Akvaristika forum
Pretraga • Pravilnik • Album • Profil • Proveri privatne poruke • Lista članova • Registruj se Uloguj se
 akvarijum.org • Baza biljaka • Slike • Tekstovi • Video • Kalkulator • Kontakt • Marketing
 slaba ishrana-opasnost po zivot? Pogledaj sledeću temu
Pogledaj prethodnu temu
Napiši novu temuOdgovori na poruku
Objavi na Facebook
Autor Poruka
Luka_^
Akvarista



Registrovan: 27 Dec 2012
Poruke: 149
Lokacija: Crna Gora

PorukaPoslao: Pet Feb 08, 2013 9:23 pm Snimi Poruku Odgovoriti sa citatomNazad na vrh

Da li je slaba ishrana( u smislu losa hrana) stetna po ribice i moze li da prouzrokuje uginuce,jer su moje pocele da gube malko boju i strah me da im se ne desi nesto dok ne uzmem zdravu hranu?
Pogledaj profil korisnikaPošalji privatnu poruku
AquaShop
Sponzor






PorukaPoslao: Pet Feb 08, 2013 9:23 pm Snimi Poruku Nazad na vrh

sale75bgd
Urednik
Urednik



Registrovan: 03 Nov 2009
Poruke: 2083
Lokacija: Fort Mill, South Carolina

PorukaPoslao: Sub Feb 09, 2013 1:18 am Snimi Poruku Odgovoriti sa citatomNazad na vrh

Cime hranis ribe? Naravno da nije dobro hraniti ribe bilo cime, kao ni bilo koji drugi zivi organizam.
Pogledaj profil korisnikaPošalji privatnu porukuMSN Messenger
Luka_^
Akvarista



Registrovan: 27 Dec 2012
Poruke: 149
Lokacija: Crna Gora

PorukaPoslao: Sub Feb 09, 2013 1:40 am Snimi Poruku Odgovoriti sa citatomNazad na vrh

Lisnata suva hrana,ne pise na kutijicu nista ali mi dugo stoji ta hrana i sigurno je izgubila proteine i slicno tome,ali ih hranim i graskom crvenom paprikom i povrcem...normlano se ponasaju ribe samo malko boju gube,i kada im uspem hranu "kidisu" na nju to je bruka! Smile
Pogledaj profil korisnikaPošalji privatnu poruku
sale75bgd
Urednik
Urednik



Registrovan: 03 Nov 2009
Poruke: 2083
Lokacija: Fort Mill, South Carolina

PorukaPoslao: Sub Feb 09, 2013 1:45 am Snimi Poruku Odgovoriti sa citatomNazad na vrh

Imam jedno pitanje za tebe (malko je offtopic, neces zameriti nadam se), a to je gde zivis ti tj. u kom gradu?
Pogledaj profil korisnikaPošalji privatnu porukuMSN Messenger
Luka_^
Akvarista



Registrovan: 27 Dec 2012
Poruke: 149
Lokacija: Crna Gora

PorukaPoslao: Sub Feb 09, 2013 1:52 am Snimi Poruku Odgovoriti sa citatomNazad na vrh

U Bijelom Polju,naravno da necu zamjeriti,nema nigdje u blizini ni akvarijumskih radnji ni pet shopova,nista bukvalno receno! Smile
Pogledaj profil korisnikaPošalji privatnu poruku
sale75bgd
Urednik
Urednik



Registrovan: 03 Nov 2009
Poruke: 2083
Lokacija: Fort Mill, South Carolina

PorukaPoslao: Sub Feb 09, 2013 1:55 am Snimi Poruku Odgovoriti sa citatomNazad na vrh

Zato sam ovo i pitao, videh neki dan da se bas zalis na to. Ajmo drugovi akvaristi, organizujmo se malo i posaljimo coveku barem hrane. Nije Bijelo Polje preko sveta.
Pogledaj profil korisnikaPošalji privatnu porukuMSN Messenger
reventon
Akvarista



Registrovan: 03 Jun 2012
Poruke: 2004
Lokacija: Beograd, Banovo Brdo

PorukaPoslao: Sub Feb 09, 2013 1:57 am Snimi Poruku Odgovoriti sa citatomNazad na vrh

