Akvaristika forum
Pretraga • Pravilnik • Album • Profil • Proveri privatne poruke • Lista članova • Registruj se Uloguj se
 akvarijum.org • Baza biljaka • Slike • Tekstovi • Video • Kalkulator • Kontakt • Marketing
 Pocetnik sam,molim iskusne za pomoc :D Pogledaj sledeću temu
Pogledaj prethodnu temu
Napiši novu temuOdgovori na poruku
Objavi na Facebook
Autor Poruka
damir1996
Slučajni Prolaznik



Registrovan: 25 Feb 2013
Poruke: 3

PorukaPoslao: Uto Feb 26, 2013 2:57 pm Snimi Poruku Odgovoriti sa citatomNazad na vrh

Zdravo svima,nov sam na forumu,a i u ovom hobiju koji me mnogo interesuje.Voleo bih da kupim ili napravim sam akvarijum srednje velicine u kom bih drzao 2 zlatne ribice.e sad ne znam kako se priprema voda za akvarijum.
- kakvo osvetljenje mi treba i koliko wati, koliko dugo treba da gori svetlo (fotoperiod),
- kakvu podlogu,
- biljke
- oprema,
- i kako da odrzavam akvarijum?
evo primer kako bih voleo da izgleda moj Very Happy

Image
Pogledaj profil korisnikaPošalji privatnu poruku
AquaShop
Sponzor






PorukaPoslao: Uto Feb 26, 2013 2:57 pm Snimi Poruku Nazad na vrh

Miksa
Akvarista



Registrovan: 23 Maj 2012
Poruke: 87
Lokacija: Beograd

PorukaPoslao: Uto Feb 26, 2013 3:02 pm Snimi Poruku Odgovoriti sa citatomNazad na vrh

http://www.akvarijum.org/forum.....t5845.html

http://www.akvarijum.org/forum.....12804.html
Pogledaj profil korisnikaPošalji privatnu poruku
Zippy96
Akvarista



Registrovan: 20 Nov 2012
Poruke: 54
Lokacija: Beograd, Dobanovci

PorukaPoslao: Uto Feb 26, 2013 3:02 pm Snimi Poruku Odgovoriti sa citatomNazad na vrh

Ceprkaj malo po forumu i naci ces sve odgovore...
Pogledaj profil korisnikaPošalji privatnu poruku
damir1996
Slučajni Prolaznik



Registrovan: 25 Feb 2013
Poruke: 3

PorukaPoslao: Uto Feb 26, 2013 6:25 pm Snimi Poruku Odgovoriti sa citatomNazad na vrh

Hvala Miksa,dosta si mi pomogo.
Pogledaj profil korisnikaPošalji privatnu poruku
reventon
Akvarista



Registrovan: 03 Jun 2012
Poruke: 2004
Lokacija: Beograd, Banovo Brdo

PorukaPoslao: Uto Feb 26, 2013 10:11 pm Snimi Poruku Odgovoriti sa citatomNazad na vrh

Akvarijum izgleda kao da nema gornju ivicu Very Happy
Pogledaj profil korisnikaPošalji privatnu poruku
Zippy96
Akvarista



Registrovan: 20 Nov 2012
Poruke: 54
Lokacija: Beograd, Dobanovci

PorukaPoslao: Sre Feb 27, 2013 12:06 am Snimi Poruku Odgovoriti sa citatomNazad na vrh

Ili su ga napunili do vrha Very Happy
Pogledaj profil korisnikaPošalji privatnu poruku
papaluza1
Akvarista



Registrovan: 17 Dec 2011
Poruke: 230
Lokacija: Bar,Crna Gora

PorukaPoslao: Sre Feb 27, 2013 12:09 am Snimi Poruku Odgovoriti sa citatomNazad na vrh

Do cepa :DDD
Pogledaj profil korisnikaPošalji privatnu poruku
damir1996
Slučajni Prolaznik



Registrovan: 25 Feb 2013
Poruke: 3

PorukaPoslao: Pet Mar 01, 2013 2:34 am Snimi Poruku Odgovoriti sa citatomNazad na vrh

da ne otvorim novu temu,dali mogu za podlogu da stavim zemlju za cvece na primer carobnu zemlju?pa onda mrezica za komarce pa preko toga kamencice oko 2-3mm velike.akvarijum je dimenzije 40x30x30,nesto kao nano.
Pogledaj profil korisnikaPošalji privatnu poruku
Zippy96
Akvarista



Registrovan: 20 Nov 2012
Poruke: 54
Lokacija: Beograd, Dobanovci

PorukaPoslao: Pet Mar 01, 2013 9:26 am Snimi Poruku Odgovoriti sa citatomNazad na vrh

