Akvaristika forum
Pretraga • Pravilnik • Album • Profil • Proveri privatne poruke • Lista članova • Registruj se Uloguj se
 akvarijum.org • Baza biljaka • Slike • Tekstovi • Video • Kalkulator • Kontakt • Marketing
 zuta voda Pogledaj sledeću temu
Pogledaj prethodnu temu
Napiši novu temuOdgovori na poruku
Objavi na Facebook
Autor Poruka
gypilover
Akvarista



Registrovan: 23 Jan 2013
Poruke: 38
Lokacija: Beograd

PorukaPoslao: Pet Feb 08, 2013 11:50 am Snimi Poruku Odgovoriti sa citatomNazad na vrh

pre neki dan sam ubacio za podloguzemlju za cvece uakvaijum,do sam nisam imao i cini mi se da mi je voda kao malo zuta :/.jel ima neko iskustva sa tim Smile?
Pogledaj profil korisnikaPošalji privatnu poruku
AquaShop
Sponzor






PorukaPoslao: Pet Feb 08, 2013 11:50 am Snimi Poruku Nazad na vrh

Zippy96
Akvarista



Registrovan: 20 Nov 2012
Poruke: 54
Lokacija: Beograd, Dobanovci

PorukaPoslao: Pet Feb 08, 2013 12:14 pm Snimi Poruku Odgovoriti sa citatomNazad na vrh

Jesi stavio mozda preko te zemlje mrezicu neku? imao sam ja isti taj problem...
Pogledaj profil korisnikaPošalji privatnu poruku
gypilover
Akvarista



Registrovan: 23 Jan 2013
Poruke: 38
Lokacija: Beograd

PorukaPoslao: Pet Feb 08, 2013 12:17 pm Snimi Poruku Odgovoriti sa citatomNazad na vrh

nisam prijatelju Sad
Pogledaj profil korisnikaPošalji privatnu poruku
Zippy96
Akvarista



Registrovan: 20 Nov 2012
Poruke: 54
Lokacija: Beograd, Dobanovci

PorukaPoslao: Pet Feb 08, 2013 12:22 pm Snimi Poruku Odgovoriti sa citatomNazad na vrh

hmm to je meni predstavljalo problem :/ kad stavis zemlju trebas preko da stavis neku mrezicu (ja sam stavio onu za komarce)...ali posto si verovatno menjao svu vodu treba joj malo vremena da se stabilizuje, da razvije neke korisne bakterije, tako da ti se mozda stabilizuje sama od sebe za nekih 2-3 meseca Smile
Pogledaj profil korisnikaPošalji privatnu poruku
VURDOK
Akvarista



Registrovan: 30 Jan 2012
Poruke: 275
Lokacija: Novi Beograd

PorukaPoslao: Pet Feb 08, 2013 12:44 pm Snimi Poruku Odgovoriti sa citatomNazad na vrh

ja mislim da si preterao sa kolicinom zemlje,menjaj vodu na par dana po 50% i bice sve ok
Pogledaj profil korisnikaPošalji privatnu porukuPoseti sajt autora
Zippy96
Akvarista



Registrovan: 20 Nov 2012
Poruke: 54
Lokacija: Beograd, Dobanovci

PorukaPoslao: Pet Feb 08, 2013 1:12 pm Snimi Poruku Odgovoriti sa citatomNazad na vrh

e da i to je moguce da si preterao sa zemljom...istu sam gresku bio napravio...Razz
Pogledaj profil korisnikaPošalji privatnu poruku
gypilover
Akvarista



Registrovan: 23 Jan 2013
Poruke: 38
Lokacija: Beograd

PorukaPoslao: Pet Feb 08, 2013 1:21 pm Snimi Poruku Odgovoriti sa citatomNazad na vrh

ahahhahahaha BIce da je to drugaru okpokusacu Wink
Pogledaj profil korisnikaPošalji privatnu poruku
sale_
Akvarista



Registrovan: 21 Nov 2010
Poruke: 230
Lokacija: kikinda

PorukaPoslao: Pet Feb 08, 2013 3:36 pm Snimi Poruku Odgovoriti sa citatomNazad na vrh

bez brige, sasvim normalna stvar. desava se ako zemlja ima dosta treseta u sebi koji bolji vodu. cesce izmene vode u prvih 2 meseca. gledaj to sa druge strane, to ce te naterati da redovno menjas vodu i udjes u rutinu.
Pogledaj profil korisnikaPošalji privatnu poruku
Prikaži poruke iz poslednjih:      
Napiši novu temuOdgovori na poruku
 Skoči na:   

Srodne Teme
Tema Autor Forum Odgovori Poslao
Nema novih poruka Bela mutna voda Maridza Početak u akvaristici 5 Uto Sep 12, 2023 12:06 am Pogledaj zadnje poruke
Nema novih poruka Voda Borca vuce ka povrsini EmEmily Bolest 3 Uto Jul 11, 2023 2:23 pm Pogledaj zadnje poruke
Nema novih poruka Mutna voda i ribe na povrsini Bagzi80 Početak u akvaristici 12 Sre Okt 27, 2021 2:39 pm Pogledaj zadnje poruke
Nema novih poruka Mutna voda Likan Početak u akvaristici 7 Pon Feb 15, 2021 2:03 pm Pogledaj zadnje poruke
Nema novih poruka Voda "Mutna, mlecna, prasnjava ... goran012 Početak u akvaristici 3 Uto Nov 03, 2020 5:24 pm Pogledaj zadnje poruke

Linkovi: MyCity  Moj biljni akvarijum  Vaš Sajt  Pirane  Vaš Sajt  Vaš Sajt 




eXTReMe Tracker
Powered by Akvaristika
rss
Creative Commons License