Akvaristika forum
Pretraga • Pravilnik • Album • Profil • Proveri privatne poruke • Lista članova • Registruj se Uloguj se
 akvarijum.org • Baza biljaka • Slike • Tekstovi • Video • Kalkulator • Kontakt • Marketing
 pomoć oko kamufliranja grejača Pogledaj sledeću temu
Pogledaj prethodnu temu
Napiši novu temuOdgovori na poruku
Objavi na Facebook
Autor Poruka
kristinah
Akvarista



Registrovan: 28 Okt 2012
Poruke: 38
Lokacija: Novi Sad, Kisač

PorukaPoslao: Uto Jan 22, 2013 6:18 pm Snimi Poruku Odgovoriti sa citatomNazad na vrh

Imam jednu molbu za maštovite i iskusne (sad će vama svašta pasti na pamet, ali ipak je ovde reč o akvaristici). Naime, stavila sam u funkciju mali akvarijum od 10 litara i u njemu se trenutno nalaze bebice. Problem mi pravi grejač (koji mi bode oči zbog šarenila). Imate li neke ideje kako da ga zamaskiram a da pri tome vrši svoju funkciju?
Image
Pogledaj profil korisnikaPošalji privatnu poruku
AquaShop
Sponzor






PorukaPoslao: Uto Jan 22, 2013 6:18 pm Snimi Poruku Nazad na vrh

reventon
Akvarista



Registrovan: 03 Jun 2012
Poruke: 2004
Lokacija: Beograd, Banovo Brdo

PorukaPoslao: Uto Jan 22, 2013 6:21 pm Snimi Poruku Odgovoriti sa citatomNazad na vrh

Zasadis biljke ispred njega, ili stavis neko drvo ili kamen... Nema drugog nacina. Moze i da se stavi u stakleni filter, naravno, ali tesko da akvarijum od 10l ima stakleni filter Wink.
Pogledaj profil korisnikaPošalji privatnu poruku
nesha barajevac
Urednik
Urednik



Registrovan: 20 Sep 2012
Poruke: 1731
Lokacija: Novi Zeland

PorukaPoslao: Uto Jan 22, 2013 6:28 pm Snimi Poruku Odgovoriti sa citatomNazad na vrh

maštoviti sigurno jesmo, a iskustvo varira. Ja bi ga stavio uspravno ako može da stane, skroz desno i onda neke biljčice ispred. Lep ti je akvarijumčić, samo ta pozadina...
Pogledaj profil korisnikaPošalji privatnu poruku
kristinah
Akvarista



Registrovan: 28 Okt 2012
Poruke: 38
Lokacija: Novi Sad, Kisač

PorukaPoslao: Uto Jan 22, 2013 6:31 pm Snimi Poruku Odgovoriti sa citatomNazad na vrh

Od staklenog filtera ništa, a za biljke - to mi izgleda jedino preostaje... Samo će biti iza njih dosta prostora pošto mi je nekako veliki i nezgrapan ovaj grejač. Dosta daleko dodje od zadnjeg stakla. Sad šta je - tu je. Samo da je ribicama lepo, toplo.
Pogledaj profil korisnikaPošalji privatnu poruku
kristinah
Akvarista



Registrovan: 28 Okt 2012
Poruke: 38
Lokacija: Novi Sad, Kisač

PorukaPoslao: Uto Jan 22, 2013 6:34 pm Snimi Poruku Odgovoriti sa citatomNazad na vrh

Uspravno ne može da stane. Fali mu 1 cm Sad a nakoso ne znam, na kutiji je nacrtano da ne sme... (ja u životu ne bih kupila ovakav ali eto, moj muž me často a poklonu se u zube ne gleda)
Pogledaj profil korisnikaPošalji privatnu poruku
kristinah
Akvarista



Registrovan: 28 Okt 2012
Poruke: 38
Lokacija: Novi Sad, Kisač

PorukaPoslao: Uto Jan 22, 2013 6:38 pm Snimi Poruku Odgovoriti sa citatomNazad na vrh

Sad još jedno pitanje: da li bi mogla mahovina oko onog gornjeg dela (odnosno desno), gde nije grejna površina? Tamo je šareni papir u njemu i stvarno baš ružno izgleda.
Pogledaj profil korisnikaPošalji privatnu poruku
nesha barajevac
Urednik
Urednik



Registrovan: 20 Sep 2012
Poruke: 1731
Lokacija: Novi Zeland

PorukaPoslao: Uto Jan 22, 2013 6:40 pm Snimi Poruku Odgovoriti sa citatomNazad na vrh

eh kada bi mene moja gospođa tako častila...
Pogledaj profil korisnikaPošalji privatnu poruku
nesha barajevac
Urednik
Urednik



Registrovan: 20 Sep 2012
Poruke: 1731
Lokacija: Novi Zeland

PorukaPoslao: Uto Jan 22, 2013 6:55 pm Snimi Poruku Odgovoriti sa citatomNazad na vrh

Mislim da može mahovina, ne verujem da će da mu smeta
Pogledaj profil korisnikaPošalji privatnu poruku
Fiber
Urednik
Urednik



Registrovan: 21 Avg 2011
Poruke: 1272
Lokacija: Beograd, Vozdovac

PorukaPoslao: Uto Jan 22, 2013 7:03 pm Snimi Poruku Odgovoriti sa citatomNazad na vrh

Uvezi mahovinu, grejacu nece sigurno smetati, samo sto neces videti na koliko je namesten da greje. Wink
Pogledaj profil korisnikaPošalji privatnu poruku
kristinah
Akvarista



Registrovan: 28 Okt 2012
Poruke: 38
Lokacija: Novi Sad, Kisač

PorukaPoslao: Uto Jan 22, 2013 7:15 pm Snimi Poruku Odgovoriti sa citatomNazad na vrh

Ok. Hvala. Već je provereno - drži na 25 stepeni tako da ću pokušati sa mahovinom.
Pogledaj profil korisnikaPošalji privatnu poruku
Prikaži poruke iz poslednjih:      
Napiši novu temuOdgovori na poruku
 Skoči na:   

Srodne Teme
Tema Autor Forum Odgovori Poslao
Nema novih poruka Praćenje od početka uz pomoć tropica ... sallediznilend Početak u akvaristici 0 Pon Feb 14, 2022 8:55 pm Pogledaj zadnje poruke
Nema novih poruka Pomoć oko novog akvarijuma Zmaj Početak u akvaristici 0 Čet Apr 08, 2021 9:18 pm Pogledaj zadnje poruke
Nema novih poruka Molim za pomoć Biljana_bilja Početak u akvaristici 9 Ned Nov 15, 2020 3:11 pm Pogledaj zadnje poruke
Nema novih poruka Pomoć oko redanja materijala - Atman ... obarhar Filteri i pumpe 3 Sre Okt 28, 2020 11:32 am Pogledaj zadnje poruke
Nema novih poruka branem pomoć oko algi branem Akvarijumi 17 Uto Sep 08, 2020 8:38 am Pogledaj zadnje poruke

Linkovi: MyCity  Moj biljni akvarijum  Vaš Sajt  Pirane  Vaš Sajt  Vaš Sajt 




eXTReMe Tracker
Powered by Akvaristika
rss
Creative Commons License