Akvaristika forum
Pretraga • Pravilnik • Album • Profil • Proveri privatne poruke • Lista članova • Registruj se Uloguj se
 akvarijum.org • Baza biljaka • Slike • Tekstovi • Video • Kalkulator • Kontakt • Marketing
 odabir hrane Pogledaj sledeću temu
Pogledaj prethodnu temu
Napiši novu temuOdgovori na poruku
Objavi na Facebook
Autor Poruka
Luka_^
Akvarista



Registrovan: 27 Dec 2012
Poruke: 149
Lokacija: Crna Gora

PorukaPoslao: Čet Jan 03, 2013 11:19 pm Snimi Poruku Odgovoriti sa citatomNazad na vrh

Imam 8 ksifo-a 8 gupija 2 barbusa 2 ancistrusa i 2 blek molija....koju hranu da kupim za njih? A koja moze hrana ovako organska da im se daje kao crvena paprika i to? Smile
Pogledaj profil korisnikaPošalji privatnu poruku
AquaShop
Sponzor






PorukaPoslao: Čet Jan 03, 2013 11:19 pm Snimi Poruku Nazad na vrh

Fiber
Urednik
Urednik



Registrovan: 21 Avg 2011
Poruke: 1272
Lokacija: Beograd, Vozdovac

PorukaPoslao: Čet Jan 03, 2013 11:26 pm Snimi Poruku Odgovoriti sa citatomNazad na vrh

Najbolje je napraviti sto veci miks hrane, kupis listice, suve larve komaraca, proteinske granule itd. pa im sve to dajes iz dana u dan, da trpeza bude sto raznovrsnija.
Pored kupovne im dajes i kuvano povrce i miran si sto se ishrane tice. Za ancistruse i druge ribe dna je najbolje kupovati neke tablete koje padaju na dno, npr. spirulinu.
Imaj na umu to da su zivorotke pretezno biljojedi i da moraju imati hranu biljnog porekla, al naravno ponekad im treba dati i proteinsku hranu.
Moja preporuka sto se tice listica je Tetra guppy, kod mene se odlicno pokazala.
Pogledaj profil korisnikaPošalji privatnu poruku
Luka_^
Akvarista



Registrovan: 27 Dec 2012
Poruke: 149
Lokacija: Crna Gora

PorukaPoslao: Čet Jan 03, 2013 11:31 pm Snimi Poruku Odgovoriti sa citatomNazad na vrh

ja sam vise mislio,posto u cg nema radnji za akvarijume,da uzmem neku suvu hranu onu sitnu da ih time hranim i kuvanim povrcem...sta mislis? cini mi se da mi je jedan clan foruma rekao neku SERA hranu?
Pogledaj profil korisnikaPošalji privatnu poruku
Bojan
Vlasnik
Vlasnik



Registrovan: 25 Feb 2009
Poruke: 6720
Lokacija: Novi Sad

PorukaPoslao: Čet Jan 03, 2013 11:50 pm Snimi Poruku Odgovoriti sa citatomNazad na vrh

Neku SERU a Smile Ona ima siroku paletu proizvoda.
Sto raznovrsnija to bolja.
Slobodno probaj sa povrcem, ako nesto nece da jedu to izbacis da se ne raspada unutra...


Poslednji izmenio Bojan dana Čet Jan 03, 2013 11:50 pm, izmenjeno ukupno 1 puta
Pogledaj profil korisnikaPošalji privatnu porukuPošalji emailPoseti sajt autora
Luka_^
Akvarista



Registrovan: 27 Dec 2012
Poruke: 149
Lokacija: Crna Gora

PorukaPoslao: Čet Jan 03, 2013 11:54 pm Snimi Poruku Odgovoriti sa citatomNazad na vrh

barenu crvenu papriku obozavaju,a sargarepu slabo nesto,moram da je kupim jer ostane uvijek tako da im vise necu davat...sta mislis da bi jos mogao od tog povrca da im dajem? malo pasulja i boranije da prokuvam? haha Very Happy Very Happy
Pogledaj profil korisnikaPošalji privatnu poruku
Bojan
Vlasnik
Vlasnik



Registrovan: 25 Feb 2009
Poruke: 6720
Lokacija: Novi Sad

PorukaPoslao: Pet Jan 04, 2013 12:53 am Snimi Poruku Odgovoriti sa citatomNazad na vrh

Obavezno pasulj, od toga ribe stvaraju kiseonik (baloncice) u vodi HE
Pogledaj profil korisnikaPošalji privatnu porukuPošalji emailPoseti sajt autora
plavsic88
Koristan akvarista



Registrovan: 25 Feb 2012
Poruke: 1307
Lokacija: Sremska Mitrovica

PorukaPoslao: Pet Jan 04, 2013 12:55 am Snimi Poruku Odgovoriti sa citatomNazad na vrh

