Akvaristika forum
Pretraga • Pravilnik • Album • Profil • Proveri privatne poruke • Lista članova • Registruj se Uloguj se
 akvarijum.org • Baza biljaka • Slike • Tekstovi • Video • Kalkulator • Kontakt • Marketing
 misljenja, predlozi, sugestije... Pogledaj sledeću temu
Pogledaj prethodnu temu
Napiši novu temuOdgovori na poruku
Objavi na Facebook
Autor Poruka
valijant82
Akvarista



Registrovan: 09 Jan 2013
Poruke: 24
Lokacija: vranje

PorukaPoslao: Ned Jan 27, 2013 2:10 am Snimi Poruku Odgovoriti sa citatomNazad na vrh

Ovo je moj prvi akvarijum (za sad jedini u funkciji) hteo bih da cujem vasa misljenja o njemu.
Image
Image
Pogledaj profil korisnikaPošalji privatnu poruku
AquaShop
Sponzor






PorukaPoslao: Ned Jan 27, 2013 2:10 am Snimi Poruku Nazad na vrh

Stefan_NS
Akvarista



Registrovan: 12 Jan 2012
Poruke: 89
Lokacija: Novi Sad

PorukaPoslao: Ned Jan 27, 2013 2:22 am Snimi Poruku Odgovoriti sa citatomNazad na vrh

Napisi nesto detaljnije o tvom akvarijumu (dimenzije, filtracija, koje biljke imas, koje ribice....) Inace nije lose, interesantno Wink Predlog: stavi jednobojnu pozadinu i izbaci taj brodic Wink
Pogledaj profil korisnikaPošalji privatnu porukuMSN Messenger
reventon
Akvarista



Registrovan: 03 Jun 2012
Poruke: 2004
Lokacija: Beograd, Banovo Brdo

PorukaPoslao: Ned Jan 27, 2013 3:03 am Snimi Poruku Odgovoriti sa citatomNazad na vrh

Skoljke i klikeri takodje malo bodu oci.
Pogledaj profil korisnikaPošalji privatnu poruku
valijant82
Akvarista



Registrovan: 09 Jan 2013
Poruke: 24
Lokacija: vranje

PorukaPoslao: Ned Jan 27, 2013 9:28 am Snimi Poruku Odgovoriti sa citatomNazad na vrh

i brod i klikeri su zelje mojih sinova (ovo sam inace poceo zbog njih)
Pogledaj profil korisnikaPošalji privatnu poruku
HORUS
Koristan akvarista


Opomene: 2
Registrovan: 21 Avg 2012
Poruke: 2655
Lokacija: Bela Crkva

PorukaPoslao: Ned Jan 27, 2013 12:18 pm Snimi Poruku Odgovoriti sa citatomNazad na vrh

Sipaj vodu do crne trake. Školjke ne samo da bodu oči nego i povećavaju tvrdoću vode. Bojim se da si se poprilično nasukao sa brodićem i klikerima.
Pogledaj profil korisnikaPošalji privatnu poruku
chikavili
Koristan akvarista



Registrovan: 10 Sep 2012
Poruke: 2151
Lokacija: Zemun/Novi Beograd

PorukaPoslao: Ned Jan 27, 2013 12:34 pm Snimi Poruku Odgovoriti sa citatomNazad na vrh

Pa znas kako... tesko ce se uskladiti nasi predlozi i zelje tvojih klinaca. A klinci su ipak zakon Wink
Pogledaj profil korisnikaPošalji privatnu poruku
chikavili
Koristan akvarista



Registrovan: 10 Sep 2012
Poruke: 2151
Lokacija: Zemun/Novi Beograd

PorukaPoslao: Ned Jan 27, 2013 12:35 pm Snimi Poruku Odgovoriti sa citatomNazad na vrh

Jedino da pokusas da im prodas pricu o pokusaju ozivljavanja dela prirode i tako eliminises sve sto nije deo prirode Smile
Pogledaj profil korisnikaPošalji privatnu poruku
HORUS
Koristan akvarista


