Akvaristika forum
Pretraga • Pravilnik • Album • Profil • Proveri privatne poruke • Lista članova • Registruj se Uloguj se
 akvarijum.org • Baza biljaka • Slike • Tekstovi • Video • Kalkulator • Kontakt • Marketing
 Uradi sam - Hauba akvarijuma Pogledaj sledeću temu
Pogledaj prethodnu temu
Napiši novu temuOdgovori na poruku
Objavi na Facebook
Autor Poruka
yasnav2
Akvarista



Registrovan: 24 Jun 2010
Poruke: 181
Lokacija: Beograd,Kanarevo i jos neka brda.

PorukaPoslao: Čet Jun 24, 2010 6:05 pm Snimi Poruku Odgovoriti sa citatomNazad na vrh

Kod mene gore celu noc,nisam primetila da ribama smeta.
Pogledaj profil korisnikaPošalji privatnu poruku
AquaShop
Sponzor






PorukaPoslao: Čet Jun 24, 2010 6:05 pm Snimi Poruku Nazad na vrh

nikouro
Urednik
Urednik



Registrovan: 14 Feb 2010
Poruke: 6529
Lokacija: Beograd - Urosevac 19.12.1973g.

PorukaPoslao: Čet Jun 24, 2010 11:48 pm Snimi Poruku Odgovoriti sa citatomNazad na vrh

ja mislim da im treba obezbediti period i bez bilo koje vrste osvetljenja. ipak mislim da je nas cilj da im obezbedimo sto prirodnije uslove ....
Pogledaj profil korisnikaPošalji privatnu poruku
yasnav2
Akvarista



Registrovan: 24 Jun 2010
Poruke: 181
Lokacija: Beograd,Kanarevo i jos neka brda.

PorukaPoslao: Pet Jun 25, 2010 12:25 am Snimi Poruku Odgovoriti sa citatomNazad na vrh

Pa ja kad se setim ugasim,ali desi se da ostanu celu noc.
Pogledaj profil korisnikaPošalji privatnu poruku
zankiki
Akvarista



Registrovan: 15 Maj 2010
Poruke: 61
Lokacija: Novi Sad

PorukaPoslao: Pet Jun 25, 2010 3:24 pm Snimi Poruku Odgovoriti sa citatomNazad na vrh

tajmer sam kupio za 300din......
Pogledaj profil korisnikaPošalji privatnu porukuMSN MessengerICQ broj
nikouro
Urednik
Urednik



Registrovan: 14 Feb 2010
Poruke: 6529
Lokacija: Beograd - Urosevac 19.12.1973g.

PorukaPoslao: Pet Jun 25, 2010 3:31 pm Snimi Poruku Odgovoriti sa citatomNazad na vrh

e sad me podseti, u Metrou je bila neka akcija tako da sam kupio tajmer za 275 din. .... slovenacki
Pogledaj profil korisnikaPošalji privatnu poruku
yasnav2
Akvarista



Registrovan: 24 Jun 2010
Poruke: 181
Lokacija: Beograd,Kanarevo i jos neka brda.

PorukaPoslao: Pet Jun 25, 2010 3:57 pm Snimi Poruku Odgovoriti sa citatomNazad na vrh

Mogla bih i ja da uzmem,to sluzi za oveko zaboravne kao ja...
Pogledaj profil korisnikaPošalji privatnu poruku
ghost266
Akvarista



Registrovan: 07 Jul 2010
Poruke: 61
Lokacija: Novi Sad

PorukaPoslao: Sre Jul 07, 2010 5:29 pm Snimi Poruku Odgovoriti sa citatomNazad na vrh

Jedno pitanje,sa cim si uradio ivice na haubi?
Pogledaj profil korisnikaPošalji privatnu poruku
nikouro
Urednik
Urednik



Registrovan: 14 Feb 2010
Poruke: 6529
Lokacija: Beograd - Urosevac 19.12.1973g.

PorukaPoslao: Sre Jul 07, 2010 5:34 pm Snimi Poruku Odgovoriti sa citatomNazad na vrh

Wink ivice su ofarbane Twisted Evil crnom bojom. papirnom trakom prethodno postavljenom na ista odstojanja od ivica, i u dve ruke farbane Razz radi boljeg popunjavanja malih neravnih povrsina ( boja to lepo popuni Very Happy ) ...
Pogledaj profil korisnikaPošalji privatnu poruku
ghost266
Akvarista



Registrovan: 07 Jul 2010
Poruke: 61
Lokacija: Novi Sad

PorukaPoslao: Sre Jul 07, 2010 5:41 pm Snimi Poruku Odgovoriti sa citatomNazad na vrh

Hvana na info Smile
Pogledaj profil korisnikaPošalji privatnu poruku
gocha
Akvarista



Registrovan: 07 Avg 2010
Poruke: 609
Lokacija: Trstenik

PorukaPoslao: Sre Nov 03, 2010 8:38 pm Snimi Poruku Odgovoriti sa citatomNazad na vrh

