Akvaristika forum
Pretraga • Pravilnik • Album • Profil • Proveri privatne poruke • Lista članova • Registruj se Uloguj se
 akvarijum.org • Baza biljaka • Slike • Tekstovi • Video • Kalkulator • Kontakt • Marketing
 Preporuka za Crnu Podlogu(Am.Ciklidi)??? Pogledaj sledeću temu
Pogledaj prethodnu temu
Napiši novu temuOdgovori na poruku
Objavi na Facebook
Autor Poruka
amsterdamxxx
Akvarista



Registrovan: 12 Feb 2013
Poruke: 186
Lokacija: Smederevska Palanka

PorukaPoslao: Sre Feb 13, 2013 1:56 am Snimi Poruku Odgovoriti sa citatomNazad na vrh

odmah da napomenem,da sam procitao skoro sve iz svakog topica o podlogama....i prvenstveno me zanima savet iskusnih Akvarista koji drze Americke Ciklide...
znaci sta predlazete da stavim za Crnu podlogu.....Aq mi je nekih 270 L....i u poslednje vreme sam dosta gledao po netu,kako sve to lepo izgleda sa Crnom podlogom.....srecom nisam pozurio i stavio Crnu rizlu,teo covek da mi pokloni dzak od 50 kg sa stovarista(citaao sam,da to nikako)
nasao sam na netu da postoji i da se kupi namenska ,bas za akvarijume.....(primer sa slike).....Ima li kod Nas(SRB)???
druga slika,nije moj Aq...ali na tako nesto mislim:)
Image
Image
Pogledaj profil korisnikaPošalji privatnu poruku
AquaShop
Sponzor






PorukaPoslao: Sre Feb 13, 2013 1:56 am Snimi Poruku Nazad na vrh

Stefan_NS
Akvarista



Registrovan: 12 Jan 2012
Poruke: 89
Lokacija: Novi Sad

PorukaPoslao: Sre Feb 13, 2013 3:04 am Snimi Poruku Odgovoriti sa citatomNazad na vrh

Ja bih ti preporucio crni kvarcni pesak ( granulaciju sam izaberi po zelji ) Wink
Pogledaj profil korisnikaPošalji privatnu porukuMSN Messenger
amsterdamxxx
Akvarista



Registrovan: 12 Feb 2013
Poruke: 186
Lokacija: Smederevska Palanka

PorukaPoslao: Sre Feb 13, 2013 4:57 pm Snimi Poruku Odgovoriti sa citatomNazad na vrh

uspeo sam da slikam nekako za dve sake ove rizle sa stovarista....ebemga..deluje kao i ona bela,samo sto je kombinacija tamno sivo crno.....e sad nemam pojma od kog kamena prave,tj drobe...provukao sam malo kroz vodu,vise izasla onako prljava voda,nego da je Crna...
razmislicu jos malo.....na drugom forumu mi je jedan od admina preporucio....bazalt, crni onix, crni lavalit, drobljeni crni granit...i....Seachem Fluorite black i Fluorite onyx sand black, Dennerle Quartz kies black( crni oniks ), Oliver Knott Black Normal,Može se koristiti i crna rizla, ali su donekle problem oštre ivice zbog drobljenja
slike ne mogu bolje..telefon....
Image
Image
Pogledaj profil korisnikaPošalji privatnu poruku
polke
Akvarista



Registrovan: 01 Sep 2012
Poruke: 86
Lokacija: Beograd, Mirijevo

PorukaPoslao: Sre Feb 13, 2013 5:37 pm Snimi Poruku Odgovoriti sa citatomNazad na vrh

To ti je drobljeni mermer sto si postavio.
Pogledaj profil korisnikaPošalji privatnu poruku
amsterdamxxx
Akvarista



Registrovan: 12 Feb 2013
Poruke: 186
Lokacija: Smederevska Palanka

PorukaPoslao: Sre Feb 13, 2013 5:42 pm Snimi Poruku Odgovoriti sa citatomNazad na vrh

ok,,,to Odpada....dobro....imam jos ponuda od drugih ljudi,i predloga....Videcu....
Hvala Svima Smile
Pogledaj profil korisnikaPošalji privatnu poruku
Prikaži poruke iz poslednjih:      
Napiši novu temuOdgovori na poruku
 Skoči na:   

Srodne Teme
Tema Autor Forum Odgovori Poslao
Nema novih poruka Preporuka za led rasvjetu akvarijum o... brankorad Rasveta 2 Ned Okt 01, 2023 10:33 am Pogledaj zadnje poruke
Nema novih poruka Ciklidi Zvezda Severa Akvarijumi 0 Ned Jun 18, 2023 2:58 pm Pogledaj zadnje poruke
Nema novih poruka africki malavi ciklidi gotika Razmena 0 Sre Avg 31, 2022 9:53 am Pogledaj zadnje poruke
Nema novih poruka Malawi ciklidi - Nis joca93knj Tražnja 0 Pon Dec 20, 2021 11:23 pm Pogledaj zadnje poruke
Nema novih poruka Malawi ciklidi celo jato Onix21 Ponuda 1 Ned Dec 19, 2021 11:06 am Pogledaj zadnje poruke

Linkovi: MyCity  Moj biljni akvarijum  Vaš Sajt  Pirane  Vaš Sajt  Vaš Sajt 




eXTReMe Tracker
Powered by Akvaristika
rss
Creative Commons License