Akvaristika forum
Pretraga • Pravilnik • Album • Profil • Proveri privatne poruke • Lista članova • Registruj se Uloguj se
 akvarijum.org • Baza biljaka • Slike • Tekstovi • Video • Kalkulator • Kontakt • Marketing
 Zbog cega uginu? Pogledaj sledeću temu
Pogledaj prethodnu temu
Napiši novu temuOdgovori na poruku
Objavi na Facebook
Autor Poruka
Zuker




Registrovan: 28 Jan 2013
Poruke: 0
Lokacija: Niš

PorukaPoslao: Pon Feb 25, 2013 8:16 pm Snimi Poruku Odgovoriti sa citatomNazad na vrh

Pozdrav ljudi! Evo ovako imam jedan problem, formirao sam akvarijum, sve lepo ciklirao odstojao je 2-ipo nedelje a zatim sam uneo i prve ribice, naravno ne sve od jednom vec jednu po jednu u razmaku 3 dana. Sta se desava dalje, od kako sam ih ubacio zivele su 4,5 nedelja super a zatim su pocele da umiru jedna po jedna, jedino one, u pitanju su gupike. Pocrni im nos i samo leze na dnu akvarijuma. Akvarijum redovno cistim, menjam vodu i filter radi non stop. Hranio sam ih 2x dnevno, ujutru i uvece mislim da je to dovoljno za njih, u cemu je problem? Hvala!
Pogledaj profil korisnikaPošalji privatnu poruku
AquaShop
Sponzor






PorukaPoslao: Pon Feb 25, 2013 8:16 pm Snimi Poruku Nazad na vrh

Salvatoree
Akvarista



Registrovan: 30 Jun 2012
Poruke: 342
Lokacija: Indjija

PorukaPoslao: Pon Feb 25, 2013 8:38 pm Snimi Poruku Odgovoriti sa citatomNazad na vrh

Nisam nesto iskusan ali imao sam gupike i kod mene je to bio problem mislim da su umirale od starosti posto su se kod mene i kotile Very Happy ne vidim drugi razlog moze biti starost, temperatura, hemija, cekaj odgovor od nekog iskusnijeg i napisi kolika je temperatura u akvarijumu i koje jos stanovnike imas
Pogledaj profil korisnikaPošalji privatnu porukuPoseti sajt autoraYahoo Messenger
Salvatoree
Akvarista



Registrovan: 30 Jun 2012
Poruke: 342
Lokacija: Indjija

PorukaPoslao: Pon Feb 25, 2013 8:40 pm Snimi Poruku Odgovoriti sa citatomNazad na vrh

o da, i koliki ti je akvarijum i ako si merio neke parametre vode napisi i to i preostaje ti da cekas iskusnijeg akvaristu da ti odgovori Very Happy
Pogledaj profil korisnikaPošalji privatnu porukuPoseti sajt autoraYahoo Messenger
Zuker




Registrovan: 28 Jan 2013
Poruke: 0
Lokacija: Niš

PorukaPoslao: Pon Feb 25, 2013 8:41 pm Snimi Poruku Odgovoriti sa citatomNazad na vrh

I meni se desilo da mi se okotila pa sam se zacudio, vidis moguce da je starost! Ali sto je sigurno sigurno je, sacekacu nekog, hvala u svakom slucaju! Smile
Pogledaj profil korisnikaPošalji privatnu poruku
Zuker




Registrovan: 28 Jan 2013
Poruke: 0
Lokacija: Niš

PorukaPoslao: Pon Feb 25, 2013 8:41 pm Snimi Poruku Odgovoriti sa citatomNazad na vrh

Sto se tice vode nista nisam proveravao, inace ak. je 12L Smile
Pogledaj profil korisnikaPošalji privatnu poruku
jovica
Urednik
Urednik



Registrovan: 13 Maj 2012
Poruke: 2547
Lokacija: Smederevo

PorukaPoslao: Pon Feb 25, 2013 8:48 pm Snimi Poruku Odgovoriti sa citatomNazad na vrh

Koliko riba imas u tih 12l?
Pogledaj profil korisnikaPošalji privatnu poruku
Zuker




