Akvaristika forum
Pretraga • Pravilnik • Album • Profil • Proveri privatne poruke • Lista članova • Registruj se Uloguj se
 akvarijum.org • Baza biljaka • Slike • Tekstovi • Video • Kalkulator • Kontakt • Marketing
 Hrana za gupike Pogledaj sledeću temu
Pogledaj prethodnu temu
Napiši novu temuOdgovori na poruku
Objavi na Facebook
Autor Poruka
Juice_93fu
Akvarista



Registrovan: 30 Mar 2010
Poruke: 680
Lokacija: Uzice

PorukaPoslao: Uto Jul 06, 2010 1:06 am Snimi Poruku Odgovoriti sa citatomNazad na vrh

Zanima me kako hranite gupike? Svi dobro znaju da hranjenje ribica nije samo puko davanje hrane vec i umetnost. Pa kako vi hranite vase gupije pred mrest, posle mresta, mladj i primerke koje spremate za takmicenja ?
Pogledaj profil korisnikaPošalji privatnu porukuPošalji email
AquaShop
Sponzor






PorukaPoslao: Uto Jul 06, 2010 1:06 am Snimi Poruku Nazad na vrh

Bojan
Vlasnik
Vlasnik



Registrovan: 25 Feb 2009
Poruke: 6720
Lokacija: Novi Sad

PorukaPoslao: Uto Jul 06, 2010 1:20 am Snimi Poruku Odgovoriti sa citatomNazad na vrh

Dam im 200 din pa nek uzmu sta im se jede Razz

Salu na stranu, kao i kod svih ostalih riba bitna je raznovrsnost u ishrani, ziva hrana je bolja od suve. Neka DIY varijnta pravljenja hrane je skroz ok.
Pogledaj profil korisnikaPošalji privatnu porukuPošalji emailPoseti sajt autora
Miroslav95
Akvarista



Registrovan: 09 Mar 2010
Poruke: 943
Lokacija: Kikinda

PorukaPoslao: Uto Jul 06, 2010 11:12 am Snimi Poruku Odgovoriti sa citatomNazad na vrh

Kod mene ponekad dobiju svezu dafniju,svaki dan za dorucak belancevine,za rucak dobiju tubifeks,a za veceru lisnatu hranu.Svaki drugi dan dobiju nesto novo,a staro se izbaci!Male hranim,za dorucak belancevine,a za veceru dobiju malo tubifeksa i lisnate!Da napomenen nedajem zivi tubifeks vec susen!
Pogledaj profil korisnikaPošalji privatnu porukuPošalji email
Juice_93fu
Akvarista



Registrovan: 30 Mar 2010
Poruke: 680
Lokacija: Uzice

PorukaPoslao: Uto Jul 06, 2010 11:27 am Snimi Poruku Odgovoriti sa citatomNazad na vrh

Bojane da li mozda znas za neku hranu sto posebno utice na boju gupike?
Pogledaj profil korisnikaPošalji privatnu porukuPošalji email
nikouro
Urednik
Urednik



Registrovan: 14 Feb 2010
Poruke: 6529
Lokacija: Beograd - Urosevac 19.12.1973g.

PorukaPoslao: Uto Jul 06, 2010 1:38 pm Snimi Poruku Odgovoriti sa citatomNazad na vrh

Otkri nam tajnu svoju Bojanee ...Smile
Pogledaj profil korisnikaPošalji privatnu poruku
EMKA
Akvarista


Opomene: 1
Registrovan: 21 Jun 2010
Poruke: 247
Lokacija: Paracin

PorukaPoslao: Uto Jul 06, 2010 4:41 pm Snimi Poruku Odgovoriti sa citatomNazad na vrh

ja im dajem 4 vrste hrane proteinsku hranu za boju larve komarca i tubifleks nekad i lisnatu sve to lepo pomesam i to im je dosta veoma brzo napreduju ribice valjda zato sto imaju sve sto im je potrebno
Pogledaj profil korisnikaPošalji privatnu poruku
niza92
Akvarista



Registrovan: 02 Jan 2010
Poruke: 169
Lokacija: MAJDANPEK

PorukaPoslao: Čet Jul 08, 2010 9:25 pm Snimi Poruku Odgovoriti sa citatomNazad na vrh

nema tajni lepo je rekao da hrana bude raznovrsna i da je ziva najbolja.To je uspeh za zdrave i lepe ribe.
Pogledaj profil korisnikaPošalji privatnu porukuMSN Messenger
stefanovic^v
Akvarista



Registrovan: 29 Okt 2010
Poruke: 1642
Lokacija: Srbija,Banja Koviljaca

PorukaPoslao: Ned Nov 07, 2010 10:53 pm Snimi Poruku Odgovoriti sa citatomNazad na vrh

a gde nadjete larve komarca ?
Pogledaj profil korisnikaPošalji privatnu porukuPošalji email
joca93knj
Akvarista



Registrovan: 19 Mar 2010
Poruke: 770
Lokacija: Knjazevac

PorukaPoslao: Ned Nov 07, 2010 11:50 pm Snimi Poruku Odgovoriti sa citatomNazad na vrh

stefanovic^v ::
a gde nadjete larve komarca ?


