Akvaristika forum
Pretraga • Pravilnik • Album • Profil • Proveri privatne poruke • Lista članova • Registruj se Uloguj se
 akvarijum.org • Baza biljaka • Slike • Tekstovi • Video • Kalkulator • Kontakt • Marketing
 Hrana Pogledaj sledeću temu
Pogledaj prethodnu temu
Napiši novu temuOdgovori na poruku
Objavi na Facebook
Autor Poruka
chicaan
Akvarista



Registrovan: 30 Maj 2010
Poruke: 400
Lokacija: Zemun, BGD

PorukaPoslao: Sre Nov 17, 2010 3:42 pm Snimi Poruku Odgovoriti sa citatomNazad na vrh

Slažem se sa Wlaykom da ne treba kupovati velika pakovanja hrane osim ako niste uzgajivač pa tako hrana neće stajati predugo. Svaku kutijicu koju otvorite nakon 3 meseca gubi vitamine koji su, pored hranljive vrednosti, najbitniji za održavanje imuniteta riba. A što se tiče Dajana pet hrane, koristila sam samo spirulina wafers koju jedu sve ribe a ne samo ribe dna kojima je ova hrana prvenstveno namenjena, a uz to je i bogata vitaminima. Kad god niste sigurni šta kupujete od hrane, pročitajte šta piše na kutiji i koliko je bogata vitaminima pa se tek onda odlučite šta vašim ribama odgovara. A što se tiče proizvođača naravno da je bitno čija je hrana osim u slučaju sušene(larve komaraca su larve komaraca bile one serine, tetrine ili barbusove).
Pogledaj profil korisnikaPošalji privatnu porukuPošalji email
AquaShop
Sponzor






PorukaPoslao: Sre Nov 17, 2010 3:42 pm Snimi Poruku Nazad na vrh

mezzano
Akvarista



Registrovan: 28 Nov 2010
Poruke: 178
Lokacija: Leskovac (Pertate)

PorukaPoslao: Sre Dec 15, 2010 2:08 pm Snimi Poruku Odgovoriti sa citatomNazad na vrh

Vredi li nešto sušeni tubifex (onaj koji se kupuje u radnjama)? Kupio sam jednu kutijicu im malo dajem, u kombinaciji sa Tetra Min listicima.
Pogledaj profil korisnikaPošalji privatnu poruku
aca77
Akvarista



Registrovan: 05 Nov 2009
Poruke: 255

PorukaPoslao: Sre Dec 15, 2010 3:38 pm Snimi Poruku Odgovoriti sa citatomNazad na vrh

Sušeni tubifek im ja dajem, ali nesmeš svakog dana, a kad im daješ, smeš samo malo da im zalepiš na staklo. Ako im daješ svakog dana, ugojiće se i pošeće da se razboljevaju. Heksamitoza naročito pojača kliničku sliku kad se ribe često hrane tubifeksom. Ako im ubaciš više nego što mogu da pojedu, onda će se voda iprljati i dolazi do infekcija. Mlađ možeš da hraniš tako što samelješ na mlin za kafu 3-4 kockice sušenog tubifeksa, pa im daješ na vrh kašičice jako malo. Budi oprezan i imaj na umu da treba imati meru.
Pogledaj profil korisnikaPošalji privatnu poruku
mezzano
Akvarista



Registrovan: 28 Nov 2010
Poruke: 178
Lokacija: Leskovac (Pertate)

PorukaPoslao: Sre Dec 15, 2010 3:51 pm Snimi Poruku Odgovoriti sa citatomNazad na vrh

Hvala. A šta je sa sušenom dafnijom i larvama komaraca?
Pogledaj profil korisnikaPošalji privatnu poruku
Shuki_79
Akvarista



Registrovan: 27 Okt 2012
Poruke: 92
Lokacija: Lazarevac

PorukaPoslao: Sub Jan 05, 2013 1:48 am Snimi Poruku Odgovoriti sa citatomNazad na vrh

Imam 4 manja diskusa. hranim ih smrznutom bern degen hranom, govedjim srcem i tetra diskusom.
Moje pitanje zbog cega se jedan od diskusa povukao u pozadinu i ne uzima hranu.
Imageevo i njega
Pogledaj profil korisnikaPošalji privatnu porukuMSN Messenger
Prikaži poruke iz poslednjih:      
Napiši novu temuOdgovori na poruku
 Skoči na:   

Srodne Teme
Tema Autor Forum Odgovori Poslao
Nema novih poruka Koja je hrana? Uros Kg Ishrana 2 Ned Maj 16, 2021 6:31 pm Pogledaj zadnje poruke
Nema novih poruka Hrana za ribe - SERA KOI Professional Gangster Ponuda 0 Ned Nov 15, 2020 10:16 am Pogledaj zadnje poruke
Nema novih poruka Hrana koja nije original Hulk Ishrana 11 Uto Jul 07, 2020 6:54 pm Pogledaj zadnje poruke
Nema novih poruka Hrana za zlatne ribice za ishranu ziv... Zivadin Ishrana 1 Sre Maj 06, 2020 8:17 pm Pogledaj zadnje poruke
Nema novih poruka kozice,prirodna hrana tt Nikola Ishrana 10 Sub Nov 23, 2019 3:10 pm Pogledaj zadnje poruke

Linkovi: MyCity  Moj biljni akvarijum  Vaš Sajt  Pirane  Vaš Sajt  Vaš Sajt 




eXTReMe Tracker
Powered by Akvaristika
rss
Creative Commons License