Akvaristika forum
Pretraga • Pravilnik • Album • Profil • Proveri privatne poruke • Lista članova • Registruj se Uloguj se
 akvarijum.org • Baza biljaka • Slike • Tekstovi • Video • Kalkulator • Kontakt • Marketing
 Mrest guppy u spoljasnjem filteru Pogledaj sledeću temu
Pogledaj prethodnu temu
Napiši novu temuOdgovori na poruku
Objavi na Facebook
Autor Poruka
petsrdjan
Akvarista



Registrovan: 21 Dec 2010
Poruke: 597
Lokacija: Lazarevac

PorukaPoslao: Sub Feb 09, 2013 7:32 pm Snimi Poruku Odgovoriti sa citatomNazad na vrh

Kao sto naslov kaze,ja svoje malce drzim u spoljasnjem filteru...S obzirom na njihovu velicinu,i velicinu filtera,mesta im ne fali.
Pre sam takodje imao malce guppy,ali bili su u zajednickom akvarijumu...i koji je bio brz,taj je i preziveo. Sad , posto sam se bazirao 100% na guppy , kako se omresti zenka,tako malce prebacujem u stakleni filter. Zanima me da li je jos neko ovo radio? Da li im fali sta tamo? Citajuci malo po forumu,primetio sam da neko stavlja SO gde su malci,zbog peraja,menjaju vodu (1/4) na svaka 2 dana...ja nista od toga ne radim. Vodu menjam normalno 1/3 na svakih 10-ak dana ...
Trenutno imam oko 40 malisana Smile 3 su starija od ostalih i rekao bih da fino napreduju.
Da li bih sta posebno dobio ako pocnem da stavljam i ja so...takodje da li ce to smetati starijim ribicama koje su u akvarijumu (guppy,anci i kuli kuli) ?
Pogledaj profil korisnikaPošalji privatnu porukuPošalji email
AquaShop
Sponzor






PorukaPoslao: Sub Feb 09, 2013 7:32 pm Snimi Poruku Nazad na vrh

gotika
Akvarista



Registrovan: 14 Feb 2012
Poruke: 887
Lokacija: zemun

PorukaPoslao: Sub Feb 09, 2013 8:38 pm Snimi Poruku Odgovoriti sa citatomNazad na vrh

nesmeta im nista i ja sam to radio dok sam odvajao ribice da se mreste cak bude i korisno sva hrana koja je visak od malih zavrsi u akvarijum kod velikih ribica <mislim>
Pogledaj profil korisnikaPošalji privatnu poruku
dzony6
Akvarista


Opomene: 1
Registrovan: 26 Jul 2011
Poruke: 46
Lokacija: Beograd/Banjica

PorukaPoslao: Ned Feb 10, 2013 5:59 am Snimi Poruku Odgovoriti sa citatomNazad na vrh

I ja sam isto procitao, uradio i nista nije falilo. Wink
Ja ih nisam drzao s namerom u spoljasnjem filteru, vec ih je on sam uvukao.
Kasnije sam ih prebacio sa odraslim.. Smile
Pogledaj profil korisnikaPošalji privatnu porukuPošalji email
Prikaži poruke iz poslednjih:      
Napiši novu temuOdgovori na poruku
 Skoči na:   

Srodne Teme
Tema Autor Forum Odgovori Poslao
Nema novih poruka Ceratopteris thalictroides i Endler g... chaosad Tražnja 0 Pet Feb 02, 2024 2:08 pm Pogledaj zadnje poruke
Nema novih poruka Na poklon guppy zenke! Nikola00 Na poklon 1 Uto Dec 07, 2021 5:13 pm Pogledaj zadnje poruke
Nema novih poruka Na poklon guppy muzijaci Nikola00 Na poklon 1 Pet Dec 03, 2021 3:07 pm Pogledaj zadnje poruke
Nema novih poruka Mrest black moly Ivana Brkovic Razmnožavanje 3 Čet Nov 25, 2021 1:44 pm Pogledaj zadnje poruke
Nema novih poruka Guppy ženke na poklon Ayrton Na poklon 2 Sre Nov 17, 2021 11:13 am Pogledaj zadnje poruke

Linkovi: MyCity  Moj biljni akvarijum  Vaš Sajt  Pirane  Vaš Sajt  Vaš Sajt 




eXTReMe Tracker
Powered by Akvaristika
rss
Creative Commons License