Akvaristika forum
Pretraga • Pravilnik • Album • Profil • Proveri privatne poruke • Lista članova • Registruj se Uloguj se
 akvarijum.org • Baza biljaka • Slike • Tekstovi • Video • Kalkulator • Kontakt • Marketing
 Alternativa za sylvania grolux t5 Pogledaj sledeću temu
Pogledaj prethodnu temu
Napiši novu temuOdgovori na poruku
Objavi na Facebook
Autor Poruka
manastiriste
Akvarista



Registrovan: 30 Jan 2013
Poruke: 627
Lokacija: Novi Beograd

PorukaPoslao: Ned Mar 10, 2013 9:03 pm Snimi Poruku Odgovoriti sa citatomNazad na vrh

Da li mi neko moze predloziti koju bih t5 fluo cev mogao da iskoristim kao zamenu za sylvania grolux. Konkretno mi treba t5 fluo cev, 39watt, 849mm duzine.

Hvala svima na odgovorima.
Pogledaj profil korisnikaPošalji privatnu porukuPošalji email
AquaShop
Sponzor






PorukaPoslao: Ned Mar 10, 2013 9:03 pm Snimi Poruku Nazad na vrh

Blue
Urednik
Urednik



Registrovan: 21 Jul 2009
Poruke: 2756
Lokacija: Beograd

PorukaPoslao: Ned Mar 10, 2013 10:27 pm Snimi Poruku Odgovoriti sa citatomNazad na vrh

Za taj tip nema mnogo izbora, tako da je pre pitanje sta mozes da nabavis?
Pogledaj profil korisnikaPošalji privatnu poruku
manastiriste
Akvarista



Registrovan: 30 Jan 2013
Poruke: 627
Lokacija: Novi Beograd

PorukaPoslao: Ned Mar 10, 2013 10:36 pm Snimi Poruku Odgovoriti sa citatomNazad na vrh

Negde sam citao o nekoj osram fluora fluo cevi, ali ne znam da li neko ima iskustva sa ovom cevi?
Pogledaj profil korisnikaPošalji privatnu porukuPošalji email
Redzinald
Akvarista


Opomene: 1
Registrovan: 21 Okt 2012
Poruke: 228
Lokacija: Arandjelovac

PorukaPoslao: Ned Mar 10, 2013 10:40 pm Snimi Poruku Odgovoriti sa citatomNazad na vrh

Ja imam Osram Fluora fluocev T8 od 18w. Odlican spektar boje za obojenost riba i biljaka(mislim da je 7700 Kelvina), kao i za rast bilja. Neces se pokajati ako uzmes nju Osram fluo vevi su veoma kvalitetne .
Pogledaj profil korisnikaPošalji privatnu porukuPošalji emailPoseti sajt autora
manastiriste
Akvarista



Registrovan: 30 Jan 2013
Poruke: 627
Lokacija: Novi Beograd

PorukaPoslao: Ned Mar 10, 2013 10:44 pm Snimi Poruku Odgovoriti sa citatomNazad na vrh

Jos da nadjem negde Osram Fluora ali t5 od 39 watt
Pogledaj profil korisnikaPošalji privatnu porukuPošalji email
Ch.e.d.a.
Akvarista



Registrovan: 07 Jun 2012
Poruke: 91
Lokacija: Irig

PorukaPoslao: Ned Mar 10, 2013 11:55 pm Snimi Poruku Odgovoriti sa citatomNazad na vrh

Ne koristim T5 rasvetu ali mislim da umesto groluxa mogu Aqua medic plant grow i Arcadia original tropical.Ima verovatno i Juwell neke u toj klasi ali ne znam kako se tacno zovu(daylight colour mozda).Naravno i osram fluora je takodje za rast biljaka...
Pogledaj profil korisnikaPošalji privatnu poruku
manastiriste
Akvarista



Registrovan: 30 Jan 2013
Poruke: 627
Lokacija: Novi Beograd

PorukaPoslao: Ned Mar 10, 2013 11:59 pm Snimi Poruku Odgovoriti sa citatomNazad na vrh

Hvala na informacijama svima, samo sto je tesko naci t5 u duzini 849mm, sto meni jedino odgovara...
Pogledaj profil korisnikaPošalji privatnu porukuPošalji email
ZoranC
Akvarista



Registrovan: 23 Dec 2011
Poruke: 286
Lokacija: ZEMUN

PorukaPoslao: Pon Mar 11, 2013 1:56 am Snimi Poruku Odgovoriti sa citatomNazad na vrh

Nazovi radnje koje prodaju rasvetu imas gore i na baneru i neka ti poruce t5 od 39w...,ako ti nije hitno sacekaj i bices zadovoljan.Ja sam moju arcadiu cekao mesec dana....
Pogledaj profil korisnikaPošalji privatnu poruku
Prikaži poruke iz poslednjih:      
Napiši novu temuOdgovori na poruku
 Skoči na:   

Srodne Teme
Tema Autor Forum Odgovori Poslao
Nema novih poruka Alternativa za korije A.R.Chafee.Jr. Ribe 16 Pet Apr 12, 2019 11:31 am Pogledaj zadnje poruke
Nema novih poruka T5 21 watt grolux koloritet manastiriste Rasveta 6 Uto Mar 28, 2017 1:40 am Pogledaj zadnje poruke
Nema novih poruka Sylvania grolux i philips 865 Khyron Arhiva Malih Oglasa 0 Sub Okt 10, 2015 3:49 pm Pogledaj zadnje poruke
Nema novih poruka sylvania gro-lux t8 ili nesto drugo? Cokilio Arhiva Malih Oglasa 3 Pon Avg 26, 2013 2:33 pm Pogledaj zadnje poruke
Ovaj forum je zaključan i ne možete menjati teme ili odgovarati Sylvania Gro-lux T8, 60cm Srky Boy Arhiva Malih Oglasa 0 Uto Avg 06, 2013 12:30 pm Pogledaj zadnje poruke

Linkovi: MyCity  Moj biljni akvarijum  Vaš Sajt  Pirane  Vaš Sajt  Vaš Sajt 




eXTReMe Tracker
Powered by Akvaristika
rss
Creative Commons License