Akvaristika forum
Pretraga • Pravilnik • Album • Profil • Proveri privatne poruke • Lista članova • Registruj se Uloguj se
 akvarijum.org • Baza biljaka • Slike • Tekstovi • Video • Kalkulator • Kontakt • Marketing
 Moj aq(misljenja?) Pogledaj sledeću temu
Pogledaj prethodnu temu
Napiši novu temuOdgovori na poruku
Objavi na Facebook
Autor Poruka
Luka_^
Akvarista



Registrovan: 27 Dec 2012
Poruke: 149
Lokacija: Crna Gora

PorukaPoslao: Pet Dec 28, 2012 4:41 pm Snimi Poruku Odgovoriti sa citatomNazad na vrh

Posto je u obliku trougla ne znam kako da vam kazem dimenziju al cu ovako : kraci su mu 70 cm hipotenuza 90 a visina 40 cm Very Happy biljke su vjestacke,sto se tice ribica trenutno imam 8 ksifo-a 8 gupija 2 barbosa 2 blek moli i 2 ancistrusa...podloga je samo od kamecnica oko 3-4 mm nema zemlje za cvijece i ne mogu mi biljke zbog toga...sta mislite ?? Very Happy Image

Image
Pogledaj profil korisnikaPošalji privatnu poruku
AquaShop
Sponzor






PorukaPoslao: Pet Dec 28, 2012 4:41 pm Snimi Poruku Nazad na vrh

Paki
Akvarista



Registrovan: 15 Okt 2012
Poruke: 122
Lokacija: Paracin,Beograd

PorukaPoslao: Pet Dec 28, 2012 4:47 pm Snimi Poruku Odgovoriti sa citatomNazad na vrh

Poklopac i eksterijer akvarijuma je vrhunskki, svaka cast.... Ali kad pogledam unutra imam utisak da igram super marija....

Predlog, ako neces da menjas podlogu imas biljke u saksijama i ubaci njih kamufliraj saksije, izbaci kule i gradove i tu plastiku iz akvarijuma i bice neuporedivo lepsi.
Pogledaj profil korisnikaPošalji privatnu poruku
Luka_^
Akvarista



Registrovan: 27 Dec 2012
Poruke: 149
Lokacija: Crna Gora

PorukaPoslao: Pet Dec 28, 2012 4:49 pm Snimi Poruku Odgovoriti sa citatomNazad na vrh

Biljke razmisljam u saksije,hvala na predlogu.. Smile
Pogledaj profil korisnikaPošalji privatnu poruku
chikavili
Koristan akvarista



Registrovan: 10 Sep 2012
Poruke: 2151
Lokacija: Zemun/Novi Beograd

PorukaPoslao: Pet Dec 28, 2012 5:01 pm Snimi Poruku Odgovoriti sa citatomNazad na vrh

Ima i manje zahtevnih biljaka za koje ne treba hranljiva podloga, a ni saksije Wink
Pogledaj profil korisnikaPošalji privatnu poruku
Luka_^
Akvarista



Registrovan: 27 Dec 2012
Poruke: 149
Lokacija: Crna Gora

PorukaPoslao: Pet Dec 28, 2012 5:04 pm Snimi Poruku Odgovoriti sa citatomNazad na vrh

znaci mogle bi samo u kamenju da rastu??? Koje su to? Smile
Pogledaj profil korisnikaPošalji privatnu poruku
mehatron
Akvarista



Registrovan: 28 Dec 2012
Poruke: 20
Lokacija: Prokuplje

PorukaPoslao: Pet Dec 28, 2012 5:05 pm Snimi Poruku Odgovoriti sa citatomNazad na vrh

Nana Smile
(imas je u mom postu ispod)
Pogledaj profil korisnikaPošalji privatnu poruku
Luka_^
Akvarista



Registrovan: 27 Dec 2012
Poruke: 149
Lokacija: Crna Gora

PorukaPoslao: Pet Dec 28, 2012 5:08 pm Snimi Poruku Odgovoriti sa citatomNazad na vrh

to bi mi bilo vrh da moze.. Very Happy Jeli sigurno to da nana moze samo u kamenu da raste? Smile Smile Smile
Pogledaj profil korisnikaPošalji privatnu poruku
Paki
Akvarista



Registrovan: 15 Okt 2012
Poruke: 122
Lokacija: Paracin,Beograd

PorukaPoslao: Pet Dec 28, 2012 5:09 pm Snimi Poruku Odgovoriti sa citatomNazad na vrh

Ma moze, a mozes da stavis osmokot kuglice oko nje u podlozi tako da ce imati i puno hrane. Za odredjeni period naravno.
Pogledaj profil korisnikaPošalji privatnu poruku
jovica
Urednik
Urednik



Registrovan: 13 Maj 2012
Poruke: 2547
Lokacija: Smederevo

PorukaPoslao: Pet Dec 28, 2012 5:14 pm Snimi Poruku Odgovoriti sa citatomNazad na vrh