Opomene: 2
Registrovan: 21 Avg 2012
Poruke: 2655
Lokacija: Bela Crkva

PorukaPoslao: Ned Jan 27, 2013 12:49 pm Snimi Poruku Odgovoriti sa citatomNazad na vrh

Ili, kupi još jedan manji akvarijum samo za njih. Inače, biće tu i gnjuraca, kovčega sa blagom, sirena... Smile
Pogledaj profil korisnikaPošalji privatnu poruku
valijant82
Akvarista



Registrovan: 09 Jan 2013
Poruke: 24
Lokacija: vranje

PorukaPoslao: Ned Jan 27, 2013 4:26 pm Snimi Poruku Odgovoriti sa citatomNazad na vrh

akvarijum je 60x30x30, spoljni dvokomorni filter (ne vidi se na slikama, neonka gro lux ali ne pise koliko vati (planiram da je menjam) sve ostalo sto imam vidi se na slikama.
Kome da prodam pricu? Klinci imaju 6 i 2 godine,cikavili dodji ti da probas da im objasnis nesto oko akvarijuma ja sam zadovoljan sto nemam gormita i mocnih rendzera unutra. Skoljke su moja krivica i resicu ih sto pre. Horuse akvarijuma imam na pretek ali sam u manjku sa mestom za postavljanje (ali radi se na tome)
Pogledaj profil korisnikaPošalji privatnu poruku
jovica
Urednik
Urednik



Registrovan: 13 Maj 2012
Poruke: 2547
Lokacija: Smederevo

PorukaPoslao: Ned Jan 27, 2013 5:52 pm Snimi Poruku Odgovoriti sa citatomNazad na vrh

Stav znaju deca sta je deo prirode u stanu? Smile Bice tu i sundjer Bob! Smile Bitno da su ribe zdrave, biljke rastu lepo, zakaci bar crnu pozadinu, pa kad deci dosadi, lako ces povaditi djindjuve! Smile
Pogledaj profil korisnikaPošalji privatnu poruku
reventon
Akvarista



Registrovan: 03 Jun 2012
Poruke: 2004
Lokacija: Beograd, Banovo Brdo

PorukaPoslao: Ned Jan 27, 2013 6:01 pm Snimi Poruku Odgovoriti sa citatomNazad na vrh

valijant82 ::
ja sam zadovoljan sto nemam gormita i mocnih rendzera unutra


winner
Pogledaj profil korisnikaPošalji privatnu poruku
VURDOK
Akvarista



Registrovan: 30 Jan 2012
Poruke: 275
Lokacija: Novi Beograd

PorukaPoslao: Ned Jan 27, 2013 10:20 pm Snimi Poruku Odgovoriti sa citatomNazad na vrh

Lepo se klikeri uklopili Very Happy ahahah
Pogledaj profil korisnikaPošalji privatnu porukuPoseti sajt autora
Prikaži poruke iz poslednjih:      
Napiši novu temuOdgovori na poruku
 Skoči na:   

Srodne Teme
Tema Autor Forum Odgovori Poslao
Nema novih poruka 175 litara - predlozi i ideje mekses Akvarijumi 10 Pon Jul 31, 2023 4:10 pm Pogledaj zadnje poruke
Nema novih poruka Predlozi za ribe DejanD Početak u akvaristici 6 Sub Feb 17, 2018 11:15 pm Pogledaj zadnje poruke
Nema novih poruka Novi akvarijum predlozi/saveti drdekzar Početak u akvaristici 9 Pet Feb 16, 2018 6:36 pm Pogledaj zadnje poruke
Nema novih poruka Nov akvarijum, misljenja iskusnih Greengo Početak u akvaristici 4 Čet Apr 06, 2017 1:26 am Pogledaj zadnje poruke
Nema novih poruka "Granicnik" za sljunak pred... Doksas Uradi Sam (DIY) 8 Pon Nov 23, 2015 4:31 pm Pogledaj zadnje poruke

Linkovi: MyCity  Moj biljni akvarijum  Vaš Sajt  Pirane  Vaš Sajt  Vaš Sajt 




eXTReMe Tracker
Powered by Akvaristika
rss
Creative Commons License