Akvaristika forum
Pretraga • Pravilnik • Album • Profil • Proveri privatne poruke • Lista članova • Registruj se Uloguj se
 akvarijum.org • Baza biljaka • Slike • Tekstovi • Video • Kalkulator • Kontakt • Marketing
 Tropicarium u Budimpešti - porodična poseta Pogledaj sledeću temu
Pogledaj prethodnu temu
Napiši novu temuOdgovori na poruku
Objavi na Facebook
Autor Poruka
kitnikez
Akvarista



Registrovan: 18 Mar 2012
Poruke: 24
Lokacija: Novi Sad

PorukaPoslao: Pon Feb 18, 2013 12:47 am Snimi Poruku Odgovoriti sa citatomNazad na vrh

Dragi drugari,

Nisam pisao u poslednje vreme, jer su me razne obaveze sprečavale. Ipak, želim da sa vama podelim deo postavki iz Tropicariuma u Budimpesti u kojem smo nedavno bili.

Slikano je sa tri aparata, pa ne zamerite sto je malo pomesano.

Postavljam samo fotografije iz dela koji je sa ribicama i ribama. Pored ovog, postoji jos nekoliko delova sa tropskim zivotinjama-uglavnom gmizavcima, vodozemcima i insektima.


Image

Image

Image

Image

Image

Image

Image

Image

Image

Image

Image

Image

Image

Image

Image

Image

Image

Image

Image

Image

Image

Image

Image

Image

Image

Image

Image

Image

Image

Image

Image

Image

Image

Image

Image

Image

Image

Image

Image

Image

Image

Image

Image

Image

Image

Image

Image

Image

Image

Image

Image

Nadam se da ste uzivali bar delimicno kao i mi. Very Happy
Pogledaj profil korisnikaPošalji privatnu poruku
AquaShop
Sponzor






PorukaPoslao: Pon Feb 18, 2013 12:47 am Snimi Poruku Nazad na vrh

Neon Nitro
Akvarista


Opomene: 2
Registrovan: 17 Mar 2011
Poruke: 403
Lokacija: Zemun

PorukaPoslao: Pon Feb 18, 2013 1:07 am Snimi Poruku Odgovoriti sa citatomNazad na vrh

E da mi je jedan volki :3 , u svakom slucaju sigurno niste imali vremena ni pola da obidjete, meni bi trebalo nedelju dana.
Pogledaj profil korisnikaPošalji privatnu porukuPošalji email
kitnikez
Akvarista



Registrovan: 18 Mar 2012
Poruke: 24
Lokacija: Novi Sad

PorukaPoslao: Pon Feb 18, 2013 1:19 am Snimi Poruku Odgovoriti sa citatomNazad na vrh

Obišli smo ga za 2-3 sata. Kad si sa klincima onda nema vremena da se proučava svaki detalj. Zato smo besomučno fotkali da posle pogledamo sve polako...

Neverovatna je činjenica da je ceo kompleks deo tržnog centra na obodu Budimpešte...
Pogledaj profil korisnikaPošalji privatnu poruku
Filip:)
Akvarista



Registrovan: 03 Dec 2009
Poruke: 211
Lokacija: Sombor

PorukaPoslao: Pon Feb 18, 2013 2:20 am Snimi Poruku Odgovoriti sa citatomNazad na vrh

aj napisi tacnu adresu ovo se mora videti jednom Smile
Pogledaj profil korisnikaPošalji privatnu poruku
kitnikez
Akvarista



Registrovan: 18 Mar 2012
Poruke: 24
Lokacija: Novi Sad

PorukaPoslao: Pon Feb 18, 2013 2:25 am Snimi Poruku Odgovoriti sa citatomNazad na vrh

Nadam se da ne krsim neko pravilo Smile

http://www.tropicarium.hu/inde.....mp;lang=en
Pogledaj profil korisnikaPošalji privatnu poruku
Filip:)
Akvarista



Registrovan: 03 Dec 2009
Poruke: 211
Lokacija: Sombor

PorukaPoslao: Pon Feb 18, 2013 2:28 am Snimi Poruku Odgovoriti sa citatomNazad na vrh

hvalaa Smile
u i ja se nadam da ne krsis neko pravilo zbog mene :/
mada ovo je bas vezano za akvaristiku i treba se obici kad si u prilici (bilo ko od nas) Smile
Pogledaj profil korisnikaPošalji privatnu poruku
Bojan
Vlasnik
Vlasnik



Registrovan: 25 Feb 2009
Poruke: 6720
Lokacija: Novi Sad

PorukaPoslao: Pon Feb 18, 2013 8:12 am Snimi Poruku Odgovoriti sa citatomNazad na vrh

Neko je bas uzivao Wink
Pogledaj profil korisnikaPošalji privatnu porukuPošalji emailPoseti sajt autora
kitnikez
Akvarista



Registrovan: 18 Mar 2012
Poruke: 24
Lokacija: Novi Sad

PorukaPoslao: Pon Feb 18, 2013 8:25 am Snimi Poruku Odgovoriti sa citatomNazad na vrh

