Akvaristika forum
Pretraga • Pravilnik • Album • Profil • Proveri privatne poruke • Lista članova • Registruj se Uloguj se
 akvarijum.org • Baza biljaka • Slike • Tekstovi • Video • Kalkulator • Kontakt • Marketing
 uv lampa kao nocno svetlo Pogledaj sledeću temu
Pogledaj prethodnu temu
Napiši novu temuOdgovori na poruku
Objavi na Facebook
Autor Poruka
sinisa.84
Akvarista



Registrovan: 12 Feb 2013
Poruke: 36
Lokacija: sremska mitrovica

PorukaPoslao: Čet Mar 07, 2013 1:52 pm Snimi Poruku Odgovoriti sa citatomNazad na vrh

Treba mi jedan savet neznam koliko je ultravioletna neoka I dali je stetna za biljke I ribice pa me zanima dali bi nesto stetilo kad bi je ostavljao preko noci Smile
Pogledaj profil korisnikaPošalji privatnu poruku
AquaShop
Sponzor






PorukaPoslao: Čet Mar 07, 2013 1:52 pm Snimi Poruku Nazad na vrh

nemanjask
Urednik
Urednik



Registrovan: 29 Nov 2010
Poruke: 2451
Lokacija: Beograd

PorukaPoslao: Čet Mar 07, 2013 2:06 pm Snimi Poruku Odgovoriti sa citatomNazad na vrh

UV lampa šteti prvenstveno vidu čoveke i koristi se u zatvorenim filtracionim sistemima za dezinfekciju vode.
Pogledaj profil korisnikaPošalji privatnu poruku
sinisa.84
Akvarista



Registrovan: 12 Feb 2013
Poruke: 36
Lokacija: sremska mitrovica

PorukaPoslao: Čet Mar 07, 2013 2:32 pm Snimi Poruku Odgovoriti sa citatomNazad na vrh

Mozda se nisam naj detaljnije opisao lampu ali evo sad malo preciznije: daylight blb t5 8w to je ona kao za proveru novca a ove u uv stelirizatoru su mnogo jace I kolko sam skontao to su one sto se koriste u solarijumu .....
Pogledaj profil korisnikaPošalji privatnu poruku
chikavili
Koristan akvarista



Registrovan: 10 Sep 2012
Poruke: 2151
Lokacija: Zemun/Novi Beograd

PorukaPoslao: Čet Mar 07, 2013 2:54 pm Snimi Poruku Odgovoriti sa citatomNazad na vrh

Probao ja, ne radi posao.
Pogledaj profil korisnikaPošalji privatnu poruku
chikavili
Koristan akvarista



Registrovan: 10 Sep 2012
Poruke: 2151
Lokacija: Zemun/Novi Beograd

PorukaPoslao: Čet Mar 07, 2013 2:56 pm Snimi Poruku Odgovoriti sa citatomNazad na vrh

Pogledaj 3. i 4. stranu ove teme: http://www.akvarijum.org/forum.....89-15.html
Pogledaj profil korisnikaPošalji privatnu poruku
sinisa.84
Akvarista



Registrovan: 12 Feb 2013
Poruke: 36
Lokacija: sremska mitrovica

PorukaPoslao: Čet Mar 07, 2013 3:11 pm Snimi Poruku Odgovoriti sa citatomNazad na vrh

ja imam vec sve postavljeno odavno ali je nikad nisam koristio jel se bojim da ne poremetim nesto a sto se samog izgleda tice nije lose upste bar za moj ukus ali posto imam stalno isti foto period pa da nenarusim nesto sa ovom neonkom .... da mi nezbuni biljke i ribe koje su se navikle na ovo sto imaju ..........
Pogledaj profil korisnikaPošalji privatnu poruku
sinisa.84
Akvarista



Registrovan: 12 Feb 2013
Poruke: 36
Lokacija: sremska mitrovica

PorukaPoslao: Čet Mar 07, 2013 6:50 pm Snimi Poruku Odgovoriti sa citatomNazad na vrh

Jel imao jos ko neko lose iskustvo Smile
Pogledaj profil korisnikaPošalji privatnu poruku
Prikaži poruke iz poslednjih:      
Napiši novu temuOdgovori na poruku
 Skoči na:   

Srodne Teme
Tema Autor Forum Odgovori Poslao
Nema novih poruka Svetlo u akvarijum i jos par pitanja goran012 Početak u akvaristici 16 Sre Okt 14, 2020 7:33 pm Pogledaj zadnje poruke
Ovaj forum je zaključan i ne možete menjati teme ili odgovarati Akvarijum + filter + svetlo geronimo Arhiva Malih Oglasa 0 Pon Maj 29, 2017 11:22 am Pogledaj zadnje poruke
Nema novih poruka Akvarijum + filter + svetlo geronimo Arhiva Malih Oglasa 1 Pon Apr 17, 2017 7:44 pm Pogledaj zadnje poruke
Nema novih poruka SOBO podvodna led lampa T4 gupi-pet svet Gupi & Pet Svet 0 Pon Nov 28, 2016 2:40 am Pogledaj zadnje poruke
Ovaj forum je zaključan i ne možete menjati teme ili odgovarati Clip-on LED lampa sa fleksibilnim vratom Ludimir Arhiva Malih Oglasa 0 Pon Nov 21, 2016 10:07 pm Pogledaj zadnje poruke

Linkovi: MyCity  Moj biljni akvarijum  Vaš Sajt  Pirane  Vaš Sajt  Vaš Sajt 




eXTReMe Tracker
Powered by Akvaristika
rss
Creative Commons License