Akvaristika forum
Pretraga • Pravilnik • Album • Profil • Proveri privatne poruke • Lista članova • Registruj se Uloguj se
 akvarijum.org • Baza biljaka • Slike • Tekstovi • Video • Kalkulator • Kontakt • Marketing
 neonka Pogledaj sledeću temu
Pogledaj prethodnu temu
Napiši novu temuOdgovori na poruku
Objavi na Facebook
Autor Poruka
miroslavyus
Akvarista



Registrovan: 28 Jan 2010
Poruke: 89
Lokacija: Novi Sad

PorukaPoslao: Uto Jun 29, 2010 8:54 pm Snimi Poruku Odgovoriti sa citatomNazad na vrh

Kupio sam juce 4 a danas jos 3 neonke i malo pre primetih da jednoj fali skoro pola donjeg dela zadnjeg peraja.Ivice tog dela peraja su bele kao da se nesto nahvatalo.

Dali imam razloga za brigu i ako imam sta joj moze biti i naravno kako da joj pomognem???

na zalost nemam fotoaparat da okacim sliku a sa telefonom kad uslikam jako slabo se vidi.
Pogledaj profil korisnikaPošalji privatnu porukuMSN Messenger
AquaShop
Sponzor






PorukaPoslao: Uto Jun 29, 2010 8:54 pm Snimi Poruku Nazad na vrh

deak
Urednik
Urednik



Registrovan: 13 Maj 2010
Poruke: 1533
Lokacija: Becej

PorukaPoslao: Uto Jun 29, 2010 9:58 pm Snimi Poruku Odgovoriti sa citatomNazad na vrh

Nego ovde ima dosta slika sa bolestima probaj da nadjes tu sliku koja najvise lici na tvoj problem
http://www.akvarijum.org/forum.....php?t=1660
posto ne mozes da stavis sliku.
Pogledaj profil korisnikaPošalji privatnu poruku
miroslavyus
Akvarista



Registrovan: 28 Jan 2010
Poruke: 89
Lokacija: Novi Sad

PorukaPoslao: Sre Jun 30, 2010 12:40 pm Snimi Poruku Odgovoriti sa citatomNazad na vrh

Pa gledao sam tu i najvise mi lici na neko gljivicno oboljenje ali nisam 100% siguran.
Pogledaj profil korisnikaPošalji privatnu porukuMSN Messenger
Juice_93fu
Akvarista



Registrovan: 30 Mar 2010
Poruke: 680
Lokacija: Uzice

PorukaPoslao: Sre Jun 30, 2010 1:36 pm Snimi Poruku Odgovoriti sa citatomNazad na vrh

Za pocetak je odvoji u karantin, a neko ko vise zna o ovoj bolesti ce ti dati savet.
Pogledaj profil korisnikaPošalji privatnu porukuPošalji email
miroslavyus
Akvarista



Registrovan: 28 Jan 2010
Poruke: 89
Lokacija: Novi Sad

PorukaPoslao: Sre Jun 30, 2010 2:20 pm Snimi Poruku Odgovoriti sa citatomNazad na vrh

to sam uradio odma i posmatram da vidim oce li se siriti
Pogledaj profil korisnikaPošalji privatnu porukuMSN Messenger
Pinky3003
Akvarista



Registrovan: 06 Maj 2010
Poruke: 52
Lokacija: Zrenjanin

PorukaPoslao: Sre Jun 30, 2010 2:27 pm Snimi Poruku Odgovoriti sa citatomNazad na vrh

Najverovatnije da se radi o gljivicnom oboljenju. Ja ti preporucujem sera mycopur. Mozes da tretiras ceo akvarijum, ne moras da odvajas ribe al prati uputstvo pazljivo i temperaturu u akvarijumu pojacaj na 29C dok traje lecenje da bi bolest dostigla maximum da se ne bi teglilo vremenski i onda je dotuces potpuno.
Pogledaj profil korisnikaPošalji privatnu poruku
miroslavyus
Akvarista



Registrovan: 28 Jan 2010
Poruke: 89
Lokacija: Novi Sad

PorukaPoslao: Pet Jul 02, 2010 9:22 pm Snimi Poruku Odgovoriti sa citatomNazad na vrh

Ribica je prestala da jede nisam primetio da se bela fleka sirila i prestala je da sija tj izgubila je sjaj danas sam je nasao poluzuvu kako pluta u tegli i resio sam je muka
Pogledaj profil korisnikaPošalji privatnu porukuMSN Messenger
Prikaži poruke iz poslednjih:      
Napiši novu temuOdgovori na poruku
 Skoči na:   

Srodne Teme
Tema Autor Forum Odgovori Poslao
Nema novih poruka Rasveta led neonka 18w 60cm Malina Arhiva Malih Oglasa 0 Čet Jan 02, 2020 9:06 pm Pogledaj zadnje poruke
Nema novih poruka Neonka Spoooky Početak u akvaristici 4 Pon Okt 28, 2019 11:50 am Pogledaj zadnje poruke
Nema novih poruka Neonka bolesna Stefans Bolest 3 Ned Sep 29, 2019 8:15 am Pogledaj zadnje poruke
Nema novih poruka akcija kraljevska neonka gupi-pet svet Gupi & Pet Svet 0 Sub Jan 26, 2019 2:56 am Pogledaj zadnje poruke
Nema novih poruka akcija inesi-plava neonka gupi-pet svet Gupi & Pet Svet 0 Sub Jan 26, 2019 2:51 am Pogledaj zadnje poruke

Linkovi: MyCity  Moj biljni akvarijum  Vaš Sajt  Pirane  Vaš Sajt  Vaš Sajt 




eXTReMe Tracker
Powered by Akvaristika
rss
Creative Commons License