Akvaristika forum
Pretraga • Pravilnik • Album • Profil • Proveri privatne poruke • Lista članova • Registruj se Uloguj se
 akvarijum.org • Baza biljaka • Slike • Tekstovi • Video • Kalkulator • Kontakt • Marketing
 Morska školjka u akvarju? Pogledaj sledeću temu
Pogledaj prethodnu temu
Napiši novu temuOdgovori na poruku
Objavi na Facebook
Autor Poruka
CubanRastaman
Akvarista



Registrovan: 28 Jan 2013
Poruke: 62

PorukaPoslao: Ned Mar 03, 2013 8:51 pm Snimi Poruku Odgovoriti sa citatomNazad na vrh

Zanima me može li se (smije li se) staviti morska školjka u akvarij, može li na neki način ugroziti akvarij i sve što je u njemu?

Može li se na neki način pripremiti da bi se stavila u akvarij, kuhati se ili nešto slično...?

Ispričavam se ako sam postavio pitanje na pogrešnom mjestu
Pogledaj profil korisnikaPošalji privatnu poruku
AquaShop
Sponzor






PorukaPoslao: Ned Mar 03, 2013 8:51 pm Snimi Poruku Nazad na vrh

Salvatoree
Akvarista



Registrovan: 30 Jun 2012
Poruke: 342
Lokacija: Indjija

PorukaPoslao: Ned Mar 03, 2013 9:07 pm Snimi Poruku Odgovoriti sa citatomNazad na vrh

pa mozes da prokuvas meni je podloga u jednom malom akvarijumu morski pesak prokuvan i nema problema al ne vidim cemu skoljka u akvarijumu po meni je to malo kic, pozdrav Very Happy
Pogledaj profil korisnikaPošalji privatnu porukuPoseti sajt autoraYahoo Messenger
kaplarm
Akvarista



Registrovan: 05 Jul 2010
Poruke: 769
Lokacija: Smederevo

PorukaPoslao: Ned Mar 03, 2013 9:56 pm Snimi Poruku Odgovoriti sa citatomNazad na vrh

Koji akvarijum je u pitanju tj. koji biotop, generalno skoljke povecavaju tvrdocu vode i nije im mesto u slatkovodnim akvarijumima ni estetski ni biotopski, ali ako npr drzite tanganjika ciklide e onda ih mozete ubaciti jer oni traze tvrdju vodu. A sto se pripreme tice oprati i ocistiti od necistoca i prokuvati.
Pogledaj profil korisnikaPošalji privatnu poruku
Prikaži poruke iz poslednjih:      
Napiši novu temuOdgovori na poruku
 Skoči na:   

Srodne Teme
Tema Autor Forum Odgovori Poslao
Nema novih poruka Da li je morska akvaristika za mene? peconis Morska Akvaristika 2 Čet Maj 04, 2023 3:31 am Pogledaj zadnje poruke
Nema novih poruka Humanitarna morska berza Andjelija Morska Akvaristika 72 Sre Okt 10, 2018 1:17 pm Pogledaj zadnje poruke
Nema novih poruka Nije svaka školjka ista - Samci i nji... Peku Razno 1 Sre Sep 19, 2018 2:40 am Pogledaj zadnje poruke
Ovaj forum je zaključan i ne možete menjati teme ili odgovarati Potrbna morska so Gangster Arhiva Malih Oglasa 0 Pet Okt 21, 2016 5:11 pm Pogledaj zadnje poruke
Nema novih poruka Morska kozica - Lysmata wurdemanni - ... Atanas011 Arhiva Malih Oglasa 0 Pet Okt 14, 2016 10:33 pm Pogledaj zadnje poruke

Linkovi: MyCity  Moj biljni akvarijum  Vaš Sajt  Pirane  Vaš Sajt  Vaš Sajt 




eXTReMe Tracker
Powered by Akvaristika
rss
Creative Commons License