Mozes, sto ne bi mogao.
Ja sam stavio humus pa preko mreziicu za komarce. Smile
Pogledaj profil korisnikaPošalji privatnu poruku
Cvrc
Akvarista



Registrovan: 10 Jul 2011
Poruke: 1013
Lokacija: Sid

PorukaPoslao: Pet Mar 01, 2013 10:15 am Snimi Poruku Odgovoriti sa citatomNazad na vrh

Ako ces drzati te japanke, nemas ti tu potrebu za nikakvu zemlju zato sto ces tesko i bilje imat ...
Pogledaj profil korisnikaPošalji privatnu porukuPoseti sajt autora
chikavili
Koristan akvarista



Registrovan: 10 Sep 2012
Poruke: 2151
Lokacija: Zemun/Novi Beograd

PorukaPoslao: Pet Mar 01, 2013 10:40 am Snimi Poruku Odgovoriti sa citatomNazad na vrh

Mislim da anubie i kripte nebi dirale, ali za njih ni ne treba hranljiva podloga.
Ali u svakom slucaju, japanke i biljni akvarijum ne idu zajedno.
Pogledaj profil korisnikaPošalji privatnu poruku
Jecconi
Akvarista



Registrovan: 26 Feb 2013
Poruke: 89
Lokacija: Novi Beograd

PorukaPoslao: Pet Mar 01, 2013 12:45 pm Snimi Poruku Odgovoriti sa citatomNazad na vrh

S'obzirom da japanke hoće da kopaju bolje ne stavljati ništa u podlogu.Ukoliko nešto budeš sadio kupi kuglice koje se stave pod koren biljke i ubaci ih ciljano gde treba.
Pogledaj profil korisnikaPošalji privatnu poruku
damir1996
Slučajni Prolaznik



Registrovan: 25 Feb 2013
Poruke: 3

PorukaPoslao: Ned Mar 03, 2013 3:16 pm Snimi Poruku Odgovoriti sa citatomNazad na vrh

hvala na savetima,jos uvek se dvoumim dali da napravim biljni akvarijum neki iwagumi stil nano akvarijum i da drzim samo "bastovane" red cherry kozice i par neonki:),ili ovaj obican i da drzim samo japanke,videcu jos.
Pogledaj profil korisnikaPošalji privatnu poruku
IvanGrozni
Akvarista



Registrovan: 13 Jan 2013
Poruke: 85
Lokacija: Mladenovac-Priština

PorukaPoslao: Ned Mar 03, 2013 8:59 pm Snimi Poruku Odgovoriti sa citatomNazad na vrh

Mislim da na ovom forumu ima fotografija akvarijuma koji mnoooogoooo bolje izgledaju nego ovaj kome ti težiš.
Pogledaj profil korisnikaPošalji privatnu poruku
kaplarm
Akvarista



Registrovan: 05 Jul 2010
Poruke: 769
Lokacija: Smederevo

PorukaPoslao: Ned Mar 03, 2013 10:06 pm Snimi Poruku Odgovoriti sa citatomNazad na vrh

IvanGrozni ::
Mislim da na ovom forumu ima fotografija akvarijuma koji mnoooogoooo bolje izgledaju nego ovaj kome ti težiš.


A ja mislim da o ukusima ne vredi raspravljati.
Pogledaj profil korisnikaPošalji privatnu poruku
Prikaži poruke iz poslednjih:      
Napiši novu temuOdgovori na poruku
 Skoči na:   

Srodne Teme
Tema Autor Forum Odgovori Poslao
Nema novih poruka Pomoc oko mrjesta vieje synspilium Luka2907 Razmnožavanje 0 Sre Jan 10, 2024 10:53 pm Pogledaj zadnje poruke
Nema novih poruka Pomoc oko razmnozavanja Luka2907 Američki ciklidi 1 Sre Jan 10, 2024 10:48 pm Pogledaj zadnje poruke
Nema novih poruka Pomoc za pocetnika peravsp Početak u akvaristici 17 Ned Okt 01, 2023 6:54 pm Pogledaj zadnje poruke
Nema novih poruka Pomoc oko diskusa TurboForce Početak u akvaristici 6 Sub Jun 10, 2023 1:03 am Pogledaj zadnje poruke
Nema novih poruka Pomoc za vrtic dzo87 Na poklon 0 Sre Apr 12, 2023 4:17 pm Pogledaj zadnje poruke

Linkovi: MyCity  Moj biljni akvarijum  Vaš Sajt  Pirane  Vaš Sajt  Vaš Sajt 




eXTReMe Tracker
Powered by Akvaristika
rss
Creative Commons License