Mogu ti reci Bojane da smo bas uzivali, a i naucili sto-sta. Budimpesta nije preko sveta i pomislio sam da ce fotke nekome dati ideju da napravi izlet...
Tropicarium ima zaista impozantnu zbirku.
Pogledaj profil korisnikaPošalji privatnu poruku
ViK
Akvarista



Registrovan: 05 Mar 2012
Poruke: 172
Lokacija: Novi Sad

PorukaPoslao: Pon Feb 18, 2013 12:15 pm Snimi Poruku Odgovoriti sa citatomNazad na vrh

Tropicarium je extra i treba par sati da se lepo obidje, ali non sto je na mene ostavilo jos veci utisak u Besti, pored toga sto je prelep grad, je njihov zoo vrt. E tu ti treba ceo dan da ga obidjes. Ima i lep deo sa akvaristikom, ali sve ukupno je fenomenalan. Realno za Pestu ti treba jedno 3 dana da je celu obidjes, onako turisticki. Dva dana uzivas u gradu i jedan dan zoo vrt i tropicarium.
Pogledaj profil korisnikaPošalji privatnu poruku
kristinah
Akvarista



Registrovan: 28 Okt 2012
Poruke: 38
Lokacija: Novi Sad, Kisač

PorukaPoslao: Pon Feb 18, 2013 12:18 pm Snimi Poruku Odgovoriti sa citatomNazad na vrh

Jao, ja sam bila tamo pre par godina. Znam da mi je ulaznica bila pomalo skupa, ali vredi svake pare... Ostala sam oduševljena. Jedino što tada nisam imala foto aparat, pa nemam slika. Ali vredi otići tamo i videti.
Pogledaj profil korisnikaPošalji privatnu poruku
kitnikez
Akvarista



Registrovan: 18 Mar 2012
Poruke: 24
Lokacija: Novi Sad

PorukaPoslao: Pon Feb 18, 2013 1:59 pm Snimi Poruku Odgovoriti sa citatomNazad na vrh

Bilo nam je hladno za Zoo, pa nismo otisli, ali vec planiramo sta cemo sve na leto.

Bili smo ovde: http://www.csopa.hu/index.php/.....exhibition sto je za decu bilo sjajno. A i nama je bilo OK Smile

U istom je trznom centru kao i Tropicarium.
Pogledaj profil korisnikaPošalji privatnu poruku
Raziel84bg
Akvarista



Registrovan: 29 Mar 2009
Poruke: 171
Lokacija: Beograd

PorukaPoslao: Pon Feb 18, 2013 2:14 pm Snimi Poruku Odgovoriti sa citatomNazad na vrh

Savrseno,prelepo!!!!
Pogledaj profil korisnikaPošalji privatnu porukuMSN Messenger
deki022
Akvarista


Opomene: 1
Registrovan: 24 Nov 2010
Poruke: 552
Lokacija: Nova pazova

PorukaPoslao: Pon Feb 18, 2013 2:15 pm Snimi Poruku Odgovoriti sa citatomNazad na vrh

Predobro izgleda,pogotovo opake pirane a i diskusi.
Pogledaj profil korisnikaPošalji privatnu poruku
reventon
Akvarista



Registrovan: 03 Jun 2012
Poruke: 2004
Lokacija: Beograd, Banovo Brdo

PorukaPoslao: Pon Feb 18, 2013 7:47 pm Snimi Poruku Odgovoriti sa citatomNazad na vrh

Eeee... de mi zivimo...
Pogledaj profil korisnikaPošalji privatnu poruku
sale.1987
Slučajni Prolaznik



Registrovan: 18 Apr 2012
Poruke: 9
Lokacija: Bikinje

PorukaPoslao: Pon Feb 18, 2013 10:07 pm Snimi Poruku Odgovoriti sa citatomNazad na vrh

SAVRSENSTVO!!!! Izgleda stvarno prelepo !!! A verujem da je uzivo jos lepse Wink
Pogledaj profil korisnikaPošalji privatnu porukuPošalji email
Prikaži poruke iz poslednjih:      
Napiši novu temuOdgovori na poruku
 Skoči na:   

Srodne Teme
Tema Autor Forum Odgovori Poslao
Nema novih poruka Poseta akva radnji u Madjarskoj ticma Morska Akvaristika 0 Pon Apr 02, 2018 7:16 pm Pogledaj zadnje poruke
Nema novih poruka TerraPlaza u Budimpešti Sone_bg Razno 0 Čet Feb 01, 2018 9:36 am Pogledaj zadnje poruke
Nema novih poruka Poseta Civic Aquarium u Milanu senkasenkasenka Razno 0 Čet Avg 25, 2016 3:55 pm Pogledaj zadnje poruke
Nema novih poruka Poseta Trpikarijumu u Budimpesti Ludimir Razno 1 Ned Jul 10, 2016 4:37 pm Pogledaj zadnje poruke
Nema novih poruka Akvaristika u Budimpešti Sone_bg Razno 5 Čet Maj 12, 2016 4:01 pm Pogledaj zadnje poruke

Linkovi: MyCity  Moj biljni akvarijum  Vaš Sajt  Pirane  Vaš Sajt  Vaš Sajt 




eXTReMe Tracker
Powered by Akvaristika
rss
Creative Commons License