Akvaristika forum
Pretraga • Pravilnik • Album • Profil • Proveri privatne poruke • Lista članova • Registruj se Uloguj se
 akvarijum.org • Baza biljaka • Slike • Tekstovi • Video • Kalkulator • Kontakt • Marketing
 Corydoras paleatus - razmnozavanje Pogledaj sledeću temu
Pogledaj prethodnu temu
Napiši novu temuOdgovori na poruku
Objavi na Facebook
Autor Poruka
mitra019
Akvarista



Registrovan: 11 Okt 2012
Poruke: 49
Lokacija: zajecar

PorukaPoslao: Uto Jan 15, 2013 5:59 pm Snimi Poruku Odgovoriti sa citatomNazad na vrh

moji su danas bacili ikru sad sam doso sa posla ali je sva bela da li to znaci da je propala
Pogledaj profil korisnikaPošalji privatnu poruku
AquaShop
Sponzor






PorukaPoslao: Uto Jan 15, 2013 5:59 pm Snimi Poruku Nazad na vrh

teletec
Akvarista



Registrovan: 20 Jan 2012
Poruke: 65
Lokacija: Loznica

PorukaPoslao: Uto Jan 15, 2013 7:04 pm Snimi Poruku Odgovoriti sa citatomNazad na vrh

Zdravo.

Ne mora da znaci,mozda su tek sada bacili ikru
a koliko se ja secam ikra je bela.Tek kasnije pocrni.
Pogledaj profil korisnikaPošalji privatnu porukuPošalji emailYahoo Messenger
Soulsack
Akvarista



Registrovan: 05 Maj 2012
Poruke: 197
Lokacija: Heilbronn

PorukaPoslao: Uto Jan 15, 2013 7:58 pm Snimi Poruku Odgovoriti sa citatomNazad na vrh

Za par dana ce da se vidi koje su plodne i koje ne.
kod mene su bile braon boje plodne a ne plodne su ostale bele.
Pogledaj profil korisnikaPošalji privatnu porukuPoseti sajt autora
mitra019
Akvarista



Registrovan: 11 Okt 2012
Poruke: 49
Lokacija: zajecar

PorukaPoslao: Uto Jan 15, 2013 8:50 pm Snimi Poruku Odgovoriti sa citatomNazad na vrh

a neko skidanje ikre i prebcivanje u drugi akv jer uopste izvodljivo
Pogledaj profil korisnikaPošalji privatnu poruku
teletec
Akvarista



Registrovan: 20 Jan 2012
Poruke: 65
Lokacija: Loznica

PorukaPoslao: Uto Jan 15, 2013 9:15 pm Snimi Poruku Odgovoriti sa citatomNazad na vrh

A zasto bi skidao ikru.
Pogledaj profil korisnikaPošalji privatnu porukuPošalji emailYahoo Messenger
mitra019
Akvarista



Registrovan: 11 Okt 2012
Poruke: 49
Lokacija: zajecar

PorukaPoslao: Uto Jan 15, 2013 9:27 pm Snimi Poruku Odgovoriti sa citatomNazad na vrh

bacili su ikru u zajednickom akv u kom su trenutno jos 4 ancistrusa 1 gupika i 1 ksifo a za koji dan stizu skalari
Pogledaj profil korisnikaPošalji privatnu poruku
teletec
Akvarista



Registrovan: 20 Jan 2012
Poruke: 65
Lokacija: Loznica

PorukaPoslao: Uto Jan 15, 2013 10:11 pm Snimi Poruku Odgovoriti sa citatomNazad na vrh

Ja licno mislim da je taj mrest propao,saslusaj i druge.
Sledeci put kada vidis da je zenka ponovo puna ikre
prebaci zenku i tri muzjaka ako ih imas,ako ne moze i jedan i spusti temperaturu vode za dva do tri stepena.
Tako ce dobiti nagon za mrest, onda ne moras cekati ta sami bace ikru jednostavno ih nateras.
Puno srece .

Poz.
Pogledaj profil korisnikaPošalji privatnu porukuPošalji emailYahoo Messenger
mitra019
Akvarista



Registrovan: 11 Okt 2012
Poruke: 49
Lokacija: zajecar

PorukaPoslao: Uto Jan 15, 2013 10:46 pm Snimi Poruku Odgovoriti sa citatomNazad na vrh

hvala svima na sugestijama ako nista drugo jedno iskustvo vise probacu sledeci put da se bolje pripremim sad su i mene iznenadili
Pogledaj profil korisnikaPošalji privatnu poruku
Aleksandar Mitrovic
Akvarista


Opomene: 1
Registrovan: 13 Dec 2012
Poruke: 49
Lokacija: Beograd,kosutnjak

PorukaPoslao: Pon Jan 28, 2013 12:24 pm Snimi Poruku Odgovoriti sa citatomNazad na vrh

Cime da hranim male,ima ih oko 15-ak,da li teba da ubacim neki filter i rasprsivac.
Pogledaj profil korisnikaPošalji privatnu porukuPošalji email
Soulsack
Akvarista