Kriptokorina, valisnerija, neke biljke iz porodice hydrophila... Nije greda da mora hranljiva podloga. Mogu i neke zahtevnije ali ce biti losijeg izgleda.
Pogledaj profil korisnikaPošalji privatnu poruku
Luka_^
Akvarista



Registrovan: 27 Dec 2012
Poruke: 149
Lokacija: Crna Gora

PorukaPoslao: Pet Dec 28, 2012 5:16 pm Snimi Poruku Odgovoriti sa citatomNazad na vrh

pravo da ti kazem nije mi ni bitno koje su samo da mogu da rastu,ali mislim da nijedne nebi mogle jer je obican kamen sitniji nema hranjlivih materija
Pogledaj profil korisnikaPošalji privatnu poruku
chikavili
Koristan akvarista



Registrovan: 10 Sep 2012
Poruke: 2151
Lokacija: Zemun/Novi Beograd

PorukaPoslao: Pet Dec 28, 2012 5:17 pm Snimi Poruku Odgovoriti sa citatomNazad na vrh

Za nanu ti ne treba osmocote posto se ona hrani preko vode (znaci, moze tecna prihrana)
Za neke druge moze osmocote (na primer za echinodoruse)
Meni su bez ikakve prihrane uspevale kriptokorine i sessiliflore.
Pogledaj profil korisnikaPošalji privatnu poruku
Luka_^
Akvarista



Registrovan: 27 Dec 2012
Poruke: 149
Lokacija: Crna Gora

PorukaPoslao: Pet Dec 28, 2012 5:19 pm Snimi Poruku Odgovoriti sa citatomNazad na vrh

znaci u ovu trenutnu podlogu kriptokorine i sessiliflore bi mogle? Smile
Pogledaj profil korisnikaPošalji privatnu poruku
Paki
Akvarista



Registrovan: 15 Okt 2012
Poruke: 122
Lokacija: Paracin,Beograd

PorukaPoslao: Pet Dec 28, 2012 5:21 pm Snimi Poruku Odgovoriti sa citatomNazad na vrh

Kriptokorina raste svuda, nju ako hoces da sadis posadi je pozadi u zadnjem planu jer je visoka....a nanu mozes da vezes za kamen.
Pogledaj profil korisnikaPošalji privatnu poruku
jovica
Urednik
Urednik



Registrovan: 13 Maj 2012
Poruke: 2547
Lokacija: Smederevo

PorukaPoslao: Pet Dec 28, 2012 5:27 pm Snimi Poruku Odgovoriti sa citatomNazad na vrh

http://www.akvarijum.org/forum.....i-t28.html
http://www.akvarijum.org/forum.....s-t44.html
http://www.akvarijum.org/forum.....s-t67.html
http://www.akvarijum.org/forum.....na-t9.html
http://www.akvarijum.org/forum.....m-t21.html
Ovo je neki od primera.
Pogledaj profil korisnikaPošalji privatnu poruku
vorens
Akvarista


Opomene: 1
Registrovan: 03 Apr 2012
Poruke: 438
Lokacija: Arandjelovac

PorukaPoslao: Pet Dec 28, 2012 5:28 pm Snimi Poruku Odgovoriti sa citatomNazad na vrh

paki ne rastu sve kriptokorine visoko,nemoj ga savetovati tako,kupice niskorastucu kriptu i posadice u zadnji plan i sta je uradio..na rainforestu moze pogledati,postoji post "biljke za pocetnike" pa nek kupi nesto od toga,takodje moze videti koliko svaka biljka raste u visinu pa po tome da planira kupovinu buducih biljki koje ce ubaciti u aq..
Pogledaj profil korisnikaPošalji privatnu poruku
Prikaži poruke iz poslednjih:      
Napiši novu temuOdgovori na poruku
 Skoči na:   

Srodne Teme
Tema Autor Forum Odgovori Poslao
Nema novih poruka Nov akvarijum, misljenja iskusnih Greengo Početak u akvaristici 4 Čet Apr 06, 2017 1:26 am Pogledaj zadnje poruke
Nema novih poruka Oliver Knott NatureSoil misljenja? milan324 Podloga 0 Pet Jul 10, 2015 9:53 am Pogledaj zadnje poruke
Nema novih poruka misljenja, predlozi, sugestije... valijant82 Akvarijumi 11 Ned Jan 27, 2013 2:10 am Pogledaj zadnje poruke
Nema novih poruka Moj aq (misljenja) mehatron Akvarijumi 67 Pet Dec 28, 2012 3:07 pm Pogledaj zadnje poruke

Linkovi: MyCity  Moj biljni akvarijum  Vaš Sajt  Pirane  Vaš Sajt  Vaš Sajt 




eXTReMe Tracker
Powered by Akvaristika
rss
Creative Commons License