Ja sam takodje stavio moonlight ali sam ja vezo 5 diodica to sve privezo na stari punjac od telefona i lepo radi Very Happy ...diode su mi slabije od ovih ali su rasprostranjije... Ovo mi se svodja mada misli da je bolje sa manjim svetlom jer se stvara prirodniji efekat mesecine...
Pogledaj profil korisnikaPošalji privatnu porukuPošalji email
sale75bgd
Urednik
Urednik



Registrovan: 03 Nov 2009
Poruke: 2083
Lokacija: Fort Mill, South Carolina

PorukaPoslao: Čet Nov 04, 2010 9:58 am Snimi Poruku Odgovoriti sa citatomNazad na vrh

OK, super. Moonlight je bas cool stvar! Divno je posmatrati je dok spavamo... Da se ne bi dalje upropascavala tema koja je vidim vec naceta u negativnom smislu zakljucacu je. Razumecete i zasto, jer tema je zaista odlicna i do detalja je sve opisano, te nema mesta pitanjima bilo kakve vrste!
...jul 2010...
Pogledaj profil korisnikaPošalji privatnu porukuMSN Messenger
nikouro
Urednik
Urednik



Registrovan: 14 Feb 2010
Poruke: 6529
Lokacija: Beograd - Urosevac 19.12.1973g.

PorukaPoslao: Uto Avg 23, 2011 12:38 am Snimi Poruku Odgovoriti sa citatomNazad na vrh

Evo jos jednog resenja ::


Image


Image
Pogledaj profil korisnikaPošalji privatnu poruku
nikouro
Urednik
Urednik



Registrovan: 14 Feb 2010
Poruke: 6529
Lokacija: Beograd - Urosevac 19.12.1973g.

PorukaPoslao: Pet Jun 17, 2016 9:06 am Snimi Poruku Odgovoriti sa citatomNazad na vrh

Za sve one koji su putem privatnih poruka pitali za slike ( nekim cudom su nestale Sad ), imate u dnu prve poruke PDF fajl sa slikama i tekstom.
Sretno.
Pogledaj profil korisnikaPošalji privatnu poruku
BlackRaven
Akvarista



Registrovan: 26 Sep 2016
Poruke: 16
Lokacija: Subotica

PorukaPoslao: Sub Nov 19, 2016 5:29 pm Snimi Poruku Odgovoriti sa citatomNazad na vrh

Hvala za odličan tutorijal,to kao prvo!Imam samo jedno sitno pitanje - da li su kuleri različito okrenuti?Nadam se da me razumeš,ako su isto okrenuti,ili oba uvlače vazduh ili izvlače.Mislim da moraju biti različito okrenuti da bi jedan uvlačio a drugi izbacivao vazduh.Ispravi me ako grešim.
Pogledaj profil korisnikaPošalji privatnu poruku
nikouro
Urednik
Urednik



Registrovan: 14 Feb 2010
Poruke: 6529
Lokacija: Beograd - Urosevac 19.12.1973g.

PorukaPoslao: Pon Nov 21, 2016 2:57 pm Snimi Poruku Odgovoriti sa citatomNazad na vrh

Meni je tada a kasnije na nekim drugim projektima, kombinacija ubaci/izbaci najbolja. Jedan uduvava svez vazduh a drugi izbacuje. Naravno, moze i u jednom smeru ako ima dovoljno prostora izmedju haube i stakla. Ukoliko ide u jednom pravcu onda mislim da je izbacivanje bolja opcija jer ce tako uvlaciti svez vazduh sa svih strana a izbacivati vruc vazduh. U suprotnom ce uduvavati vruc vazduh po povrsini vode.
Pogledaj profil korisnikaPošalji privatnu poruku
Prikaži poruke iz poslednjih:      
Napiši novu temuOdgovori na poruku
 Skoči na:   

Srodne Teme
Tema Autor Forum Odgovori Poslao
Nema novih poruka Kako sa jednim grijacem grijati dva a... Luka2907 Grejanje i hladjenje 1 Uto Jan 09, 2024 10:53 am Pogledaj zadnje poruke
Nema novih poruka Kako sa 1 grijacem grijati 2 akvarijuma Luka2907 Grejanje i hladjenje 0 Uto Jan 09, 2024 10:53 am Pogledaj zadnje poruke
Nema novih poruka formiranje novog akvarijuma thefezturtle Filteri i pumpe 0 Uto Apr 11, 2023 4:25 pm Pogledaj zadnje poruke
Nema novih poruka Ubiljenost akvarijuma Rooster Biljke 11 Sre Jan 04, 2023 7:55 pm Pogledaj zadnje poruke
Nema novih poruka Pitanje u vezi akvarijuma Ehein aquap... brandzaman Početak u akvaristici 0 Pet Jun 03, 2022 11:09 pm Pogledaj zadnje poruke

Linkovi: MyCity  Moj biljni akvarijum  Vaš Sajt  Pirane  Vaš Sajt  Vaš Sajt 




eXTReMe Tracker
Powered by Akvaristika
rss
Creative Commons License