Akvaristika forum
Pretraga • Pravilnik • Album • Profil • Proveri privatne poruke • Lista članova • Registruj se Uloguj se
 akvarijum.org • Baza biljaka • Slike • Tekstovi • Video • Kalkulator • Kontakt • Marketing
 Anentome Helena Pogledaj sledeću temu
Pogledaj prethodnu temu
Napiši novu temuOdgovori na poruku
Objavi na Facebook
Autor Poruka
el_stupido
Akvarista



Registrovan: 05 Maj 2010
Poruke: 238
Lokacija: Novi Sad

PorukaPoslao: Pon Jun 07, 2010 10:31 pm Snimi Poruku Odgovoriti sa citatomNazad na vrh

evo kako to rade moji puzevi


Link


Poslednji izmenio Bojan dana Pon Mar 03, 2014 4:43 pm, izmenjeno ukupno 1 puta
Poslednji izmenio nikouro dana Sre Nov 21, 2012 11:09 pm, izmenjeno ukupno 1 puta
Pogledaj profil korisnikaPošalji privatnu porukuMSN MessengerICQ broj
AquaShop
Sponzor






PorukaPoslao: Pon Jun 07, 2010 10:31 pm Snimi Poruku Nazad na vrh

No 1
Akvarista



Registrovan: 17 Avg 2009
Poruke: 3517
Lokacija: Belgrade

PorukaPoslao: Pet Jul 02, 2010 8:22 am Snimi Poruku Odgovoriti sa citatomNazad na vrh

Ja sam kod mene nabavio povecu grupu helena, medjutim ,slabo nesto se penju po staklu biljkama , sve imam neki strah ,bojazan dal su zive. Po neka se vremenom pojavi da ide po podlozi. Sve puzice koje sam ubacio to primecujem ,ove barske kako da ih nazovem ,nisu vise u zivotu, dal ih helene jedu ne znam ali dosta praznih kucica ima po podlozi. Kakva su vasa iskustva?
Pogledaj profil korisnikaPošalji privatnu poruku
Nigros
Akvarista



Registrovan: 28 Feb 2010
Poruke: 1214
Lokacija: Novi Sad/Indjija

PorukaPoslao: Pet Jul 02, 2010 9:54 am Snimi Poruku Odgovoriti sa citatomNazad na vrh

One su kao malezijski, najvise vremena provode u podlozi.
Pazi da ti je akvarijum dobro zatvoren jer ti barski puzevi mogu da pobegnu iznad vode, a helene odu za njima i onda...
Pogledaj profil korisnikaPošalji privatnu porukuPoseti sajt autoraMSN Messenger
florida
Akvarista


Opomene: 1
Registrovan: 24 Jun 2010
Poruke: 51
Lokacija: novi beograd-ledine

PorukaPoslao: Pet Jul 02, 2010 4:06 pm Snimi Poruku Odgovoriti sa citatomNazad na vrh

imam ih i ja,helene se hrane drugim puzevima zato i imas prazne kucice od puzeva!!!
Pogledaj profil korisnikaPošalji privatnu poruku
bdojca
Akvarista



Registrovan: 16 Jul 2010
Poruke: 49
Lokacija: N. Beograd

PorukaPoslao: Sub Jul 17, 2010 3:45 am Snimi Poruku Odgovoriti sa citatomNazad na vrh

Ubacio sam skoro dve Helene u akvarijum, ispostavilo se da su zenke posto dosta lezu jaja. Nisam prebrojao ali siguran sam da ih je preko 20. Da li ce se iz svih formirati odrasla jedinka ili je varijanta, ko prezivi, pricace?
Jos jedno pitanjce, danas sam dodao oko 10 malezijskih, da li sam im vec presudio ili mogu da naprave populaciju?
Pogledaj profil korisnikaPošalji privatnu poruku
Blue
Urednik
Urednik



Registrovan: 21 Jul 2009
Poruke: 2756
Lokacija: Beograd

PorukaPoslao: Sub Jul 17, 2010 8:45 am Snimi Poruku Odgovoriti sa citatomNazad na vrh

Trebaju ti muzjak i zenka za uspesno prosirenje populacije, nisu hermafroditi.
Sto se tice malezijskih, mozda imaju sanse, obzirom da imas 2 helene, mada, zavisi koliko budu bili brzi Smile Prati malo sta se desava, pa podeli iskustva ovde.
Pogledaj profil korisnikaPošalji privatnu poruku
bdojca
Akvarista



Registrovan: 16 Jul 2010
Poruke: 49
Lokacija: N. Beograd

PorukaPoslao: Sub Jul 17, 2010 2:13 pm Snimi Poruku Odgovoriti sa citatomNazad na vrh

To mi i jeste problem sa Helenama, da ne dobijem vrtic! Akvarijum je od 50l, mislim da su dve dovoljne, mozda jos par ako malezijski odrade dobro svoj... posao:) . Naravno, saljem zapazanja...
Pogledaj profil korisnikaPošalji privatnu poruku
No 1
Akvarista



Registrovan: 17 Avg 2009
Poruke: 3517
Lokacija: Belgrade

PorukaPoslao: Sre Avg 04, 2010 9:45 pm Snimi Poruku Odgovoriti sa citatomNazad na vrh

Evo slika malo mojih Helena...

