Akvaristika forum
Pretraga • Pravilnik • Album • Profil • Proveri privatne poruke • Lista članova • Registruj se Uloguj se
 akvarijum.org • Baza biljaka • Slike • Tekstovi • Video • Kalkulator • Kontakt • Marketing
 naduveno oko Pogledaj sledeću temu
Pogledaj prethodnu temu
Napiši novu temuOdgovori na poruku
Objavi na Facebook
Autor Poruka
joniko
Akvarista


Opomene: 1
Registrovan: 16 Dec 2012
Poruke: 69
Lokacija: Beograd

PorukaPoslao: Ned Jan 13, 2013 3:23 pm Snimi Poruku Odgovoriti sa citatomNazad na vrh

u pitanju je ramirez. desno oko mu je naduveno, kao da hoce da iskoci iz glave... primetio sam takodje na vrhu tog oka 1 kao mali providan cmicak, doduse, nestao je danas. oko inace nije promenilo boju.
levo oko je potpuno normalno.
da li neko ima predstavu o cemu je rec?
Pogledaj profil korisnikaPošalji privatnu poruku
AquaShop
Sponzor






PorukaPoslao: Ned Jan 13, 2013 3:23 pm Snimi Poruku Nazad na vrh

kristinah
Akvarista



Registrovan: 28 Okt 2012
Poruke: 38
Lokacija: Novi Sad, Kisač

PorukaPoslao: Ned Jan 13, 2013 9:38 pm Snimi Poruku Odgovoriti sa citatomNazad na vrh

Ja sam imala sličnog iskustva sa borcem. Odvojila sam ga u teglu i na svu sreću sam se oporavio i živi do dan danas. Kada sam tražila odgovor na pitanje šta je to bilo, ljudi su mi na forumu rekli da je to mogla biti bakterijska infekcija ili loš kvalitet vode.
Pogledaj profil korisnikaPošalji privatnu poruku
chikavili
Koristan akvarista



Registrovan: 10 Sep 2012
Poruke: 2151
Lokacija: Zemun/Novi Beograd

PorukaPoslao: Ned Jan 13, 2013 11:47 pm Snimi Poruku Odgovoriti sa citatomNazad na vrh

Upravo tako - ili los kvalitet vode (povisen amonijak, nitriti, nitrati) ili bakterijska infekcija. Za bakteriju je jako tekso otkriti koja je konkretno.

Takodje sam negde procitao da do ovoga moze doci i zbog lose ishrane (ne slabe, nego lose u smislu nedostatak vitamina i raznovrsne ishrane)

Ramirezi su jako osetljive ribe na bolesti. Meni je pre neki dan uginuo jedan i nisam uspeo da saznam tacan razlog.
Pogledaj profil korisnikaPošalji privatnu poruku
Prikaži poruke iz poslednjih:      
Napiši novu temuOdgovori na poruku
 Skoči na:   

Srodne Teme
Tema Autor Forum Odgovori Poslao
Nema novih poruka Ramirezu naduveno oko reventon Bolest 16 Sre Avg 07, 2013 12:29 am Pogledaj zadnje poruke
Nema novih poruka Naduveno oko kod skalara alex21 Bolest 2 Čet Feb 17, 2011 10:50 pm Pogledaj zadnje poruke

Linkovi: MyCity  Moj biljni akvarijum  Vaš Sajt  Pirane  Vaš Sajt  Vaš Sajt 




eXTReMe Tracker
Powered by Akvaristika
rss
Creative Commons License