Akvaristika forum
Pretraga • Pravilnik • Album • Profil • Proveri privatne poruke • Lista članova • Registruj se Uloguj se
 akvarijum.org • Baza biljaka • Slike • Tekstovi • Video • Kalkulator • Kontakt • Marketing
 Oskar napada staklo Pogledaj sledeću temu
Pogledaj prethodnu temu
Napiši novu temuOdgovori na poruku
Objavi na Facebook
Autor Poruka
mish
Akvarista



Registrovan: 05 Jan 2013
Poruke: 52
Lokacija: Bar,CG

PorukaPoslao: Čet Jan 10, 2013 12:59 am Snimi Poruku Odgovoriti sa citatomNazad na vrh

ljudi pomagajte ,nabavio sam oskara i sinoc ga ubacio u akvarijum inace je velicine nekih 15 cm ,adaptirao se ok ,jede i sve sto treba osiiimm
pliva po akvarijumu i odjednom stane i ublijedi kao krpa i pocne da se cima i da se trza i okrene se prema prednjem staklu i zine kolko moze i zalijece se i udara u staklo tako otvorenih usta kao da oce da pojede nesto bojim se da ne nagrdi vilicu tako jer bas snazno udara...inace to radi samo kad je upaljeno svijetlo. Kad je ugaseno svijetlo u akvarijumu ne radi to pliva normalno tako DA mi je skoro stalno izgaseno svojetlo .. jeli se kome desavalo to i zna li ko zasto to radi.. .(predpostavljam da vidi svoj odraz pa oce mozda da se bori) nemam pojma sta mu je ..
Pogledaj profil korisnikaPošalji privatnu poruku
AquaShop
Sponzor






PorukaPoslao: Čet Jan 10, 2013 12:59 am Snimi Poruku Nazad na vrh

reventon
Akvarista



Registrovan: 03 Jun 2012
Poruke: 2004
Lokacija: Beograd, Banovo Brdo

PorukaPoslao: Čet Jan 10, 2013 1:18 am Snimi Poruku Odgovoriti sa citatomNazad na vrh

Mozda mu je premali akvarijum...?
Pogledaj profil korisnikaPošalji privatnu poruku
mish
Akvarista



Registrovan: 05 Jan 2013
Poruke: 52
Lokacija: Bar,CG

PorukaPoslao: Čet Jan 10, 2013 1:23 am Snimi Poruku Odgovoriti sa citatomNazad na vrh

Nije, tj. nebi trebalo predhodni iz kojeg sam ga uzeo imao je 70-80 lit a ovaj moj ima skoro 300 ..
ali mi djeluje tako dok pliva kao da je djavola vidio prvo se prepadne i onda se nakostrijesi citav i zaleti na staklo
Pogledaj profil korisnikaPošalji privatnu poruku
Zhorz
Akvarista


Opomene: 1
Registrovan: 15 Sep 2012
Poruke: 907
Lokacija: Beograd, Karaburma

PorukaPoslao: Čet Jan 10, 2013 1:32 am Snimi Poruku Odgovoriti sa citatomNazad na vrh

mozda mu bije neko svetlo iritirajuce iz tog smera
Pogledaj profil korisnikaPošalji privatnu poruku
mish
Akvarista



Registrovan: 05 Jan 2013
Poruke: 52
Lokacija: Bar,CG

PorukaPoslao: Čet Jan 10, 2013 1:46 am Snimi Poruku Odgovoriti sa citatomNazad na vrh

Evo se sad osvrcem po dNevnom boravku ali nema nista sumljivo sem svijetlo gore Wink
l ne bije on u isto mjesto .. tj bije samo na prednju stranu ali nema odredjeno mjesto ili negdje odredjeno dje gleda..opusteno pliva po akvarijumu 3-4 kruga napravi i samo odjednom stane i eto ti bitke sa staklom .. i onda opet uvati 3-4 kruga ,mada ako mu je volja nek se bije kolko oce nego samo da ne zezne vlicu nesto ,mozda je od stresa nekog ..nadam se da ce ukapirat da je staklo i da ce prestat uskoro
Pogledaj profil korisnikaPošalji privatnu poruku
reventon
Akvarista



Registrovan: 03 Jun 2012
Poruke: 2004
Lokacija: Beograd, Banovo Brdo

PorukaPoslao: Čet Jan 10, 2013 2:23 am Snimi Poruku Odgovoriti sa citatomNazad na vrh

Ubaci mu neku malu ribicu da se zanima s njom Wink
Pogledaj profil korisnikaPošalji privatnu poruku
mish
Akvarista



Registrovan: 05 Jan 2013
Poruke: 52
Lokacija: Bar,CG

PorukaPoslao: Čet Jan 10, 2013 2:27 am Snimi Poruku Odgovoriti sa citatomNazad na vrh

