Akvaristika forum
Pretraga • Pravilnik • Album • Profil • Proveri privatne poruke • Lista članova • Registruj se Uloguj se
 akvarijum.org • Baza biljaka • Slike • Tekstovi • Video • Kalkulator • Kontakt • Marketing
 mrest Corydoras paleatus Pogledaj sledeću temu
Pogledaj prethodnu temu
Napiši novu temuOdgovori na poruku
Objavi na Facebook
Autor Poruka
gagi007
Akvarista



Registrovan: 08 Feb 2011
Poruke: 128
Lokacija: kljajicevo

PorukaPoslao: Sub Jan 19, 2013 5:13 pm Snimi Poruku Odgovoriti sa citatomNazad na vrh

pre dva dana sam stavio korije u poseban akvarijum da ih mrestim pa mi treba pomoc da ih izmrestim cito sam dosta o njima pa da vidimo dal ce uspeti evo par slika kao sam namestio akvarijum za njihov mrest ako ima nekih grski da ih ispravim posto ih nisam nikad mrestio
Image
Image
Image
Image
Image
Image
Pogledaj profil korisnikaPošalji privatnu poruku
AquaShop
Sponzor






PorukaPoslao: Sub Jan 19, 2013 5:13 pm Snimi Poruku Nazad na vrh

Bojan
Vlasnik
Vlasnik



Registrovan: 25 Feb 2009
Poruke: 6720
Lokacija: Novi Sad

PorukaPoslao: Sub Jan 19, 2013 8:56 pm Snimi Poruku Odgovoriti sa citatomNazad na vrh

Vidi se da su zenke pune ikre tako da ce biti mresta.
Koji je odnos muzjaka i zenki?
Pogledaj profil korisnikaPošalji privatnu porukuPošalji emailPoseti sajt autora
gagi007
Akvarista



Registrovan: 08 Feb 2011
Poruke: 128
Lokacija: kljajicevo

PorukaPoslao: Sub Jan 19, 2013 11:13 pm Snimi Poruku Odgovoriti sa citatomNazad na vrh

pa da bas im je stomak pun sad cemo videti sta ce biti sutra cu im izvuci jednu trecinu vode i malo smanjiti ishranu a odnos je 4 zenke i 4 muzjaka
Pogledaj profil korisnikaPošalji privatnu poruku
teletec
Akvarista



Registrovan: 20 Jan 2012
Poruke: 65
Lokacija: Loznica

PorukaPoslao: Ned Jan 20, 2013 1:10 am Snimi Poruku Odgovoriti sa citatomNazad na vrh

Zdravo.
Ne znam dali si trebao sastaviti sve zajedno,negde sam procitao da ide jedna zenka i tri muzjaka.
Sacekajmo odgovore i drugih akvarista.
Pogledaj profil korisnikaPošalji privatnu porukuPošalji emailYahoo Messenger
chikavili
Koristan akvarista



Registrovan: 10 Sep 2012
Poruke: 2151
Lokacija: Zemun/Novi Beograd

PorukaPoslao: Ned Jan 20, 2013 1:21 am Snimi Poruku Odgovoriti sa citatomNazad na vrh

Jesi li im spustio temperaturu?
Pogledaj profil korisnikaPošalji privatnu poruku
gagi007
Akvarista



Registrovan: 08 Feb 2011
Poruke: 128
Lokacija: kljajicevo

PorukaPoslao: Ned Jan 20, 2013 1:34 am Snimi Poruku Odgovoriti sa citatomNazad na vrh

jedan stari akvarista mi je rekao samo ti njih stavi sve zajedno oni ce to odraditi nemas ti problema pa sam tako odradio jer ih on ima bas dosta sad neznam ja ih sad prvi put mrestim temperatura je 20 stepeni mislim da je to ok jer vole hladniju vodu
Pogledaj profil korisnikaPošalji privatnu poruku
ghoust86
Slučajni Prolaznik



Registrovan: 12 Nov 2012
Poruke: 9
Lokacija: sevojno

PorukaPoslao: Pon Jan 28, 2013 5:21 pm Snimi Poruku Odgovoriti sa citatomNazad na vrh

na koliko stepeni se najbolje mreste i na koliko treba podici kad bace ikru?
Pogledaj profil korisnikaPošalji privatnu poruku
chikavili
Koristan akvarista



Registrovan: 10 Sep 2012
Poruke: 2151
Lokacija: Zemun/Novi Beograd

PorukaPoslao: Pon Jan 28, 2013 5:37 pm Snimi Poruku Odgovoriti sa citatomNazad na vrh

Niza temperatura inicira mrest (posto se u prirodi mreste kada zahladni). Posle toga se moze vratiti temperatura na normalu (postepeno)
Pogledaj profil korisnikaPošalji privatnu poruku
chikavili
Koristan akvarista



Registrovan: 10 Sep 2012
Poruke: 2151
Lokacija: Zemun/Novi Beograd

PorukaPoslao: Pon Jan 28, 2013 5:41 pm Snimi Poruku Odgovoriti sa citatomNazad na vrh

Uostalom, ima zalepljena tema sa svim informacijama i savetima: http://www.akvarijum.org/forum.....11301.html
Pogledaj profil korisnikaPošalji privatnu poruku
gagi007
Akvarista



Registrovan: 08 Feb 2011
Poruke: 128
Lokacija: kljajicevo

PorukaPoslao: Čet Feb 07, 2013 5:56 pm Snimi Poruku Odgovoriti sa citatomNazad na vrh

mrest je uspeo ima oko 10 malih za sad e sad sa cim da ih hranim jer mikro crve nema sa cim bih mogao da ih hranim umesto toga da li bi moglo malo spiuline da im dam
Pogledaj profil korisnikaPošalji privatnu poruku
Prikaži poruke iz poslednjih:      
Napiši novu temuOdgovori na poruku
 Skoči na:   

Srodne Teme
Tema Autor Forum Odgovori Poslao
Nema novih poruka Mrest black moly Ivana Brkovic Razmnožavanje 3 Čet Nov 25, 2021 1:44 pm Pogledaj zadnje poruke
Nema novih poruka coridoras paleatus nikola791 Bolest 0 Sub Maj 01, 2021 4:35 pm Pogledaj zadnje poruke
Nema novih poruka Mrest trihogastera, mrest skalara angelfishinheaven Razmnožavanje 0 Ned Jan 31, 2021 3:11 am Pogledaj zadnje poruke
Nema novih poruka Skalar florida i zlatni skalar? Povol... angelfishinheaven Ribe 12 Pet Jan 29, 2021 11:25 pm Pogledaj zadnje poruke
Nema novih poruka Mrest borca Petric Nikola Razmnožavanje 1 Pon Dec 21, 2020 5:18 am Pogledaj zadnje poruke

Linkovi: MyCity  Moj biljni akvarijum  Vaš Sajt  Pirane  Vaš Sajt  Vaš Sajt 




eXTReMe Tracker
Powered by Akvaristika
rss
Creative Commons License