Akvaristika forum
Pretraga • Pravilnik • Album • Profil • Proveri privatne poruke • Lista članova • Registruj se Uloguj se
 akvarijum.org • Baza biljaka • Slike • Tekstovi • Video • Kalkulator • Kontakt • Marketing
 vase misljenje o ovoj hrani(slika) Pogledaj sledeću temu
Pogledaj prethodnu temu
Napiši novu temuOdgovori na poruku
Objavi na Facebook
Autor Poruka
Luka_^
Akvarista



Registrovan: 27 Dec 2012
Poruke: 149
Lokacija: Crna Gora

PorukaPoslao: Čet Feb 14, 2013 7:10 pm Snimi Poruku Odgovoriti sa citatomNazad na vrh

sta mislite o ovoj karotinskoj,crvena sitna hrana,malo dao ribicama zamalo su se poklale Very Happy
A ova druga lisnata,sta mislite??? Od ribica imam ksife,gupike,2 barbusa,2 ancistrusa...
ajte ljudi raspricajte se sad(odnosno raspisite) da saznam nesto o ovoj hrani Very Happy


Image
Pogledaj profil korisnikaPošalji privatnu poruku
AquaShop
Sponzor






PorukaPoslao: Čet Feb 14, 2013 7:10 pm Snimi Poruku Nazad na vrh

jovica
Urednik
Urednik



Registrovan: 13 Maj 2012
Poruke: 2547
Lokacija: Smederevo

PorukaPoslao: Čet Feb 14, 2013 7:21 pm Snimi Poruku Odgovoriti sa citatomNazad na vrh

Tesko ce ti neko moci nesto reci, neznamo koji je proizvodjac u pitanju. U principu se izbegavaju hrane pakovane u kutijice bez deklaracije, datumu proizvodnje, roku trajanja i sl. Izuzetak je kao u mom slucaju, gde je covek izvadio kanticu lisnate, mislim da je tetra u pitanju i odatle mi je sipao u plasticnu kutijicu.
Pogledaj profil korisnikaPošalji privatnu poruku
sale_
Akvarista



Registrovan: 21 Nov 2010
Poruke: 230
Lokacija: kikinda

PorukaPoslao: Čet Feb 14, 2013 7:23 pm Snimi Poruku Odgovoriti sa citatomNazad na vrh

ok je hrana. sve te lisnate varijante se manje-vise prave na isti nacin. bitno ti je da imas 3-4 tipa hrane odgovarajuce granulacije za tvoje ribice i na svaka 2 dana menjas, rotiras, cisto da ne bude monotona ishrana.
Pogledaj profil korisnikaPošalji privatnu poruku
jovica
Urednik
Urednik



Registrovan: 13 Maj 2012
Poruke: 2547
Lokacija: Smederevo

PorukaPoslao: Čet Feb 14, 2013 7:27 pm Snimi Poruku Odgovoriti sa citatomNazad na vrh

Ma covek muci muku sa hranom tamo, nema gde da kupi ako se ne varam. Davaj im to sto imas, ako si u mogucnosti nabavi malo spirulune, vole je svi ,posebno ancistrusi.
Pogledaj profil korisnikaPošalji privatnu poruku
Luka_^
Akvarista



Registrovan: 27 Dec 2012
Poruke: 149
Lokacija: Crna Gora

PorukaPoslao: Čet Feb 14, 2013 7:27 pm Snimi Poruku Odgovoriti sa citatomNazad na vrh

ova karotinska,pise na nju nutripet,pakuje se u gornjem milanovcu,srbija..a za ovu drugu nista ne pise...nadam se da su dobre Smile
Pogledaj profil korisnikaPošalji privatnu poruku
Luka_^
Akvarista



Registrovan: 27 Dec 2012
Poruke: 149
Lokacija: Crna Gora

PorukaPoslao: Čet Feb 14, 2013 7:45 pm Snimi Poruku Odgovoriti sa citatomNazad na vrh

i jos da kazem,stigla 2 ancistrusa,i ubaceni panjevi u akvarijum ! Very Happy
Pogledaj profil korisnikaPošalji privatnu poruku
papaluza1
Akvarista



Registrovan: 17 Dec 2011
Poruke: 230
Lokacija: Bar,Crna Gora

PorukaPoslao: Čet Feb 14, 2013 7:46 pm Snimi Poruku Odgovoriti sa citatomNazad na vrh

