poruku Odgovoriti sa citatomNazad na vrh

uobicajeno na 2,3 nedelje 30-40 % menjam. sipam odstajalu u balonima Imam 3 black moly 3 gupija 3 ( neznam tacno kako se zovu na x pocinju isto su zivorotke zlatne su boje ) i imam jos 2 muljasa. t 25-26 C ( neznam kako se zove cistac je tamnije je boje nema nikakve rogove na glavi kao pojedini )
Pogledaj profil korisnikaPošalji privatnu poruku
Nigros
Akvarista



Registrovan: 28 Feb 2010
Poruke: 1214
Lokacija: Novi Sad/Indjija

PorukaPoslao: Sre Jun 23, 2010 9:45 pm Snimi Poruku Odgovoriti sa citatomNazad na vrh

Da ne lici mozda na ovog:
Image
Pogledaj profil korisnikaPošalji privatnu porukuPoseti sajt autoraMSN Messenger
EMKA
Akvarista


Opomene: 1
Registrovan: 21 Jun 2010
Poruke: 247
Lokacija: Paracin

PorukaPoslao: Čet Jun 24, 2010 2:56 am Snimi Poruku Odgovoriti sa citatomNazad na vrh

ne lici nego je bas taj
Pogledaj profil korisnikaPošalji privatnu poruku
deak
Urednik
Urednik



Registrovan: 13 Maj 2010
Poruke: 1533
Lokacija: Becej

PorukaPoslao: Čet Jun 24, 2010 11:12 am Snimi Poruku Odgovoriti sa citatomNazad na vrh

Kako ja znam ovi algari ne bi trebalo da imaju bele fleke. Nego sad kako znamo o kojoj vrsti se radi opisi malo jace te fleke na njemu. Dal je kao budj ili kao ranica ili je kao prevuceno belo na odradjenom delu tela itd?
Pogledaj profil korisnikaPošalji privatnu poruku
EMKA
Akvarista


Opomene: 1
Registrovan: 21 Jun 2010
Poruke: 247
Lokacija: Paracin

PorukaPoslao: Čet Jun 24, 2010 1:53 pm Snimi Poruku Odgovoriti sa citatomNazad na vrh

kao kad neko ima beleg na teu eto tako samo sto je ovde bele boje, a i cini mi se da mu se polako povlaci i mislim da ce da nestane za neki dan Smile
Pogledaj profil korisnikaPošalji privatnu poruku
Nigros
Akvarista



Registrovan: 28 Feb 2010
Poruke: 1214
Lokacija: Novi Sad/Indjija

PorukaPoslao: Čet Jun 24, 2010 3:16 pm Snimi Poruku Odgovoriti sa citatomNazad na vrh

Ovaj moj dobije svetle mrlje ako se uplasi, a peraje su mu iscepane jer se tuce sa ancitrusom ali zarastu za dan-dva.
Ako su bas bele mrlje moguce da se negde udario.
Pogledaj profil korisnikaPošalji privatnu porukuPoseti sajt autoraMSN Messenger
EMKA
Akvarista


Opomene: 1
Registrovan: 21 Jun 2010
Poruke: 247
Lokacija: Paracin

PorukaPoslao: Čet Jun 24, 2010 3:21 pm Snimi Poruku Odgovoriti sa citatomNazad na vrh

ok ovaj moj nepodnosi puzeve mrzi ih u pip... Smile
Pogledaj profil korisnikaPošalji privatnu poruku
Prikaži poruke iz poslednjih:      
Napiši novu temuOdgovori na poruku
 Skoči na:   

Srodne Teme
Tema Autor Forum Odgovori Poslao
Nema novih poruka Black moly bolest Sandra89 Bolest 0 Sub Dec 23, 2023 9:03 pm Pogledaj zadnje poruke
Nema novih poruka Gupike bolest Dragutin96 Bolest 0 Pon Apr 24, 2023 11:07 am Pogledaj zadnje poruke
Nema novih poruka Bolest ili degenerativne promene kod ... sudyxor Bolest 0 Pon Feb 07, 2022 2:53 am Pogledaj zadnje poruke
Nema novih poruka Bolest ili degenerativne promene kod ... sudyxor Bolest 0 Pon Feb 07, 2022 2:50 am Pogledaj zadnje poruke
Nema novih poruka Bolest ili ne? Leđno peraje kod Mollya CvijetinAq Na poklon 1 Čet Nov 25, 2021 2:13 pm Pogledaj zadnje poruke

Linkovi: MyCity  Moj biljni akvarijum  Vaš Sajt  Pirane  Vaš Sajt  Vaš Sajt 




eXTReMe Tracker
Powered by Akvaristika
rss
Creative Commons License