Akvaristika forum
Pretraga • Pravilnik • Album • Profil • Proveri privatne poruke • Lista članova • Registruj se Uloguj se
 akvarijum.org • Baza biljaka • Slike • Tekstovi • Video • Kalkulator • Kontakt • Marketing
 crni kamenje Pogledaj sledeću temu
Pogledaj prethodnu temu
Napiši novu temuOdgovori na poruku
Objavi na Facebook
Autor Poruka
gotika
Akvarista



Registrovan: 14 Feb 2012
Poruke: 887
Lokacija: zemun

PorukaPoslao: Čet Dec 13, 2012 10:05 pm Snimi Poruku Odgovoriti sa citatomNazad na vrh

kao sto pise u naslovu !kamenje koje imam duze vremeu akvarijumu <izvinjavam>pocelo je da crni sa donje strane do podloge !sto se tice podloge nju cini zemlja za cvece<carobna> pa mrezica za komarce pa sitan sljunak !sve je bilo u redu do skora a onda sam morao da pocupam neke biljke i podloga se malo podigla kao da je zemlja pocela da izbija kroz sljunak !kamenje je pocelo da crni !zanima me od cega sta je u pitanju?ribice kozice i ostali zivi svet su fala bogu uredu !
Pogledaj profil korisnikaPošalji privatnu poruku
AquaShop
Sponzor






PorukaPoslao: Čet Dec 13, 2012 10:05 pm Snimi Poruku Nazad na vrh

dimisd
Akvarista



Registrovan: 20 Dec 2012
Poruke: 23

PorukaPoslao: Pon Jan 14, 2013 9:34 pm Snimi Poruku Odgovoriti sa citatomNazad na vrh

to se i meni desavalo,samo sto ja nisam imao zemlju,obican kvarcni pesak,i kamenje nase domace i par stena sa mora crvene boje,kada okrenem kamen dno kamena je crno i kao slina da je na njega,tako dodje ljigavo....jamislimda je od svetla...jer je nemoguce da je od peska iliblata
Pogledaj profil korisnikaPošalji privatnu poruku
flopsky
Akvarista



Registrovan: 28 Okt 2012
Poruke: 191
Lokacija: Pirot

PorukaPoslao: Pon Jan 21, 2013 8:48 pm Snimi Poruku Odgovoriti sa citatomNazad na vrh

crno, masno i ljigavo-ja bi rekao alge
Pogledaj profil korisnikaPošalji privatnu poruku
gotika
Akvarista



Registrovan: 14 Feb 2012
Poruke: 887
Lokacija: zemun

PorukaPoslao: Uto Jan 22, 2013 9:18 am Snimi Poruku Odgovoriti sa citatomNazad na vrh

i ja sa sam mislio ali nije posto me je nerviralo oprao sam ceo akvarijum stavio osmokot mesto zemlje naravno ponovo isciklirao akvarijum i sad je sve ok !znaci sve je ostalo isto u akvarijumu sem zemlje sad cak i oni delovi kamenja koji su bili crni vise nisu !pa sam zato pitao ljude koji se bolje razumu od mene u cemu je problem ?
Pogledaj profil korisnikaPošalji privatnu poruku
flopsky
Akvarista



Registrovan: 28 Okt 2012
Poruke: 191
Lokacija: Pirot

PorukaPoslao: Uto Jan 22, 2013 11:27 am Snimi Poruku Odgovoriti sa citatomNazad na vrh

ja mislim da su alge one crne, drugo mi ne pada na pamet sta bi moglo da bude
Pogledaj profil korisnikaPošalji privatnu poruku
Prikaži poruke iz poslednjih:      
Napiši novu temuOdgovori na poruku
 Skoči na:   

Srodne Teme
Tema Autor Forum Odgovori Poslao
Nema novih poruka Art pro crni kamen WoodyAllen Ponuda 0 Pet Avg 26, 2022 7:48 pm Pogledaj zadnje poruke
Nema novih poruka Black Moly Crni i Zuti, stari par meseci sstanko78 Na poklon 2 Pet Jun 04, 2021 11:51 am Pogledaj zadnje poruke
Nema novih poruka Ljubitelji puzeva - crni Malezijci + ... Suncokret Na poklon 1 Sub Jul 25, 2020 2:45 pm Pogledaj zadnje poruke
Nema novih poruka Kamenje za akvarijum - DA ili NE ? uki01 Podloga 7 Uto Feb 04, 2020 11:10 pm Pogledaj zadnje poruke
Nema novih poruka Skejpersko kamenje HORUS Akvarijumi 1 Ned Nov 03, 2019 10:03 pm Pogledaj zadnje poruke

Linkovi: MyCity  Moj biljni akvarijum  Vaš Sajt  Pirane  Vaš Sajt  Vaš Sajt 




eXTReMe Tracker
Powered by Akvaristika
rss
Creative Commons License