Dvije je pospremio od sinoc Smile ni to ga ne zadovoljava u potpunosti Smile
Pogledaj profil korisnikaPošalji privatnu poruku
FikusBg
Akvarista



Registrovan: 14 Jun 2012
Poruke: 135
Lokacija: Beograd

PorukaPoslao: Čet Jan 10, 2013 8:27 am Snimi Poruku Odgovoriti sa citatomNazad na vrh

Vidi svoj odraz na staklu zato i napada al lagano smirice se on polako...
Ne moras da drzis ugaseno svetlo samo ga malo smanji,nek ti gori makar jedna neonka,sijalica sta god navici ce se on Wink
Pogledaj profil korisnikaPošalji privatnu porukuPošalji email
Zhorz
Akvarista


Opomene: 1
Registrovan: 15 Sep 2012
Poruke: 907
Lokacija: Beograd, Karaburma

PorukaPoslao: Čet Jan 10, 2013 12:21 pm Snimi Poruku Odgovoriti sa citatomNazad na vrh

FikusBg ::
Vidi svoj odraz na staklu zato i napada


da, ovo je najverovatnije, xexexe ribice....znam ljude koji se uplase kad prolaze pored izloga pa odjednom isti covek s druge strane :-0
Pogledaj profil korisnikaPošalji privatnu poruku
surcinac
Koristan akvarista



Registrovan: 28 Dec 2011
Poruke: 442
Lokacija: Beograd (Surcin)

PorukaPoslao: Čet Jan 10, 2013 2:11 pm Snimi Poruku Odgovoriti sa citatomNazad na vrh

Ako normalno jede ,normalno pliva i ako nije povucen ,onda je to normalni pomanasanje za oskara ,pogotovo kada je sam (mislim na pripadnike svoje vrste)


Link
Pogledaj profil korisnikaPošalji privatnu poruku
reventon
Akvarista



Registrovan: 03 Jun 2012
Poruke: 2004
Lokacija: Beograd, Banovo Brdo

PorukaPoslao: Čet Jan 10, 2013 4:06 pm Snimi Poruku Odgovoriti sa citatomNazad na vrh

Kako dobro izgleda ona kost od vilice u desnom delu Very Happy
Pogledaj profil korisnikaPošalji privatnu poruku
mish
Akvarista



Registrovan: 05 Jan 2013
Poruke: 52
Lokacija: Bar,CG

PorukaPoslao: Čet Jan 10, 2013 5:29 pm Snimi Poruku Odgovoriti sa citatomNazad na vrh

Tako mi i rece jedan prijatelj danas da mu je to normalno i da kad je vec to poceo da radi odomacio se ...nego ja mislio da se ne povrijedi ali nece nego tako on ali bar nemoram da brinem Smile
hvala na savjetima...
Pogledaj profil korisnikaPošalji privatnu poruku
vladas.major
Akvarista



Registrovan: 11 Feb 2013
Poruke: 18
Lokacija: Pancevo

PorukaPoslao: Čet Feb 14, 2013 8:24 pm Snimi Poruku Odgovoriti sa citatomNazad na vrh

Mnoge ribice vide svoj odraz u staklu i tako znam nekoliko slucajeva samoubistva ribica zbog svog odraza.
Pogledaj profil korisnikaPošalji privatnu poruku
cojasoko
Akvarista



Registrovan: 12 Sep 2012
Poruke: 182
Lokacija: smederevo

PorukaPoslao: Pet Feb 15, 2013 1:19 am Snimi Poruku Odgovoriti sa citatomNazad na vrh

vec sam citao i gledao na you tube za oskara da je to normalno
Pogledaj profil korisnikaPošalji privatnu poruku
Prikaži poruke iz poslednjih:      
Napiši novu temuOdgovori na poruku
 Skoči na:   

Srodne Teme
Tema Autor Forum Odgovori Poslao
Nema novih poruka Low iron staklo Peku Tražnja 0 Ned Okt 17, 2021 10:56 pm Pogledaj zadnje poruke
Nema novih poruka Crno staklo za filter markovic000000 Filteri i pumpe 8 Čet Avg 01, 2019 2:16 pm Pogledaj zadnje poruke
Nema novih poruka Oskar ili Andjeo ? Rasha Ribe 7 Ned Nov 25, 2018 6:57 pm Pogledaj zadnje poruke
Nema novih poruka pozadina - zadnje staklo na morskom ticma Morska Akvaristika 3 Pon Mar 12, 2018 9:08 pm Pogledaj zadnje poruke
Nema novih poruka Ciklid, Oskar aco4u Arhiva Malih Oglasa 0 Čet Avg 10, 2017 7:34 pm Pogledaj zadnje poruke

Linkovi: MyCity  Moj biljni akvarijum  Vaš Sajt  Pirane  Vaš Sajt  Vaš Sajt 




eXTReMe Tracker
Powered by Akvaristika
rss
Creative Commons License