Akvaristika forum
Pretraga • Pravilnik • Album • Profil • Proveri privatne poruke • Lista članova • Registruj se Uloguj se
 akvarijum.org • Baza biljaka • Slike • Tekstovi • Video • Kalkulator • Kontakt • Marketing
 Indetifikacija biljke i presađivanje Pogledaj sledeću temu
Pogledaj prethodnu temu
Napiši novu temuOdgovori na poruku
Objavi na Facebook
Autor Poruka
Drazen
Akvarista



Registrovan: 03 Jun 2011
Poruke: 187
Lokacija: Sarajevo

PorukaPoslao: Čet Jan 17, 2013 11:17 pm Snimi Poruku Odgovoriti sa citatomNazad na vrh

Strašno sam slab sa znanjem o biljkama pa vas molim za pomoć. Potrebna mi je indetifikacija biljke kao i način kako da je presadim, jer počinje da izlazi iz akvarijuma. Pod ti podrazumijevam iznad površine vode.
Image
Image
Hvala!
Pogledaj profil korisnikaPošalji privatnu porukuPošalji emailMSN Messenger
AquaShop
Sponzor






PorukaPoslao: Čet Jan 17, 2013 11:17 pm Snimi Poruku Nazad na vrh

boomiri
Akvarista



Registrovan: 18 Jul 2012
Poruke: 178
Lokacija: Sremska Mitrovica

PorukaPoslao: Čet Jan 17, 2013 11:24 pm Snimi Poruku Odgovoriti sa citatomNazad na vrh

http://www.akvarijum.org/baza_.....folia.html

nadam se da nisam pogresio u identifikaciji, u svakom slucaju razmnozavanje ti je usto, secnes gde hoces i ubodes u podlogu
Pogledaj profil korisnikaPošalji privatnu poruku
Blue
Urednik
Urednik



Registrovan: 21 Jul 2009
Poruke: 2756
Lokacija: Beograd

PorukaPoslao: Čet Jan 17, 2013 11:25 pm Snimi Poruku Odgovoriti sa citatomNazad na vrh

Pogresio si. Smile
Ajmo dalje... Smile
Pogledaj profil korisnikaPošalji privatnu poruku
boomiri
Akvarista



Registrovan: 18 Jul 2012
Poruke: 178
Lokacija: Sremska Mitrovica

PorukaPoslao: Čet Jan 17, 2013 11:39 pm Snimi Poruku Odgovoriti sa citatomNazad na vrh

uuups, ajd kazi mi onda koja je, sad me bas zanima, oko razmnozavanja nisam pogresio siguran sam
Pogledaj profil korisnikaPošalji privatnu poruku
vorens
Akvarista


Opomene: 1
Registrovan: 03 Apr 2012
Poruke: 438
Lokacija: Arandjelovac

PorukaPoslao: Pet Jan 18, 2013 1:06 am Snimi Poruku Odgovoriti sa citatomNazad na vrh

Pogostemon stellata

http://www.aquaticplantcentral......php?id=93
Pogledaj profil korisnikaPošalji privatnu poruku
Drazen
Akvarista



Registrovan: 03 Jun 2011
Poruke: 187
Lokacija: Sarajevo

PorukaPoslao: Pet Jan 18, 2013 9:10 am Snimi Poruku Odgovoriti sa citatomNazad na vrh

Hvala puno!!!
Pogledaj profil korisnikaPošalji privatnu porukuPošalji emailMSN Messenger
Prikaži poruke iz poslednjih:      
Napiši novu temuOdgovori na poruku
 Skoči na:   

Srodne Teme
Tema Autor Forum Odgovori Poslao
Nema novih poruka Neke crvene biljke nasdvoje Na poklon 0 Pet Dec 08, 2023 3:32 pm Pogledaj zadnje poruke
Nema novih poruka Biljke bez podloge sloboradov Akvarijumi 4 Sre Maj 03, 2023 1:59 pm Pogledaj zadnje poruke
Nema novih poruka Primio bih biljke na poklon Shark Na poklon 6 Čet Mar 30, 2023 12:36 pm Pogledaj zadnje poruke
Nema novih poruka Poklanjam ribice i biljke Mladen82 Na poklon 1 Ned Jan 08, 2023 1:38 pm Pogledaj zadnje poruke
Nema novih poruka biljke na poklon Mladen68 Na poklon 0 Ned Nov 27, 2022 3:29 pm Pogledaj zadnje poruke

Linkovi: MyCity  Moj biljni akvarijum  Vaš Sajt  Pirane  Vaš Sajt  Vaš Sajt 




eXTReMe Tracker
Powered by Akvaristika
rss
Creative Commons License