Ne znam koliko je kvalitetna ali znam da je ribice bas vole, pricam za ovu karotinsku.. Ova lisnata kod mene slabo pali, nesto je moje ribice ne obozavaju, da kazem jedva se dovuku do nje.
Pogledaj profil korisnikaPošalji privatnu poruku
Luka_^
Akvarista



Registrovan: 27 Dec 2012
Poruke: 149
Lokacija: Crna Gora

PorukaPoslao: Čet Feb 14, 2013 7:48 pm Snimi Poruku Odgovoriti sa citatomNazad na vrh

sto se tice lisnate,mnogo su veliki bili listici i ja im dam i uzme npr gupika samo vidis barbusa tjera je po citavom akvarijumu da joj uzme iz usta ono parcence Very Happy I u blender sam je ubacio isitnio da bi lakse bilo ribicama da dodju do nje Wink
Pogledaj profil korisnikaPošalji privatnu poruku
CoFi
Akvarista


Opomene: 1
Registrovan: 30 Mar 2012
Poruke: 324
Lokacija: Aleksinac

PorukaPoslao: Čet Feb 14, 2013 9:56 pm Snimi Poruku Odgovoriti sa citatomNazad na vrh

Sve hrane koje kupis u pet shopu su ok. I ove bez nalepnice. Ja sam kupovao ovu sa leve strane. Samo mi je cudno zasto neke lisnate hrane imaju neprirodnu boju.
Pogledaj profil korisnikaPošalji privatnu porukuPošalji email
Luka_^
Akvarista



Registrovan: 27 Dec 2012
Poruke: 149
Lokacija: Crna Gora

PorukaPoslao: Čet Feb 14, 2013 10:43 pm Snimi Poruku Odgovoriti sa citatomNazad na vrh

I meni je to takodje cudno,kao da je prefarbano necim Very Happy
Pogledaj profil korisnikaPošalji privatnu poruku
Bojan
Vlasnik
Vlasnik



Registrovan: 25 Feb 2009
Poruke: 6720
Lokacija: Novi Sad

PorukaPoslao: Pet Feb 15, 2013 6:57 am Snimi Poruku Odgovoriti sa citatomNazad na vrh

Po apetitu riba se vidi kakva je hrana.
Pogledaj profil korisnikaPošalji privatnu porukuPošalji emailPoseti sajt autora
Anboy
Urednik
Urednik



Registrovan: 16 Feb 2011
Poruke: 1311
Lokacija: Becej

PorukaPoslao: Pet Feb 15, 2013 1:56 pm Snimi Poruku Odgovoriti sa citatomNazad na vrh

Po meni bi hranu trebalo uzmati iskljucivo jakih brendova jer kod njih se tacno zna koja hrana je za koju vrstu ribe i ta hrana ce odredjenoj vrsti dati sve potrebne sastojke za zdrav i energican zivot u nasim akvarijumima. Na hranu za ribice nikada ne treba zaliti pare.
Pogledaj profil korisnikaPošalji privatnu poruku
Prikaži poruke iz poslednjih:      
Napiši novu temuOdgovori na poruku
 Skoči na:   

Srodne Teme
Tema Autor Forum Odgovori Poslao
Nema novih poruka Slika ivojovo Na poklon 0 Ned Nov 12, 2023 3:24 pm Pogledaj zadnje poruke
Nema novih poruka Misljenje o filter materijalu za kani... golff Filteri i pumpe 3 Pet Jul 02, 2021 12:46 pm Pogledaj zadnje poruke
Nema novih poruka Molim za misljenje, uginula moly i jo... MilosAkvascape Ribe 1 Pon Jun 01, 2020 7:55 pm Pogledaj zadnje poruke
Nema novih poruka Atman At-f102 misljenje? *Pocetnik *help axentije Početak u akvaristici 0 Sub Jul 20, 2019 2:22 pm Pogledaj zadnje poruke
Nema novih poruka Velicina slika, forum engine Mladen Obaveštenja 8 Pon Mar 11, 2019 8:02 pm Pogledaj zadnje poruke

Linkovi: MyCity  Moj biljni akvarijum  Vaš Sajt  Pirane  Vaš Sajt  Vaš Sajt 




eXTReMe Tracker
Powered by Akvaristika
rss
Creative Commons License