Image

Image

Image
Pogledaj profil korisnikaPošalji privatnu poruku
miroslavyus
Akvarista



Registrovan: 28 Jan 2010
Poruke: 89
Lokacija: Novi Sad

PorukaPoslao: Sre Avg 04, 2010 11:00 pm Snimi Poruku Odgovoriti sa citatomNazad na vrh

Gde bih mogao da nabavim u novom sadu ove puzeve ???
Pogledaj profil korisnikaPošalji privatnu porukuMSN Messenger
bdojca
Akvarista



Registrovan: 16 Jul 2010
Poruke: 49
Lokacija: N. Beograd

PorukaPoslao: Čet Avg 05, 2010 12:49 am Snimi Poruku Odgovoriti sa citatomNazad na vrh

Pre 20 dana sam ubacio oko 15 malezijskih na 2 Helene. Vidjam samo jednog malez, a praznih kucica sam nasao 7-8. Ko god pita kako protiv puzeva, samo Helena.
Pogledaj profil korisnikaPošalji privatnu poruku
No 1
Akvarista



Registrovan: 17 Avg 2009
Poruke: 3517
Lokacija: Belgrade

PorukaPoslao: Pet Avg 20, 2010 11:09 pm Snimi Poruku Odgovoriti sa citatomNazad na vrh

Moram da Vam se pohvalim. Juce sam ugledao malu helenicu, ako mogu tako da je nazovem u akvarijumu. Bas sam se odusevio .Bila je nekih 1.5.mm odprilike, sreci nikad kraja. Pravo odusevljenje. Na zalost nisam mogao da je uslikam, veoma je mala.
Pogledaj profil korisnikaPošalji privatnu poruku
chicaan
Akvarista



Registrovan: 30 Maj 2010
Poruke: 400
Lokacija: Zemun, BGD

PorukaPoslao: Pet Avg 20, 2010 11:15 pm Snimi Poruku Odgovoriti sa citatomNazad na vrh

Ja sam prva u redu za podmladak(da se zna) Wink Svaka čast, uspele su da se razmnože cestitka
Pogledaj profil korisnikaPošalji privatnu porukuPošalji email
No 1
Akvarista



Registrovan: 17 Avg 2009
Poruke: 3517
Lokacija: Belgrade

PorukaPoslao: Pet Avg 20, 2010 11:29 pm Snimi Poruku Odgovoriti sa citatomNazad na vrh

Hvala, nisam napomenuo da u akvarijumu solidno ima jajasaca ,videcemo sta ce da bude u narednim mesecima.
Pogledaj profil korisnikaPošalji privatnu poruku
nikouro
Urednik
Urednik



Registrovan: 14 Feb 2010
Poruke: 6529
Lokacija: Beograd - Urosevac 19.12.1973g.

PorukaPoslao: Pet Avg 20, 2010 11:30 pm Snimi Poruku Odgovoriti sa citatomNazad na vrh

Bigi iza mene ....u red
Pogledaj profil korisnikaPošalji privatnu poruku
No 1
Akvarista



Registrovan: 17 Avg 2009
Poruke: 3517
Lokacija: Belgrade

PorukaPoslao: Pet Avg 20, 2010 11:32 pm Snimi Poruku Odgovoriti sa citatomNazad na vrh

Ako bog da sto se kaze da prezive i da ih ima ,za dz po redosledu prijavljivanja Bojan , a za Nikourououa i Big Mamu ne mogu da se setim Bre ko je bio pre ,stvarno..hahhaha.
Pogledaj profil korisnikaPošalji privatnu poruku
Prikaži poruke iz poslednjih:      
Napiši novu temuOdgovori na poruku
 Skoči na:   

Srodne Teme
Tema Autor Forum Odgovori Poslao
Nema novih poruka Poklanjam nekoliko malih Helena puzeva UrosB Na poklon 0 Sre Jul 28, 2021 2:25 pm Pogledaj zadnje poruke
Nema novih poruka Puzevi Helena i Amazonac (jabucar) sa... Spavalica13 Razmnožavanje 5 Sre Apr 22, 2020 1:09 am Pogledaj zadnje poruke
Nema novih poruka puž Helena chaosad Arhiva Malih Oglasa 1 Čet Feb 27, 2020 3:03 pm Pogledaj zadnje poruke
Nema novih poruka Helena puzevi nikouro Arhiva Malih Oglasa 3 Sre Dec 12, 2018 3:51 pm Pogledaj zadnje poruke
Nema novih poruka Clea Helena i Malezijski puzevi. Skybuffalo Arhiva Malih Oglasa 0 Pon Apr 23, 2018 12:08 pm Pogledaj zadnje poruke

Linkovi: MyCity  Moj biljni akvarijum  Vaš Sajt  Pirane  Vaš Sajt  Vaš Sajt 




eXTReMe Tracker
Powered by Akvaristika
rss
Creative Commons License