Registrovan: 05 Maj 2012
Poruke: 197
Lokacija: Heilbronn

PorukaPoslao: Pon Jan 28, 2013 12:57 pm Snimi Poruku Odgovoriti sa citatomNazad na vrh

Prva strana

Soulsack ::
Lepo napreduju Hranim ih mikro crvima i sitnom crvenom granulom i sa raznom usitnjenom haraom za ribice

Velicine su razlicite od 5mm do 1cm

Image

Image


Bez i jednog uginuca i trenutno su oko 1.5 - 1.8 cm
Druze Obavezno filter, areacija i grejac.
Pogledaj profil korisnikaPošalji privatnu porukuPoseti sajt autora
Aleksandar Mitrovic
Akvarista


Opomene: 1
Registrovan: 13 Dec 2012
Poruke: 49
Lokacija: Beograd,kosutnjak

PorukaPoslao: Uto Jan 29, 2013 2:52 am Snimi Poruku Odgovoriti sa citatomNazad na vrh

hvala,sve uraceno kako je receno,nadam se da ce preziveti.Smile
Pogledaj profil korisnikaPošalji privatnu porukuPošalji email
Aleksandar Mitrovic
Akvarista


Opomene: 1
Registrovan: 13 Dec 2012
Poruke: 49
Lokacija: Beograd,kosutnjak

PorukaPoslao: Uto Jan 29, 2013 2:54 am Snimi Poruku Odgovoriti sa citatomNazad na vrh

hvala,sve uradjeno kako je receno,nadam se da ce preziveti.Smile
Pogledaj profil korisnikaPošalji privatnu porukuPošalji email
Soulsack
Akvarista



Registrovan: 05 Maj 2012
Poruke: 197
Lokacija: Heilbronn

PorukaPoslao: Uto Jan 29, 2013 1:27 pm Snimi Poruku Odgovoriti sa citatomNazad na vrh

Puno Srece Smile
Pogledaj profil korisnikaPošalji privatnu porukuPoseti sajt autora
nikouro
Urednik
Urednik



Registrovan: 14 Feb 2010
Poruke: 6529
Lokacija: Beograd - Urosevac 19.12.1973g.

PorukaPoslao: Sub Feb 09, 2013 12:28 am Snimi Poruku Odgovoriti sa citatomNazad na vrh


Link



Link



Link
Pogledaj profil korisnikaPošalji privatnu poruku
vladov
Akvarista



Registrovan: 08 Feb 2011
Poruke: 36
Lokacija: Banja Luka

PorukaPoslao: Ned Feb 17, 2013 9:13 pm Snimi Poruku Odgovoriti sa citatomNazad na vrh

Moze li mi neko pomoci sa savjetom...Naime, prije nekoliko dana ubacio sam u akvarijum od 30l zenku i tri muzijaka koridasa. Dva dana sam ih dobro hranio i planirao da naredni dan pocnem sa izvlacenjem vode i dodavanjem nove hladne, kad u cetvrtak navece kad sam ih hranio primjetio sam ikru po staklu (bijele kuglice koje su razbacane na vise mjesta po 2-3). Ugasio sam svjetlo i sacekao do sledeceg jutra...Ujutro sam izvadio koridase, ukljucio grijac (temperatura je 26c) i prekrio sa peskirom da nema svjetlosti. Veceras dignem peskir i upalim svjetlo cisto da vidim sta se desava i vidim da je ikra iste boje kao sto je bila i prvi dan. E sada moje pitanje je da li da cekam jos ili jednostavno mrijest nije uspjeo?Nakon koliko zenka moze opet da baci ikru, odnosno nakon koliko mogu ponovo ponoviti mrijest_
Pogledaj profil korisnikaPošalji privatnu poruku
Prikaži poruke iz poslednjih:      
Napiši novu temuOdgovori na poruku
 Skoči na:   

Srodne Teme
Tema Autor Forum Odgovori Poslao
Nema novih poruka Borci, razmnozavanje Mikicaaaa Početak u akvaristici 0 Sub Jan 06, 2024 3:22 pm Pogledaj zadnje poruke
Nema novih poruka Dimenzije akvarijuma za razmnozavanje... Milivoje Lampa Akvarijumi 2 Pet Apr 01, 2022 8:50 am Pogledaj zadnje poruke
Nema novih poruka coridoras paleatus nikola791 Bolest 0 Sub Maj 01, 2021 4:35 pm Pogledaj zadnje poruke
Nema novih poruka Corydoras black Venezuela Tibor Ribe 2 Sub Dec 12, 2020 2:02 pm Pogledaj zadnje poruke
Nema novih poruka Corydoras Pygmaeus, sakura red, malez... Veverac Tražnja 5 Uto Nov 10, 2020 8:13 pm Pogledaj zadnje poruke

Linkovi: MyCity  Moj biljni akvarijum  Vaš Sajt  Pirane  Vaš Sajt  Vaš Sajt 




eXTReMe Tracker
Powered by Akvaristika
rss
Creative Commons License