Akvaristika forum
Pretraga • Pravilnik • Album • Profil • Proveri privatne poruke • Lista članova • Registruj se Uloguj se
 akvarijum.org • Baza biljaka • Slike • Tekstovi • Video • Kalkulator • Kontakt • Marketing
 Bicikliziam! Pogledaj sledeću temu
Pogledaj prethodnu temu
Napiši novu temuOdgovori na poruku
Objavi na Facebook
Autor Poruka
pakonja
Akvarista



Registrovan: 31 Jan 2013
Poruke: 144
Lokacija: Vršac

PorukaPoslao: Ned Feb 03, 2013 10:02 pm Snimi Poruku Odgovoriti sa citatomNazad na vrh

Hahahha.... ti si se bas unakazio Very Happy Ja sam imao jedan jako smesan pad... zao mi je sto niko nije snimio... spustao sam se od kule i kod "slavise" sam isao pored crkvice a tamo su posipali pesak na stazi kuda obicno NIJE pesak vec je bila utabana zemlja... i posto sam dosta brzo isao cim sam u daljini video pesak ja na obe kocnice i to me je usporilo ali ne da stanem skroz... posto sam stigao vec do peska pustim ja prednju kocnicu i ponadam se da cu preci preko njega medjutim pesak je bio dublji i zarije mi se prednji tocak u pesak i samo me prebaci preko bajsa... Very Happy Sva sreca pa sam se "lepo" prizemljio a mogao sam i da zavrsim u provaliji sa desne strane Very Happy
Pogledaj profil korisnikaPošalji privatnu poruku
AquaShop
Sponzor






PorukaPoslao: Ned Feb 03, 2013 10:02 pm Snimi Poruku Nazad na vrh

jovica
Urednik
Urednik



Registrovan: 13 Maj 2012
Poruke: 2547
Lokacija: Smederevo

PorukaPoslao: Ned Feb 03, 2013 10:06 pm Snimi Poruku Odgovoriti sa citatomNazad na vrh

reventon ::
...negde iza vinograda...

Moze i neka grana vinove loze preko veze??? smeh
Pogledaj profil korisnikaPošalji privatnu poruku
pakonja
Akvarista



Registrovan: 31 Jan 2013
Poruke: 144
Lokacija: Vršac

PorukaPoslao: Ned Feb 03, 2013 10:10 pm Snimi Poruku Odgovoriti sa citatomNazad na vrh

Nije problem druze... Smile Posto sutra narucujem staklo za akvarijum danas sam se provozao da snimim situaciju po vinogradu i video sam da ima dosta cokota sa strane a nisam bio u cizmama te nisam hteo da se uprljam tako da cu ga uskoro opet postiti Very Happy

EDIT: BTW, ovde ima i nalaziste kvarcnog peska... tako da cu i njega da posetim... Very Happy


Poslednji izmenio pakonja dana Ned Feb 03, 2013 10:10 pm, izmenjeno ukupno 1 puta
Pogledaj profil korisnikaPošalji privatnu poruku
kaplarm
Akvarista



Registrovan: 05 Jul 2010
Poruke: 769
Lokacija: Smederevo

PorukaPoslao: Ned Feb 03, 2013 10:33 pm Snimi Poruku Odgovoriti sa citatomNazad na vrh

jovica ::
reventon ::
...negde iza vinograda...

Moze i neka grana vinove loze preko veze??? smeh


Sacekaj lepse vreme ima da naberem loze vola da ispecemo.
Pogledaj profil korisnikaPošalji privatnu poruku
mitra019
Akvarista



Registrovan: 11 Okt 2012
Poruke: 49
Lokacija: zajecar

PorukaPoslao: Ned Feb 03, 2013 10:49 pm Snimi Poruku Odgovoriti sa citatomNazad na vrh

moj najgluplji pad sa bajsa je bio kad sam na usponu hteo da ispadnem kavaljer, da pomognem curi da savlada brdo ja sam je uhvatio za rucicu da je malo povucem a ona pametnica u tom trenutku pusti obe rucice tako smo lepo pali da je ostalima trebalo pa bar 5 minuta da prestanu da se smeju. naravno da smo na povratku kuci isli peske
Pogledaj profil korisnikaPošalji privatnu poruku
Marko
Akvarista



Registrovan: 09 Mar 2009
Poruke: 159
Lokacija: Šimanovci

PorukaPoslao: Pon Feb 04, 2013 1:52 am Snimi Poruku Odgovoriti sa citatomNazad na vrh

Vidim ja da će ovde pasti neka kolektivna vožnja Very Happy
Pogledaj profil korisnikaPošalji privatnu porukuPoseti sajt autoraMSN Messenger
reventon
Akvarista



Registrovan: 03 Jun 2012
Poruke: 2004
Lokacija: Beograd, Banovo Brdo

PorukaPoslao: Pon Feb 04, 2013 1:54 am Snimi Poruku Odgovoriti sa citatomNazad na vrh

Ja bajs vadim iz karantina sredinom februara. Secate se osnovne skole? Ko izda celava mu keva Very Happy
Pogledaj profil korisnikaPošalji privatnu poruku
chikavili
Koristan akvarista