Kako kome Very Happy
Pogledaj profil korisnikaPošalji privatnu poruku
Luka_^
Akvarista



Registrovan: 27 Dec 2012
Poruke: 149
Lokacija: Crna Gora

PorukaPoslao: Sub Feb 09, 2013 1:58 am Snimi Poruku Odgovoriti sa citatomNazad na vrh

Ne morate se muciti ljudi,snaci cu se vec nekako Smile Hvala sale u svakom slucaju !
Pogledaj profil korisnikaPošalji privatnu poruku
sale75bgd
Urednik
Urednik



Registrovan: 03 Nov 2009
Poruke: 2083
Lokacija: Fort Mill, South Carolina

PorukaPoslao: Sub Feb 09, 2013 2:01 am Snimi Poruku Odgovoriti sa citatomNazad na vrh

Ne zaista, ovo je apel na sve clanove foruma - verujem da je situacija zaista bzvz u Bijelom Polju a i zapazio sam da je Lukina svaka druga rec vezana za problem - nema toga ovde a ni u blizoj okolini. Milsim da nije tesko spakovati dve tri kutijice hrane i ne znam sta jos i poslati za BP. Hvala
@Reventon Da, kako kome Wink
Pogledaj profil korisnikaPošalji privatnu porukuMSN Messenger
Luka_^
Akvarista



Registrovan: 27 Dec 2012
Poruke: 149
Lokacija: Crna Gora

PorukaPoslao: Sub Feb 09, 2013 2:03 am Snimi Poruku Odgovoriti sa citatomNazad na vrh

Stanje je ocajno sto se tice ovog hobija u citavoj sjevernoj CG,al se ipak nekako snalazimo Very Happy
Pogledaj profil korisnikaPošalji privatnu poruku
kaplarm
Akvarista



Registrovan: 05 Jul 2010
Poruke: 769
Lokacija: Smederevo

PorukaPoslao: Sub Feb 09, 2013 2:24 am Snimi Poruku Odgovoriti sa citatomNazad na vrh

A kako bi to mogli da poslati, ima na forumu akvarista iz Crne Gore, mislim da bi njima bilo lakse a i ne znam ako saljemo iz Srbije kakva je procedura, carina , kontrola..... Znam da je u pitanju mala kolicina ali.....
Pogledaj profil korisnikaPošalji privatnu poruku
Luka_^
Akvarista



Registrovan: 27 Dec 2012
Poruke: 149
Lokacija: Crna Gora

PorukaPoslao: Sub Feb 09, 2013 2:29 am Snimi Poruku Odgovoriti sa citatomNazad na vrh

Ma ljudi hvala svima na pomoci ali da se ne maltretirate oko toga,ipak to su 2 drzave razlicite ko zna kako to ide... Uzecu ja to nedje ili ako bude neko od rodjaka ili prijatelja isao za Srbiju ili Podgoricu itd.. Smile
Pogledaj profil korisnikaPošalji privatnu poruku
Prikaži poruke iz poslednjih:      
Napiši novu temuOdgovori na poruku
 Skoči na:   

Srodne Teme
Tema Autor Forum Odgovori Poslao
Nema novih poruka Ishrana mladih skalara i 20ak neonki Običan Čovek Ishrana 2 Pet Apr 10, 2020 3:11 pm Pogledaj zadnje poruke
Nema novih poruka Da li akvarijum može biti zdravstvena... Wistler94 Hemija 4 Pon Avg 19, 2019 9:28 pm Pogledaj zadnje poruke
Nema novih poruka Ishrana chelmon rostratus-a, pomoc dzonib Morska Akvaristika 1 Pon Feb 25, 2019 12:42 am Pogledaj zadnje poruke
Nema novih poruka Ishrana ciklida-bojenje ASX Ishrana 4 Pon Nov 26, 2018 11:10 am Pogledaj zadnje poruke
Nema novih poruka Apistogramma cacatouides - ishrana m.vlacina Ishrana 3 Sre Okt 24, 2018 8:34 pm Pogledaj zadnje poruke

Linkovi: MyCity  Moj biljni akvarijum  Vaš Sajt  Pirane  Vaš Sajt  Vaš Sajt 




eXTReMe Tracker
Powered by Akvaristika
rss
Creative Commons License