Registrovan: 28 Jan 2013
Poruke: 0
Lokacija: Niš

PorukaPoslao: Pon Feb 25, 2013 9:10 pm Snimi Poruku Odgovoriti sa citatomNazad na vrh

bile su 3 gupike i 2 cistaca ( jedan po staklu i jedan po dnu sto ide ) sada samo ovi cistaci ...
Pogledaj profil korisnikaPošalji privatnu poruku
Salvatoree
Akvarista



Registrovan: 30 Jun 2012
Poruke: 342
Lokacija: Indjija

PorukaPoslao: Pon Feb 25, 2013 9:26 pm Snimi Poruku Odgovoriti sa citatomNazad na vrh

Uzmi jednog borca i to je previse na taj akvarijum Very Happy ili uzmes kozice ako te toako nesto interesuje
Pogledaj profil korisnikaPošalji privatnu porukuPoseti sajt autoraYahoo Messenger
jovica
Urednik
Urednik



Registrovan: 13 Maj 2012
Poruke: 2547
Lokacija: Smederevo

PorukaPoslao: Pon Feb 25, 2013 9:30 pm Snimi Poruku Odgovoriti sa citatomNazad na vrh

Mnogo je to mali akvarijum za ribe, vise je kao logor. Sad Uzmi nesto vece, kao sto rece jedan kolega ako planiras da tu nesto zivi-pliva! I sam zamena dela vode predstavlja stres za ribe i disbalans vode. 1/3 od 100l i 1/3 od 12 nije isto. Smile
Pogledaj profil korisnikaPošalji privatnu poruku
Zuker




Registrovan: 28 Jan 2013
Poruke: 0
Lokacija: Niš

PorukaPoslao: Pon Feb 25, 2013 9:40 pm Snimi Poruku Odgovoriti sa citatomNazad na vrh

Auu ... znaci mali prostor :/ Videcu onda manje ribica da uzmem, jer mi je malo teze sad da uzmem nesto vece. Hvala!
Pogledaj profil korisnikaPošalji privatnu poruku
HORUS
Koristan akvarista


Opomene: 2
Registrovan: 21 Avg 2012
Poruke: 2655
Lokacija: Bela Crkva

PorukaPoslao: Pon Feb 25, 2013 9:41 pm Snimi Poruku Odgovoriti sa citatomNazad na vrh

Male akvarijume je mnogo teško održavati. Što veći akvarijum to ti je lakše održavanje, i veća uživancija.
Pogledaj profil korisnikaPošalji privatnu poruku
nikola332
Akvarista



Registrovan: 06 Feb 2013
Poruke: 58
Lokacija: uzice

PorukaPoslao: Uto Feb 26, 2013 8:29 am Snimi Poruku Odgovoriti sa citatomNazad na vrh

moze da bude da si ih prehranio ja ih hranim jdnom dnevno.....
Pogledaj profil korisnikaPošalji privatnu poruku
Prikaži poruke iz poslednjih:      
Napiši novu temuOdgovori na poruku
 Skoči na:   

Srodne Teme
Tema Autor Forum Odgovori Poslao
Nema novih poruka Povezivanje zbog ličnih preuzimanja Drevni Zmaj Razno 0 Pon Jun 13, 2022 3:03 pm Pogledaj zadnje poruke
Nema novih poruka Nedostatak cega? Tajson Biljke 20 Pon Apr 15, 2019 11:32 am Pogledaj zadnje poruke
Ovaj forum je zaključan i ne možete menjati teme ili odgovarati Rasturam 180l biljnog zbog ciklida! Tiffany Arhiva Malih Oglasa 6 Pet Sep 15, 2017 1:22 pm Pogledaj zadnje poruke
Nema novih poruka Crne moli plivaju uz i niz mehurića i... nenad2308 Bolest 7 Sub Mar 05, 2016 11:27 pm Pogledaj zadnje poruke
Nema novih poruka uzbuna ili ne zbog zelene alge mardjo Alge 6 Sre Feb 24, 2016 10:11 am Pogledaj zadnje poruke

Linkovi: MyCity  Moj biljni akvarijum  Vaš Sajt  Pirane  Vaš Sajt  Vaš Sajt 




eXTReMe Tracker
Powered by Akvaristika
rss
Creative Commons License