Akvaristika forum
Pretraga • Pravilnik • Album • Profil • Proveri privatne poruke • Lista članova • Registruj se Uloguj se
 akvarijum.org • Baza biljaka • Slike • Tekstovi • Video • Kalkulator • Kontakt • Marketing
 Male ksifo ribice Pogledaj sledeću temu
Pogledaj prethodnu temu
Napiši novu temuOdgovori na poruku
Objavi na Facebook
Autor Poruka
miroslavyus
Akvarista



Registrovan: 28 Jan 2010
Poruke: 89
Lokacija: Novi Sad

PorukaPoslao: Pon Jul 05, 2010 12:52 pm Snimi Poruku Odgovoriti sa citatomNazad na vrh

Neki od malaca mi izgeldaju kao da su se naduvali tj imaju povece okrugle stomacice

imam li razloga za brigu ??? i sta da radim ??
Pogledaj profil korisnikaPošalji privatnu porukuMSN Messenger
AquaShop
Sponzor






PorukaPoslao: Pon Jul 05, 2010 12:52 pm Snimi Poruku Nazad na vrh

deak
Urednik
Urednik



Registrovan: 13 Maj 2010
Poruke: 1533
Lokacija: Becej

PorukaPoslao: Pon Jul 05, 2010 1:23 pm Snimi Poruku Odgovoriti sa citatomNazad na vrh

ako mozes stavi neke slike da bi videli o cemu se radi
Pogledaj profil korisnikaPošalji privatnu poruku
Blue
Urednik
Urednik



Registrovan: 21 Jul 2009
Poruke: 2756
Lokacija: Beograd

PorukaPoslao: Pon Jul 05, 2010 6:15 pm Snimi Poruku Odgovoriti sa citatomNazad na vrh

Mozda su se samo prejeli? Postavi sliku pa vidi sta ce reci deak, a u medjuvremenu te nista ne kosta da im promenis hranu.
Pogledaj profil korisnikaPošalji privatnu poruku
miroslavyus
Akvarista



Registrovan: 28 Jan 2010
Poruke: 89
Lokacija: Novi Sad

PorukaPoslao: Pon Jul 05, 2010 9:04 pm Snimi Poruku Odgovoriti sa citatomNazad na vrh

problem je sto nemam sa cime da ih uslikam ajd ce probam telefonom pa ce okacim ako se bude videlo
na zalost ne mogu da ih uslikam telefonom koju god sliku da sam napravio bila je mutna i nista se nije videlo.

ajd probacu sa detaljnijim opisom nesto na sta mi najvise lici je kao da su pojele malu lopticu

sutra cu da ih stavim na dijetu pa cu videti oce li se smanjiti

blu sta bi po tebi trebalo da im dajem od hrane ??
Pogledaj profil korisnikaPošalji privatnu porukuMSN Messenger
Blue
Urednik
Urednik



Registrovan: 21 Jul 2009
Poruke: 2756
Lokacija: Beograd

PorukaPoslao: Pon Jul 05, 2010 9:38 pm Snimi Poruku Odgovoriti sa citatomNazad na vrh

Uh, ne znam stvarno sta je najbolje, a ne bih da lupetam. Kvalitetno i raznovrsno... Smile
Pogledaj profil korisnikaPošalji privatnu poruku
Juice_93fu
Akvarista



Registrovan: 30 Mar 2010
Poruke: 680
Lokacija: Uzice

PorukaPoslao: Uto Jul 06, 2010 12:59 am Snimi Poruku Odgovoriti sa citatomNazad na vrh

Zavisi sta hoces da radis sa ksifo ribicama, odrasle ako hoces da mrestis pred mrest pojacas ishranu i hranis ih zivom hranom, kada se to ukombinuje sa dobrim uslovima u akvarijumu dobices rezultate.

A sto se malaca tice mozes da ih hranis dafinijom, spirulinom http://www.akvarijum.org/forum.....php?t=1576 ovde mozes videti kako se hrani spirulinom, zumancetom (mnogo muti vodu, ne davaj previse), i ako nista mozes da im dajes usitnjenu suvu hranu.

Ono sto je tebi bitno u ovom trenutku je da odrzis dobre parametre vode jer ce ribice pre da ti uginu od zagadjivanja vode ostacima hrane nego od gladi Smile Usisavaj dno od ostataka hrane i vodi racuna koliko ih hranis, dovoljno je 2-3 puta dnevno u manjim kolicinama.
Pogledaj profil korisnikaPošalji privatnu porukuPošalji email
Prikaži poruke iz poslednjih:      
Napiši novu temuOdgovori na poruku
 Skoči na:   

Srodne Teme
Tema Autor Forum Odgovori Poslao
Nema novih poruka Poklanjam ribice i biljke Mladen82 Na poklon 1 Ned Jan 08, 2023 1:38 pm Pogledaj zadnje poruke
Nema novih poruka Naziv ove ribice? SavaNS Ribe 2 Čet Jan 05, 2023 11:28 pm Pogledaj zadnje poruke
Nema novih poruka Dve ribice neonke akuar Na poklon 1 Uto Dec 13, 2022 1:42 am Pogledaj zadnje poruke
Nema novih poruka Početnica, 34L, "smeđe" alg... Bambi Početak u akvaristici 9 Ned Apr 17, 2022 8:17 pm Pogledaj zadnje poruke
Nema novih poruka Tigrica sa kavezom za ribice sumi Razmena 0 Sre Apr 13, 2022 9:22 pm Pogledaj zadnje poruke

Linkovi: MyCity  Moj biljni akvarijum  Vaš Sajt  Pirane  Vaš Sajt  Vaš Sajt 




eXTReMe Tracker
Powered by Akvaristika
rss
Creative Commons License