Onda ne trosis struju na vazdusnu pumpu! Very Happy
Pogledaj profil korisnikaPošalji privatnu poruku
Luka_^
Akvarista



Registrovan: 27 Dec 2012
Poruke: 149
Lokacija: Crna Gora

PorukaPoslao: Pet Jan 04, 2013 1:02 am Snimi Poruku Odgovoriti sa citatomNazad na vrh

Manite se sale,sad ozbiljno pitam,koje povrce jos moze da im se daje Very Happy Very Happy Very Happy
Pogledaj profil korisnikaPošalji privatnu poruku
Nelle333
Akvarista



Registrovan: 16 Avg 2011
Poruke: 56
Lokacija: Beograd

PorukaPoslao: Pet Jan 04, 2013 10:31 am Snimi Poruku Odgovoriti sa citatomNazad na vrh

Ovde imas dosta recepta za domacu hranu http://www.akvarijum.org/forum.....t1757.html
Pogledaj profil korisnikaPošalji privatnu porukuPošalji email
Fiber
Urednik
Urednik



Registrovan: 21 Avg 2011
Poruke: 1272
Lokacija: Beograd, Vozdovac

PorukaPoslao: Pet Jan 04, 2013 12:17 pm Snimi Poruku Odgovoriti sa citatomNazad na vrh

Ja mojima dajem zelenu salatu, list persuna, krastavac (ne kiseli vec obican Laughing ) i papriku, jedu sve to.
Pogledaj profil korisnikaPošalji privatnu poruku
Luka_^
Akvarista



Registrovan: 27 Dec 2012
Poruke: 149
Lokacija: Crna Gora

PorukaPoslao: Pet Jan 04, 2013 1:27 pm Snimi Poruku Odgovoriti sa citatomNazad na vrh

I Fiber to se sve prvo obari jeli pa onda isitnis i to je to? Very Happy
Pogledaj profil korisnikaPošalji privatnu poruku
Fiber
Urednik
Urednik



Registrovan: 21 Avg 2011
Poruke: 1272
Lokacija: Beograd, Vozdovac

PorukaPoslao: Pet Jan 04, 2013 2:11 pm Snimi Poruku Odgovoriti sa citatomNazad na vrh

Kad ga iskuvam ja uzmem pa prstima iscepkam na sitne komadice i tako im sa prsta dajem malo po malo, da sto manje ostane u vodi.
Mozes da uzmes i ceo list salate npr. pa da ga drzis iznad vode, ribe ce same da ga ocerupaju i usitne. Smile
Pogledaj profil korisnikaPošalji privatnu poruku
Luka_^
Akvarista



Registrovan: 27 Dec 2012
Poruke: 149
Lokacija: Crna Gora

PorukaPoslao: Pet Jan 04, 2013 7:03 pm Snimi Poruku Odgovoriti sa citatomNazad na vrh

vidjecu nesto.. Very Happy
Pogledaj profil korisnikaPošalji privatnu poruku
gibanitza
Akvarista



Registrovan: 25 Okt 2012
Poruke: 76
Lokacija: Beograd, Banovo Brdo

PorukaPoslao: Sub Jan 05, 2013 1:38 am Snimi Poruku Odgovoriti sa citatomNazad na vrh

Da li je neko razmisljao o eventualnim posledicama ukoliko se ribicama da neko povrce koje je tretirano hemikalijma tokom uzgoja?
Pogledaj profil korisnikaPošalji privatnu poruku
Prikaži poruke iz poslednjih:      
Napiši novu temuOdgovori na poruku
 Skoči na:   

Srodne Teme
Tema Autor Forum Odgovori Poslao
Nema novih poruka Početak - Rio 125l savet za odabir ri... MiskoBG Početak u akvaristici 2 Ned Avg 06, 2023 9:48 pm Pogledaj zadnje poruke
Nema novih poruka Truljenje hrane u plutajućim biljkama sputnik8 Ishrana 7 Čet Dec 10, 2020 9:24 pm Pogledaj zadnje poruke
Nema novih poruka startne kulture zive hrane vedad Arhiva Malih Oglasa 0 Uto Feb 20, 2018 11:46 pm Pogledaj zadnje poruke
Nema novih poruka Sera Vipan za druge hrane reventon Arhiva Malih Oglasa 0 Pon Avg 07, 2017 11:43 am Pogledaj zadnje poruke
Nema novih poruka Skalari odbijanje hrane Executor Bolest 1 Ned Mar 19, 2017 7:04 pm Pogledaj zadnje poruke

Linkovi: MyCity  Moj biljni akvarijum  Vaš Sajt  Pirane  Vaš Sajt  Vaš Sajt 




eXTReMe Tracker
Powered by Akvaristika
rss
Creative Commons License