pa u prodavnici ima da se nadju susene larve komaraca...

ja mojim dajem tetra pro color ali ne vidim neko poboljsanje kad je boja u pitanju...
Pogledaj profil korisnikaPošalji privatnu porukuMSN Messenger
postarsd
Akvarista



Registrovan: 07 Jan 2010
Poruke: 381
Lokacija: Smederevo

PorukaPoslao: Pon Nov 08, 2010 12:14 am Snimi Poruku Odgovoriti sa citatomNazad na vrh

Ja moje Guppy Hranim sa Listicima,crvena-crna Granula,Larve komaraca..
i kupio sam skoro Guppy gran(Sere) sta mislite o njoj?
Pogledaj profil korisnikaPošalji privatnu poruku
zlay
Akvarista



Registrovan: 27 Maj 2010
Poruke: 233
Lokacija: Pozarevac

PorukaPoslao: Pon Nov 08, 2010 12:25 am Snimi Poruku Odgovoriti sa citatomNazad na vrh

Evo cime ja hranim svoje gupike ( a skoro i sve ribe koje imam):
u seckalicu (mini choper) stavim
-sera vipan listice
-tubifeks suseni
-4 tablete spiruline
-proteinsku hranu u granulama
-2 kasike crvene (aleve) paprike
-i jos sta se nadje od hrane za ribice u tom trenutku inspiracije.
Sve to usitnim i mogu vam reci da je ovako spremljena hrana dobra i za mladj i za matice.
Pogledaj profil korisnikaPošalji privatnu porukuPošalji email
Executor
Akvarista



Registrovan: 09 Nov 2010
Poruke: 108
Lokacija: Zitkovac(Aleksinac-Srbija)

PorukaPoslao: Uto Nov 16, 2010 2:36 pm Snimi Poruku Odgovoriti sa citatomNazad na vrh

Šališ se ili im stvarno daješ alevu papriku?kakav ona uticaj ima na ribice?
Pogledaj profil korisnikaPošalji privatnu poruku
aca77
Akvarista



Registrovan: 05 Nov 2009
Poruke: 255

PorukaPoslao: Sre Nov 17, 2010 6:05 pm Snimi Poruku Odgovoriti sa citatomNazad na vrh

Aleva paprika je dobra za ribice. Još je bolja barena crvena paprika koju propasiramo kroz cediljku za supu. Ona ima vlakna koja čiste creva od sluzi (problem kod heksamitoze). Paprika je bogata i vitaminima koji jačaju imunitet ribe. Ima i karotina koji daju ribama lepu boju.
Pogledaj profil korisnikaPošalji privatnu poruku
zuki_duli




Registrovan: 06 Nov 2010
Poruke: 1
Lokacija: ULCINJ

PorukaPoslao: Sre Nov 17, 2010 9:17 pm Snimi Poruku Odgovoriti sa citatomNazad na vrh

stvarno aleva parika to prvo od vas cujem? volela bih da probam ali da mi ne crknu sve ribice? jesu li tvoje prezivele ukus aleve paprike?
Pogledaj profil korisnikaPošalji privatnu porukuPošalji emailAIM AdresaYahoo MessengerMSN Messenger
gocha
Akvarista



Registrovan: 07 Avg 2010
Poruke: 609
Lokacija: Trstenik

PorukaPoslao: Sre Nov 17, 2010 9:39 pm Snimi Poruku Odgovoriti sa citatomNazad na vrh

E ozbiljno kako i ja da spremim to,misilm koliko treba da stavim aleve paprike ajde neki odnos?
E a sad imam pecenu papriku u hladnjaku,jel mogu sada nju da obarim i sitno iseckam ili izmeljem...?!
Pogledaj profil korisnikaPošalji privatnu porukuPošalji email
Prikaži poruke iz poslednjih:      
Napiši novu temuOdgovori na poruku
 Skoči na:   

Srodne Teme
Tema Autor Forum Odgovori Poslao
Nema novih poruka Tražim Kvalitetne Gupike Weiss Tražnja 0 Sub Maj 27, 2023 8:15 pm Pogledaj zadnje poruke
Nema novih poruka Gupike bolest Dragutin96 Bolest 0 Pon Apr 24, 2023 11:07 am Pogledaj zadnje poruke
Nema novih poruka Gupike i molly Djole011 Tražnja 0 Sub Apr 02, 2022 4:52 pm Pogledaj zadnje poruke
Nema novih poruka Poklanjam mužjaka plave gupike Nikollo Na poklon 1 Sub Jan 29, 2022 6:54 pm Pogledaj zadnje poruke
Nema novih poruka Gupike sa slike na poklon paljabogdanovic Na poklon 4 Pon Jan 17, 2022 1:35 pm Pogledaj zadnje poruke

Linkovi: MyCity  Moj biljni akvarijum  Vaš Sajt  Pirane  Vaš Sajt  Vaš Sajt 




eXTReMe Tracker
Powered by Akvaristika
rss
Creative Commons License