Akvaristika forum
Pretraga • Pravilnik • Album • Profil • Proveri privatne poruke • Lista članova • Registruj se Uloguj se
 akvarijum.org • Baza biljaka • Slike • Tekstovi • Video • Kalkulator • Kontakt • Marketing
 kamenje Pogledaj sledeću temu
Pogledaj prethodnu temu
Napiši novu temuOdgovori na poruku
Objavi na Facebook
Autor Poruka
Kulence
Akvarista



Registrovan: 30 Dec 2012
Poruke: 137
Lokacija: Bor

PorukaPoslao: Pon Dec 31, 2012 12:52 pm Snimi Poruku Odgovoriti sa citatomNazad na vrh

sipao sam malo eksencije po njemu i za sada ne peni uopste, niti se prikazuju bilo kakvi tragovi. da li to treba odmah da pokaze i je potrebno vreme?
Pogledaj profil korisnikaPošalji privatnu poruku
AquaShop
Sponzor






PorukaPoslao: Pon Dec 31, 2012 12:52 pm Snimi Poruku Nazad na vrh

Zhorz
Akvarista


Opomene: 1
Registrovan: 15 Sep 2012
Poruke: 907
Lokacija: Beograd, Karaburma

PorukaPoslao: Pon Dec 31, 2012 1:45 pm Snimi Poruku Odgovoriti sa citatomNazad na vrh

ma odmah se vidi pena
jel ovo glatko pod prstom ili hrapavo?
Pogledaj profil korisnikaPošalji privatnu poruku
Kulence
Akvarista



Registrovan: 30 Dec 2012
Poruke: 137
Lokacija: Bor

PorukaPoslao: Pon Dec 31, 2012 2:03 pm Snimi Poruku Odgovoriti sa citatomNazad na vrh

Kamen je gladak a bogami i tezak Smile Evo slike u boljoj rezoluciji:

Image
Pogledaj profil korisnikaPošalji privatnu poruku
Fiber
Urednik
Urednik



Registrovan: 21 Avg 2011
Poruke: 1272
Lokacija: Beograd, Vozdovac

PorukaPoslao: Pon Dec 31, 2012 2:34 pm Snimi Poruku Odgovoriti sa citatomNazad na vrh

Ako ne peni onda je dobar. Jel si siguran da je to pravi kamen? Nekako mi deluje vestacko, kao da ga je neko pravio od keramike. Smile
Pogledaj profil korisnikaPošalji privatnu poruku
Kulence
Akvarista



Registrovan: 30 Dec 2012
Poruke: 137
Lokacija: Bor

PorukaPoslao: Pon Dec 31, 2012 2:45 pm Snimi Poruku Odgovoriti sa citatomNazad na vrh

pravi kamen 100%. vidjao sam ovakvo kamenje po pecinama, zato i mislim da je iz neke pecine donesen a rupice su sigurno nastale od raznih kapljica... nisam neki veliki strucnjak za kamenje ali mislim da je morsko kamenje lakse i ostrije.
Pogledaj profil korisnikaPošalji privatnu poruku
Prikaži poruke iz poslednjih:      
Napiši novu temuOdgovori na poruku
 Skoči na:   

Srodne Teme
Tema Autor Forum Odgovori Poslao
Nema novih poruka Kamenje za akvarijum - DA ili NE ? uki01 Podloga 7 Uto Feb 04, 2020 11:10 pm Pogledaj zadnje poruke
Nema novih poruka Skejpersko kamenje HORUS Akvarijumi 1 Ned Nov 03, 2019 10:03 pm Pogledaj zadnje poruke
Nema novih poruka Kamenje u morskoj Peku Morska Akvaristika 3 Sub Jun 22, 2019 12:27 pm Pogledaj zadnje poruke
Nema novih poruka Kupujem kamenje Dule.lb Arhiva Malih Oglasa 5 Sub Jan 19, 2019 7:57 pm Pogledaj zadnje poruke
Ovaj forum je zaključan i ne možete menjati teme ili odgovarati Kamenje za akvarijume HORUS Arhiva Malih Oglasa 0 Pon Apr 09, 2018 4:45 pm Pogledaj zadnje poruke

Linkovi: MyCity  Moj biljni akvarijum  Vaš Sajt  Pirane  Vaš Sajt  Vaš Sajt 




eXTReMe Tracker
Powered by Akvaristika
rss
Creative Commons License