Akvaristika forum
Pretraga • Pravilnik • Album • Profil • Proveri privatne poruke • Lista članova • Registruj se Uloguj se
 akvarijum.org • Baza biljaka • Slike • Tekstovi • Video • Kalkulator • Kontakt • Marketing
 Prva mladj :D Pogledaj sledeću temu
Pogledaj prethodnu temu
Napiši novu temu
Objavi na Facebook
Autor Poruka
uros
Akvarista



Registrovan: 25 Jan 2012
Poruke: 127
Lokacija: aleksinac

PorukaPoslao: Sub Jan 19, 2013 7:32 pm Snimi Poruku Odgovoriti sa citatomNazad na vrh

Gupika mi je okotila 14 malih zasada su svi zivi josu u kotilici sutra cu da ih prebacim u mali akvarijum pa me interesu je sledece:
-Kolika treba biti temperatura u akvarijumu za mladj
-Koliko dana ne treba da ih hranim
Hvala unapred Very Happy
Pogledaj profil korisnikaPošalji privatnu poruku
AquaShop
Sponzor






PorukaPoslao: Sub Jan 19, 2013 7:32 pm Snimi Poruku Nazad na vrh

flopsky
Akvarista



Registrovan: 28 Okt 2012
Poruke: 191
Lokacija: Pirot

PorukaPoslao: Sub Jan 19, 2013 7:36 pm Snimi Poruku Odgovoriti sa citatomNazad na vrh

ista kao i za odrasle gupi, hranu mislim da mozes onu kojom hranis odrasle samo je maksimalno usitni
Pogledaj profil korisnikaPošalji privatnu poruku
uros
Akvarista



Registrovan: 25 Jan 2012
Poruke: 127
Lokacija: aleksinac

PorukaPoslao: Ned Jan 20, 2013 8:39 pm Snimi Poruku Odgovoriti sa citatomNazad na vrh

flopsky hvala ti
Pogledaj profil korisnikaPošalji privatnu poruku
uros
Akvarista



Registrovan: 25 Jan 2012
Poruke: 127
Lokacija: aleksinac

PorukaPoslao: Sre Jan 23, 2013 7:57 pm Snimi Poruku Odgovoriti sa citatomNazad na vrh

Iskoristio bih ovu temu da pitam da li mogu da ubacim coridorasa u akvarijumu gde mi je mladj plasim se da ne usisa neku ribicu na dnu
Pogledaj profil korisnikaPošalji privatnu poruku
flopsky
Akvarista



Registrovan: 28 Okt 2012
Poruke: 191
Lokacija: Pirot

PorukaPoslao: Sre Jan 23, 2013 8:20 pm Snimi Poruku Odgovoriti sa citatomNazad na vrh

kod mene se mladj gupike uvek kretala po povrsini, medju plutajucim biljem mada to je bilo odavno i ne secam se svega bas Very Happy tako da mislim da mozes, ukoliko neka ne zaluta na dno, mada ja imam ancistrusa i u tom aq jednu malu gupi od jedva mesec dana i nema nikakvih problema
Pogledaj profil korisnikaPošalji privatnu poruku
jovica
Urednik
Urednik



Registrovan: 13 Maj 2012
Poruke: 2547
Lokacija: Smederevo

PorukaPoslao: Sre Jan 23, 2013 10:32 pm Snimi Poruku Odgovoriti sa citatomNazad na vrh

Moje se kote u glavnom akvarijumu, kotilicu ne koristim, imam plutajuce bilje. Ima dosta malaca, pojedu po nekog odrasle gupi ali ih ostane dosta. Imam odrasle korije i ancistruse i nisam primetio neko posebno interesovanje za male, sem naravno ako bas nalete na njih kada padaju na dno u vidu loptice u trenutku kocenja. Mada licno nisam video da ih pojedu ili jure. Koriji imaju svoj bastenski posao okopavanja dna. Bice ih jos puno! Smile
Pogledaj profil korisnikaPošalji privatnu poruku
Bojan
Vlasnik
Vlasnik



Registrovan: 25 Feb 2009
Poruke: 6720
Lokacija: Novi Sad

PorukaPoslao: Sre Jan 23, 2013 10:40 pm Snimi Poruku Odgovoriti sa citatomNazad na vrh

uros ::
Iskoristio bih ovu temu da pitam da li mogu da ubacim coridorasa u akvarijumu gde mi je mladj plasim se da ne usisa neku ribicu na dnu


Nova tema druze, nova tema.
Pogledaj profil korisnikaPošalji privatnu porukuPošalji emailPoseti sajt autora
Prikaži poruke iz poslednjih:      
Napiši novu temu
 Skoči na:   

Srodne Teme
Tema Autor Forum Odgovori Poslao
Nema novih poruka Povrsinska skrama i mladj riba Baia Razmnožavanje 4 Čet Dec 03, 2020 7:19 pm Pogledaj zadnje poruke
Nema novih poruka Cime hraniti mladj nebojsar Razmnožavanje 10 Uto Maj 12, 2020 7:24 am Pogledaj zadnje poruke
Nema novih poruka Poklanjam mladj gupike dejan83 Arhiva Malih Oglasa 1 Uto Maj 09, 2017 10:25 am Pogledaj zadnje poruke
Nema novih poruka Mladj Kribenzisa Baia Arhiva Malih Oglasa 4 Uto Mar 28, 2017 4:30 pm Pogledaj zadnje poruke
Nema novih poruka Gupi Mladj vulex Početak u akvaristici 5 Pet Jan 13, 2017 4:31 pm Pogledaj zadnje poruke

Linkovi: MyCity  Moj biljni akvarijum  Vaš Sajt  Pirane  Vaš Sajt  Vaš Sajt 




eXTReMe Tracker
Powered by Akvaristika
rss
Creative Commons License