Registrovan: 10 Sep 2012
Poruke: 2151
Lokacija: Zemun/Novi Beograd

PorukaPoslao: Pon Feb 04, 2013 9:37 am Snimi Poruku Odgovoriti sa citatomNazad na vrh

Ma kakav karantin. Da ne moram na posao, danas bi ga vozio Smile
Pogledaj profil korisnikaPošalji privatnu poruku
pakonja
Akvarista



Registrovan: 31 Jan 2013
Poruke: 144
Lokacija: Vršac

PorukaPoslao: Pon Feb 04, 2013 10:23 am Snimi Poruku Odgovoriti sa citatomNazad na vrh

Moj bajs je isto u karantinu... vadim ga iz karantina tek tamo krajem februara ako bude lepse vreme... lepo je nauljen i spreman za pocetak sledece sezone... Smile Sto se mene tice bilo bi ok ako uspemo da se organizujemo pa odemo u neku voznju... Ako ste raspolozeni za Vrsac dobrodosli ste... samo bih zamolio da kolega Reventon pre nego sto dodje da osigura zivot jer postoji mogucnost da ce Vrsac biti koban po njega... ili da javimo ovdasnjim zelenima da poseku svo bodljikavo zbunje... Smile


Poslednji izmenio pakonja dana Pon Feb 04, 2013 10:26 am, izmenjeno ukupno 1 puta
Pogledaj profil korisnikaPošalji privatnu poruku
reventon
Akvarista



Registrovan: 03 Jun 2012
Poruke: 2004
Lokacija: Beograd, Banovo Brdo

PorukaPoslao: Pon Feb 04, 2013 12:24 pm Snimi Poruku Odgovoriti sa citatomNazad na vrh

Aaaa, ne ne... To je bilo kada sam bio mladji Very Happy
Sada bacim pogled pre nego sto se spustim.
Pogledaj profil korisnikaPošalji privatnu poruku
pakonja
Akvarista



Registrovan: 31 Jan 2013
Poruke: 144
Lokacija: Vršac

PorukaPoslao: Pon Feb 04, 2013 2:46 pm Snimi Poruku Odgovoriti sa citatomNazad na vrh

A sad si stariji pa te ce vid malo da te izda i onda.... odeeeee... Smile
Pogledaj profil korisnikaPošalji privatnu poruku
Marko
Akvarista



Registrovan: 09 Mar 2009
Poruke: 159
Lokacija: Šimanovci

PorukaPoslao: Pon Feb 04, 2013 5:18 pm Snimi Poruku Odgovoriti sa citatomNazad na vrh

Ja bajs u karantin ne stavljam i po snegu moze da se vozi, inače svaki dna do posla i nazad vozim nebitno da li pada kiša, sneg Smile
Pogledaj profil korisnikaPošalji privatnu porukuPoseti sajt autoraMSN Messenger
jovica
Urednik
Urednik



Registrovan: 13 Maj 2012
Poruke: 2547
Lokacija: Smederevo

PorukaPoslao: Pon Feb 04, 2013 6:30 pm Snimi Poruku Odgovoriti sa citatomNazad na vrh

kaplarm ::
jovica ::
reventon ::
...negde iza vinograda...

Moze i neka grana vinove loze preko veze??? smeh


Sacekaj lepse vreme ima da naberem loze vola da ispecemo.

Jos da nabavim ja jednog vola ovde po selu pa da okrecemo! smeh
Pogledaj profil korisnikaPošalji privatnu poruku
reventon
Akvarista



Registrovan: 03 Jun 2012
Poruke: 2004
Lokacija: Beograd, Banovo Brdo

PorukaPoslao: Pon Feb 04, 2013 7:54 pm Snimi Poruku Odgovoriti sa citatomNazad na vrh

A ne, do Smedereva jedino koletom (kolima)... Kada vidim onu nizbrdicu (u povratku uzbrdicu) na Smederevcu, posle skretanja za Zaklopacu, muka me 'vata Very Happy
Pogledaj profil korisnikaPošalji privatnu poruku
crvić
Akvarista



Registrovan: 14 Dec 2013
Poruke: 133
Lokacija: Inđija

PorukaPoslao: Pet Mar 14, 2014 8:55 pm Snimi Poruku Odgovoriti sa citatomNazad na vrh

Capriolo Cobra, odličan bicikl za male pare, vozim od Inđije pa do okolnih sela (Slankamen, Maradik, Jarkovci...). Sad kad je lepše vreme zapaliću za NS ili BG, čisto malo da švrćkam, pa da obiđem nečije akvarijume! Very Happy
Pogledaj profil korisnikaPošalji privatnu poruku
Prikaži poruke iz poslednjih:      
Napiši novu temuOdgovori na poruku
 Skoči na:   


Linkovi: MyCity  Moj biljni akvarijum  Vaš Sajt  Pirane  Vaš Sajt  Vaš Sajt 




eXTReMe Tracker
Powered by Akvaristika
rss
Creative Commons License